шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Монітор Dell Pro Plus P2425DE

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення1Корисне1Аксесуари
Купити монітор Dell Pro Plus P2425DE за ціною від 13939 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Dell Pro Plus P2425DE

Габарити без підставки (мм): 539x315x50; Габарити (мм): 539x497x182; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Регулювання висоти; Поворот екрана; Портретний режим;єми (додатково): Flicker-Free; Роз' Швидка зарядка; USB-C: 1x5Gbps; USB-A: 3x5Gbps; Power Delivery; HDMI: HDMI v2.1; Передача відео: DisplayPort: DisplayPort v1.4
Колір
Тип
монітор
Діагональ
23.8 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
2560x1440 (16:9)
Час відгуку (GtG)
5 мс
Габарити (ШхВхТ)
539x497x182 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 13 939  до 16 302 грн.
Монітор Dell 23.8` P2425DE (210-BRDM)
Touch (Дніпро)
14 199 грн.
← купити
Монітор Dell P2425DE (210-BRDM)
Timesport.com.ua (Львів)
15 247 грн.
← купити
Монітор Dell P2425DE (210-BRDM) P2425DE (210-BRDM)
Denika.ua (Харків)
13 939 грн.
← купити
24-дюймовий монітор Dell P2425DE (210BRDM)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
14 279 грн.
← купити
Монітор Dell P2425DE 23,8" 2K IPS 100 Гц 5 мс KL24210BRDM494
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
14 441 грн.
← купити
Монітор DELL 23.8" P2425DE HDMI, 2xDP, USB-C, RJ-45, IPS, 2560x1440, 100Hz, sRGB 99, Pivot (210-BRDM)
ACDC.com.ua (Київ)
15 359 грн.
← купити
Монітор Dell P2425DE (210-BRDM)
Rozetka.ua (Київ)
16 302 грн.
← купити
Монітор Dell P2425DE (210-BRDM)
Tomdom.in.ua (Львів)
15 256 грн.
← купити
Монітор Dell 23.8" P2425DE (210-BRDM) [162943]
Rozetka.ua (Київ)
15 399 грн.
← купити
Монітор Dell P2425DE (210-BRDM)
Rozetka.ua (Київ)
16 030 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell Pro Plus P2425DE, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Dell Pro Plus P2425DE. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Dell Pro Plus P2425DE у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія