шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP OmniBook X Flip x360 16-ar0000 [16-ar0000ua]

Конфігурації і ціни 336Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити ноутбук HP OmniBook X Flip x360 16-ar0000 (16-ar0000ua) за ціною від 121534 грн.
Відео 1Фото 24

Серия HP OmniBook X Flip x360 16-ar0000

Модифікації HP OmniBook X Flip x360 16-ar0000 13
Где купить? [16-ar0000ua]
Характеристики [16-ar0000ua]
Колір
Тип
трансформер 360°
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
OLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
2880x1800 (16:10)
Сенсорний
Серія
Ryzen AI
Тактова частота
2 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
356x246x15 мм
Вага
1.9 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  100000 грн.    до  155000 грн.

від 121 534  до 140 482 грн.
Ноутбук HP OmniBook X Flip x360 16-ar0000ua (C3VE8EA) C3VE8EA
Moyo.ua (Київ)
124 899 грн.
← купити
Ноутбук HP OmniBook X Flip NGAI 16-ar0000ua (C3VE8EA) C3VE8EA
Artline.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP OmniBook X Flip x360 16-ar0000ua 16" 3K OLED Touch, AMD AI 7 350, 32GB, F1TB, UMA, Win11 C3VE8EA
ШО (Київ)
134 231 грн.
← купити
Ноутбук HP OmniBook X Flip x360 16-ar0000ua Meteor Silver (C3VE8EA) C3VE8EA
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
HP Ноутбук HP OmniBook X Flip x360 16-ar0000ua (C3VE8EA) Meteor Silver
MTA.ua (Київ)
130 599 грн.
← купити
Ноутбук HP OmniBook X Flip x360 16-ar0000ua Grey (C3VE8EA)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP OmniBook X Flip NGAI 16-ar0000ua Meteor Silver (C3VE8EA)
Zhuk.ua (Київ)
131 308 грн.
← купити
Ноутбук HP OmniBook X Flip 16-ar0000ua (C3VE8EA) Gray C3VE8EA
Click.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP OmniBook X Flip x360 16-ar0000ua (C3VE8EA) OmniBook X Flip x360 16-ar0000ua (C3VE8EA)
Denika.ua (Харків)
133 314 грн.
← купити
Ноутбук HP OmniBook X Flip x360 16-ar0000ua (C3VE8EA)
АЛЛО (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP 16-ar0000ua, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP OmniBook X Flip x360 16-ar0000 (16-ar0000ua). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP OmniBook X Flip x360 16-ar0000 (16-ar0000ua) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія