шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Монітор Dell Alienware AW3425DW

Ціни38Опис Відгуки  Обговорення  Корисне9Аксесуари10+
Купити монітор Dell Alienware AW3425DW за ціною від 38024 грн.
Відео 5Фото 6

Характеристики та опис Dell Alienware AW3425DW

Габарити без підставки (мм): 814x362x111; Габарити (мм): 814x555x232; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Регулювання висоти; Поворот екрана; Adaptive-Sync; NVIDIA сумісність: NVIDIA G-Sync Compatible; AMD сумісність: AMD FreeSync Premium Pro;єми (додатково): PBP (Picture by Picture); Роз' Швидка зарядка
Колір
Тип
ігровий монітор
Діагональ
34.2 "
Тип матриці
QD-OLED
Покриття екрана
глянцеве / Anti-Reflective /
Роздільна здатність
3440x1440 (21:9)
Час відгуку (GtG)
0.03 мс
Габарити (ШхВхТ)
814x555x232 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  32000 грн.    до  50000 грн.

Conclusion - Alienware AW3425DW WQHD QD-OLED review: Near ...
Alienware AW3425DW WQHD QD-OLED review: Near-perfect color ...
Dell Alienware AW3425DW Review - RTINGS.com
від 38 024  до 51 558 грн.
Монітор 34" DELL AW3425DW (210-BRTW) 210-BRTW
Moyo.ua (Київ)
39 059 грн.
← купити
Монітор 34" Dell Alienware AW3425DW (210-BRTW) 210-BRTW
Artline.ua (Київ)
38 599 грн.
← купити
Dell Монітор Dell Alienware AW3425DW Dark Blue 34 (210-BRTW)
MTA.ua (Київ)
41 699 грн.
← купити
Монітор DELL Alienware AW3425DW Interstellar Indigo (210-BRTW) 210-BRTW
FOXTROT.UA (Київ)
40 473 грн.
← купити
Монітор Dell 34" Alienware AW3425DW OLED 240Hz 210-BRTW (UA)
Jabko.ua (Львів)
39 049 грн.
← купити
Монітор Dell Alienware AW3425DW (210-BRTW) - 34" QD-OLED / 3440x1440 / 240 Гц / AMD FreeSync, Nvidia G-Sync / HAS 210-BRTW
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Монітор Dell AW3425DW (210-BRTW) 210-BRTW
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Монітор Dell 34.2" AW3425DW (210-BRTW) Black 210-BRTW
Telemart.ua (Київ)
41 987 грн.
← купити
Монiтор Dell 34.2" Alienware AW3425DW (210-BRTW) QD-OLED Black Curved 240Hz 210-BRTW
Click.ua (Київ)
40 812 грн.
← купити
Монітор Dell AW3425DW (210-BRTW) 210-BRTW
E-server.com.ua (Київ)
41 297 грн.
← купити
Монітор Alienware AW3425DW (210-BRTW)
Semtech.com.ua (Луцьк)
42 035 грн.
← купити
Dell Alienware AW3425DW (210-BRTW)
Tehnomart.com (Київ)
41 507 грн.
← купити
Монітор Dell Alienware AW3425DW (210-BRTW) Alienware AW3425DW (210-BRTW)
Denika.ua (Харків)
39 450 грн.
← купити
Монітор DELL 34" AW3425DW 2xHDMI, DP, USB, QD-OLED, 3440x1440, 21:9, 240Hz, 0.03ms, DCI-P3 99.3, CURVED, G-SYNC, FreeSync, A
Rincom.in.ua (Чернівці)
← купити
Монітор Alienware AW3425DW (210-BRTW)
Timesport.com.ua (Львів)
42 029 грн.
← купити
Монiтор Dell 34.2" Alienware AW3425DW (210-BRTW) QD-OLED Black Curved 240Hz 210-BRTW
icom.net.ua (Київ)
38 806 грн.
← купити
Монітор DELL 34" AW3425DW 2xHDMI, DP, USB, QD-OLED, 3440x1440, 21:9, 240Hz, 0.03ms, DCI-P3 99.3, CURVED, G-SYNC, FreeSync, A
Mobicase.net (Київ)
← купити
Монітор DELL Alienware AW3425DW (210-BRTW)
Tv-mir.com.ua (Київ)
40 855 грн.
← купити
Монітор DELL AW3425DW (210-BRTW) UA 210-BRTW
Sota.store (Київ)
41 261 грн.
← купити
Монітор dell 34" aw3425dw 2xHDMI, dp, usb, qd-oled, 3440x1440, 21:9, 240Hz, 0.03ms, dci-p3 99.3, curved, g-sync, FreeSync, A
Tviy-Dim.com (Київ)
41 910 грн.
← купити
Монітор DELL 34" AW3425DW 210-BRTW
Comtrading.ua (Київ)
38 024 грн.
← купити
Dell Alienware AW3425DW (210-BRTW) AlienwareAW3425DW(210-BRTW)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Монітор 34" Dell AW3425DW QD-OLED Curved UWQHD OLED 240Hz (210-BRTW)
MAUDAU (Київ)
44 928 грн.
← купити
Dell 34" DELL AW3425DW (210-BRTW) 210-brtw
Kvshop.com.ua (Київ)
42 199 грн.
← купити
Dell Монітор 34" AW3425DW 2xHDMI, DP, USB, QD-OLED, 3440x1440, 21:9, 240Hz, 0.03ms, DCI-P3 99.3, CURVED, G-SYNC, FreeSync, A
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Монітор 34" Dell AW3425DW Curved (210-BRTW) 3440x1440 (Ultra-Wide 2K) QD-OLED 240 Hz 210-BRTW
Compx.ua (Київ)
40 026 грн.
← купити
Монітор 34" Dell AW3425DW (210-BRTW)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Монітор Alienware AW3425DW (210-BRTW)
Zaua.store (Львів)
42 032 грн.
← купити
Монітор DELL AW3425DW
Rozetka.ua (Київ)
44 451 грн.
← купити
Монітор DELL 34" AW3425DW 2xHDMI, DP, USB, QD-OLED, 3440x1440, 21:9, 240Hz, 0.03ms, DCI-P3 99.3, CURVED, G-SYNC, FreeSync, A
Rozetka.ua (Київ)
48 507 грн.
← купити
Монітор Dell Alienware AW3425DW (210-BRTW)
Rozetka.ua (Київ)
41 423 грн.
← купити
Монітор Dell AW3425DW (210-BRTW)
Rozetka.ua (Київ)
44 484 грн.
← купити
Монітор dell 34" aw3425dw 2xHDMI, dp, usb, qd-oled, 3440x1440, 21:9, 240Hz, 0.03ms, dci-p3 99.3, curved, g-sync, FreeSync, A
Rozetka.ua (Київ)
45 388 грн.
← купити
Монітор 34" Dell Alienware AW3425DW (210-BRTW) QD-OLED 240Hz 3440x1440 Curved Black
Rozetka.ua (Київ)
49 099 грн.
← купити
Монітор 34" Dell AW3425DW QD-OLED Curved UWQHD OLED 240Hz (210-BRTW)
Rozetka.ua (Київ)
43 323 грн.
← купити
Монітор Dell AW3425DW (210-BRTW) Dell 210-BRTW 970494
Rozetka.ua (Київ)
51 558 грн.
← купити
Монітор Dell Alienware AW3425DW (210-BRTW)
Rozetka.ua (Київ)
50 612 грн.
← купити
Монітор вигнутий 34" Dell AW3425DW, Black (210-BRTW)
Rozetka.ua (Київ)
45 734 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell Alienware AW3425DW, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Dell Alienware AW3425DW. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Dell Alienware AW3425DW у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія