шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Монітор Dell Pro Plus P2424HT

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити монітор Dell Pro Plus P2424HT за ціною від 19632 грн.
Фото 12

Характеристики та опис Dell Pro Plus P2424HT

Габарити (мм): 549x320x249; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Вбудовані динаміки; Регулювання висоти; Flicker-Free;єми (додатково): вихід mini-Jack (3.5 мм); Роз' Швидка зарядка; USB-A: 2x5Gbps; Power Delivery; HDMI: HDMI v1.4; Передача відео: DisplayPort: DisplayPort v1.2; Глибина кольору: 8-bit (16.7M Colors)
Колір
Тип
монітор
Діагональ
23.8 "
Сенсорний екран
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9)
Час відгуку (GtG)
5 мс
Габарити (ШхВхТ)
549x320x249 мм / з підставкою /
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 19 632  до 22 656 грн.
Монітор Dell P2424HT (210-BHSK)
Redprice.sale (Львів)
20 196 грн.
← купити
Монітор Dell 23,8 дюйма P2424HT (210BHSK)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
19 632 грн.
← купити
Монітор Dell P2424HT 23,8" Full HD IPS 60 Гц 5 мс KL24210BHSK853
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
19 861 грн.
← купити
Монітор Dell P2424HT (210-BHSK) P2424HT (210-BHSK)
Denika.ua (Харків)
19 701 грн.
← купити
Монітор Dell P2424HT (210-BHSK)
Semtech.com.ua (Луцьк)
20 199 грн.
← купити
Монітор Dell P2424HT (210-BHSK)
Rozetka.ua (Київ)
22 294 грн.
← купити
Монітор Dell P2424HT (210-BHSK)
Tomdom.in.ua (Львів)
20 202 грн.
← купити
Монітор Dell P2424HT (210-BHSK)
Saren.com.ua (Львів)
20 203 грн.
← купити
Монітор Dell P2424HT (210-BHSK)
Timesport.com.ua (Львів)
20 193 грн.
← купити
Монітор Dell P2424HT (210-BHSK)
Rozetka.ua (Київ)
22 656 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell Pro Plus P2424HT, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Dell Pro Plus P2424HT. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Dell Pro Plus P2424HT у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія