шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни42Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити монітор HP 524pm за ціною від 17325 грн.
Фото 6

Характеристики та опис HP 524pm

Габарити без підставки (мм): 539x314x47; Габарити (мм): 539x503x190; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Вебкамера; Вбудовані динаміки; Регулювання висоти; Поворот екрана; Портретний режим; Flicker-Free; сенсор освітленості; KVM-перемикач; вихід mini-Jack (3.5 мм);єми (додатково): вхід mini-Jack (3.5 мм)
Колір
Тип
монітор
Діагональ
23.8 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9)
Час відгуку (GtG)
5 мс
Вебкамера
/ 5 МП /
Габарити (ШхВхТ)
539x503x190 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 17 325  до 26 103 грн.
Монітор HP Series 5 Pro 524pm (9E0G9UT)
Secur.ua (Київ)
21 199 грн.
← купити
HP Монітор HP S5 Pro 524pm Black Silver 23.8 (9E0G9UT)
MTA.ua (Київ)
20 599 грн.
← купити
Монітор HP Series 5 Pro 524pm (9E0G9UT) 9E0G9UT
FOXTROT.UA (Київ)
19 866 грн.
← купити
Монітор HP S5 Pro 524pm (9E0G9UT) 9E0G9UT
Itbox.ua (Київ)
19 820 грн.
← купити
Монітор 23.8" HP S5 Pro 524pm (9E0G9UT)
АЛЛО (Київ)
19 869 грн.
← купити
Монітор 23.8" HP S5 Pro 524pm, IPS, 100Hz, HDMI, DP, USB-C, RJ-45, HAS, cam,колонки, чорний 9E0G9UT
ШО (Київ)
21 768 грн.
← купити
Монітор HP 23.8" S5 Pro IPS 100Hz (9E0G9UT) (UA) 9E0G9UT
Jabko.ua (Львів)
19 769 грн.
← купити
HP 9E0G9UT
Mallprix.com (Київ)
20 289 грн.
← купити
Монітор HP Series 5 Pro 524pm Black (9E0G9UT) - 23.8" IPS / 1920×1080 / 100 Гц / Pivot / HAS 9E0G9UT
Ktc.ua (Рівне)
19 775 грн.
← купити
Монітор HP 23.8" S5 Pro 524pm (9E0G9UT) IPS Black 100Hz 9E0G9UT
Click.ua (Київ)
20 902 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP 524pm, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор HP 524pm. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор HP 524pm у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія