шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Монітор Dell Pro Plus P2425D

Ціни36Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити монітор Dell Pro Plus P2425D за ціною від 11119 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Dell Pro Plus P2425D

Габарити без підставки (мм): 539x315x50; Габарити (мм): 539x497x182; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Регулювання висоти; Поворот екрана; Портретний режим;єми (додатково): Flicker-Free; Роз' Швидка зарядка; USB-C: 1x5Gbps; USB-A: 3x5Gbps; HDMI: HDMI v2.1; Передача відео: DisplayPort: DisplayPort v1.4
Колір
Тип
монітор
Діагональ
23.8 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
2560x1440 (16:9)
Час відгуку (GtG)
5 мс
Габарити (ШхВхТ)
539x497x182 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 11 119  до 14 231 грн.
Монітор 23.8" DELL P2425D (210-BQMX) 210-BQMX
Moyo.ua (Київ)
11 479 грн.
← купити
Dell Монітор Dell P2425D Black Silver 23.8 (210-BQMX)
MTA.ua (Київ)
11 799 грн.
← купити
Монітор DELL P2425D (210-BQMX) 210-BQMX
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Монітор Dell P2425D (210-BQMX) 210-BQMX
Itbox.ua (Київ)
← купити
Монітор 23.8" DELL P2425D (210-BQMX)
АЛЛО (Київ)
← купити
Монітор DELL 23.8" P2425D HDMI, DP, USB, IPS, 2560x1440, 100Hz, sRGB 99, Pivot 210-BQMX
ШО (Київ)
11 697 грн.
← купити
Монітор Dell Pro 24 Plus QHD P2425D (210-BQMX) - 23.8" IPS / 2560×1440 / 100 Гц / Pivot / HAS 210-BQMX
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Монiтор Dell 23.8" P2425D (210-BQMX) IPS Black/Silver 100Hz 210-BQMX
Click.ua (Київ)
11 560 грн.
← купити
Монітор Dell P2425D (210-BQMX) 210-BQMX
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Монітор Dell 23.8" P2425D (210-BQMX) Black/Silver 210-BQMX
Telemart.ua (Київ)
11 889 грн.
← купити
Монітор Dell Pro 24 Plus P2425D (210-BQMX)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
12 277 грн.
← купити
Монітор DELL 23.8" P2425D HDMI, DP, USB, IPS, 2560x1440, 100Hz, sRGB 99, Pivot (210-BQMX)
Rincom.in.ua (Чернівці)
← купити
Монітор Dell P2425D (210-BQMX)
Timesport.com.ua (Львів)
12 467 грн.
← купити
Dell P2425D (210-BQMX)
Tehnomart.com (Київ)
11 908 грн.
← купити
Монітор Dell P2425D (210-BQMX)
Q-techno.com.ua (Київ)
12 145 грн.
← купити
Монітор Dell P2425D (210-BQMX) 210-BQMX
icom.net.ua (Київ)
11 278 грн.
← купити
Монітор Dell P2425D (210-BQMX) 210-BQMX
E-server.com.ua (Київ)
12 152 грн.
← купити
Монітор DELL 23.8" P2425D HDMI, DP, USB, IPS, 2560x1440, 100Hz, sRGB 99, Pivot (210-BQMX)
Nkt.ua (Київ)
11 304 грн.
← купити
Dell P2425D (210-BQMX) P2425D(210-BQMX)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Монітор Dell P2425D (210-BQMX) (210-BQMX)
Техно Їжак (Київ)
11 856 грн.
← купити
Монітор Dell P2425D (210-BQMX)
Semtech.com.ua (Луцьк)
11 971 грн.
← купити
Монітор Dell P2425D (210-BQMX) P2425D (210-BQMX)
Denika.ua (Харків)
11 720 грн.
← купити
Монітор DELL 23.8" P2425D HDMI, DP, USB, IPS, 2560x1440, 100Hz, sRGB 99, Pivot 210-BQMX
Comtrading.ua (Київ)
11 119 грн.
← купити
Монітор Dell P2425D (210-BQMX)
Tv-mir.com.ua (Київ)
11 956 грн.
← купити
Dell Монітор 23.8" p2425d hdmi, dp, usb, ips, 2560x1440, 100Hz, sRGB 99, Pivot 210-bqmx
Tviy-Dim.com (Київ)
11 966 грн.
← купити
Монітор 23.8" Dell P2425D QHD IPS 100Hz (210-BQMX)
MAUDAU (Київ)
12 748 грн.
← купити
Dell P2425D (210-BQMX) 210-bqmx
Kvshop.com.ua (Київ)
11 999 грн.
← купити
Dell Монітор 23.8" P2425D HDMI, DP, USB, IPS, 2560x1440, 100Hz, sRGB 99, Pivot E-210-BQMX
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Монітор 23.8" Dell P2425D QHD 100Hz (210-BQMX) 2560x1440 (QHD, 2K) IPS 100 Hz 210-BQMX
Compx.ua (Київ)
← купити
Монітор 23.8" Dell P2425D (210-BQMX)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Монітор Dell P2425D (210-BQMX)
Redprice.sale (Львів)
11 968 грн.
← купити
Монітор Dell P2425D (210-BQMX)
Tomdom.in.ua (Львів)
11 974 грн.
← купити
Монітор Dell P2425D (210-BQMX)
Timesport.com.ua (Львів)
11 965 грн.
← купити
Монітор Dell P2425D (210-BQMX) 210-BQMX
Zaua.store (Львів)
← купити
Монітор 23.8" P2425D HDMI, DP, USB, IPS, 2560x1440, 100Hz, sRGB 99, Pivot Dell (2000003221202)
Rozetka.ua (Київ)
14 231 грн.
← купити
Монітор 23.8" Dell P2425D QHD IPS 100Hz (210-BQMX)
Rozetka.ua (Київ)
14 070 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell Pro Plus P2425D, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Dell Pro Plus P2425D. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Dell Pro Plus P2425D у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія