шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Монітор Dell Pro Plus P2425E

Ціни61Опис Відгуки  Обговорення  Корисне4Аксесуари
Купити монітор Dell Pro Plus P2425E за ціною від 11073 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Dell Pro Plus P2425E

Габарити без підставки (мм): 532x344x50; Габарити (мм): 532x511x182; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Регулювання висоти; Поворот екрана; Портретний режим;єми (додатково): Flicker-Free; Роз' Швидка зарядка; USB-C: 1x5Gbps; USB-A: 3x5Gbps; Power Delivery; HDMI: HDMI v1.4; Передача відео: DisplayPort: DisplayPort v1.4
Колір
Тип
монітор
Діагональ
24.1 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
1920x1200 (16:10)
Час відгуку (GtG)
8 мс / 5 мс у розгоні /
Габарити (ШхВхТ)
532x511x182 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Dell 24 USB-C Hub Monitor (P2425E) Review | PCMag
Брошюра c характеристиками P2425E
від 11 073  до 15 579 грн.
Монітор 24.1" DELL P2425E (210-BMJF) 210-BMJF
Moyo.ua (Київ)
11 489 грн.
← купити
Монитор Dell P2425E (210-BMJF)
A-techno.com.ua (Київ)
12 565 грн.
← купити
Монітор 24.1" Dell P2425E (210-BMJF) 210-BMJF
Artline.ua (Київ)
11 499 грн.
← купити
Монітор DELL P2425E Black/Silve (210-BMJF) 210-BMJF
FOXTROT.UA (Київ)
11 690 грн.
← купити
Dell Монітор Dell P2425E (210-BMJF) 24.1
MTA.ua (Київ)
11 379 грн.
← купити
Монітор DELL 24.1" P2425E (210-BMJF)
АЛЛО (Київ)
11 689 грн.
← купити
Монітор Dell P2425E (210-BMJF) 210-BMJF
Itbox.ua (Київ)
11 299 грн.
← купити
Монітор DELL 24.1" P2425E HDMI, 2xDP, USB-C, RJ-45, IPS, 1920x1200, 16:10, 100Hz, sRGB 99, Pivot 210-BMJF
ШО (Київ)
12 774 грн.
← купити
Монітор Dell 24.1" P2425E 210-BMJF
Jabko.ua (Львів)
11 289 грн.
← купити
Монітор Dell P2425E (210-BMJF)
Цифра (Київ)
11 073 грн.
← купити
Dell 210-BMJF
Mallprix.com (Київ)
11 719 грн.
← купити
Монітор Dell P2425E (210-BMJF) - 24.1" IPS / 1920×1200 / 100 Гц / Pivot / HAS 210-BMJF
Ktc.ua (Рівне)
12 419 грн.
← купити
Монiтор Dell 24.1" P2425E (210-BMJF) IPS Black/Silver 100Hz 210-BMJF
Click.ua (Київ)
12 079 грн.
← купити
Монітор Dell 24.07" P2425E (210-BMJF) Silver/Black 210-BMJF
Telemart.ua (Київ)
12 412 грн.
← купити
Dell Монітор 24.1" p2425e hdmi, 2xDP, usb-c, rj-45, ips, 1920x1200, 16:10, 100Hz, sRGB 99, Pivot 210-bmjf
Tviy-Dim.com (Київ)
12 135 грн.
← купити
Монітор Dell P2425E (210-BMJF) P2425E (210-BMJF)
Denika.ua (Харків)
11 708 грн.
← купити
Монітор DELL 24.1" P2425E 210-BMJF UA
Sota.store (Київ)
12 327 грн.
← купити
Dell P2425E (210-BMJF) 210-BMJF
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Dell P2425E (210-BMJF)
Tehnomart.com (Київ)
11 694 грн.
← купити
Dell P2425E (210-BMJF) P2425E(210-BMJF)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Монітор Dell P2425E (210-BMJF)
Timesport.com.ua (Львів)
11 296 грн.
← купити
Монітор Dell P2425E (210-BMJF)
Semtech.com.ua (Луцьк)
11 302 грн.
← купити
Монитор Dell P2425E (210-BMJF)
Q-techno.com.ua (Київ)
11 817 грн.
← купити
Монітор Dell 24.1" P2425E (210-BMJF) 210-BMJF
Vodafone.ua (Київ)
11 399 грн.
← купити
Монітор Dell P2425E (210-BMJF) 210-BMJF
E-server.com.ua (Київ)
11 978 грн.
← купити
Монітор Dell P2425E (210-BMJF) (210-BMJF)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Монітор Dell P2425E (210-BMJF) 24.1
Soho.com.ua (Київ)
12 539 грн.
← купити
Монітор Dell 24" P2425E (210BMJF)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
11 259 грн.
← купити
Монiтор Dell 24.1" P2425E (210-BMJF) IPS Black/Silver 100Hz
Mobicase.net (Київ)
← купити
Монітор DELL 24.1" P2425E HDMI, 2xDP, USB-C, RJ-45, IPS, 1920x1200, 16:10, 100Hz, sRGB 99, Pivot 210-BMJF
Comtrading.ua (Київ)
12 216 грн.
← купити
Монітор DELL 24.1" P2425E HDMI, 2xDP, USB-C, RJ-45, IPS, 1920x1200, 16:10, 100Hz, sRGB 99, Pivot (210-BMJF)
Nkt.ua (Київ)
11 630 грн.
← купити
Монітор Dell P2425E 24" Full HD IPS 100 Гц 5 мс 210-BMJF
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
11 472 грн.
← купити
Монітор Dell P2425E (210-BMJF) 210-BMJF
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Монітор DELL 24.1" P2425E HDMI, 2xDP, USB-C, RJ-45, IPS, 1920x1200, 16:10, 100Hz, sRGB 99, Pivot (210-BMJF)
Rincom.in.ua (Чернівці)
← купити
Монiтор Dell 24.1" P2425E (210-BMJF) IPS Black/Silver 100Hz 210-BMJF
icom.net.ua (Київ)
11 166 грн.
← купити
Монітор 24.1" Dell P2425E (210-BMJF)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Монітор Dell P2425E (210-BMJF)
Zhuk.ua (Київ)
12 096 грн.
← купити
Монітор Dell P2425E (210-BMJF)
Tv-mir.com.ua (Київ)
12 002 грн.
← купити
Монітор Dell P2425E (210-BMJF)
MAUDAU (Київ)
12 750 грн.
← купити
Dell P2425E (210-BMJF) 210-bmjf
Kvshop.com.ua (Київ)
12 499 грн.
← купити
Dell Монітор 24.1" P2425E HDMI, 2xDP, USB-C, RJ-45, IPS, 1920x1200, 16:10, 100Hz, sRGB 99, Pivot E-210-BMJF
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Монітор 24.1" P2425E HDMI, 2xDP, USB-C, RJ-45, IPS, 1920x1200, 16:10, 100Hz, sRGB 99, Pivot Dell (2000003222162)
Rozetka.ua (Київ)
14 866 грн.
← купити
Монітор Dell P2425E (210-BMJF)
Redprice.sale (Львів)
← купити
Монітор Dell P2425E (210-BMJF)
Tomdom.in.ua (Львів)
11 305 грн.
← купити
Монітор Dell P2425E (210-BMJF)
Saren.com.ua (Львів)
11 306 грн.
← купити
Монітор DELL P2425E (210-BMJF)
Rozetka.ua (Київ)
13 899 грн.
← купити
Монітор 24.1" Dell P2425E (210-BMJF)
Rozetka.ua (Київ)
14 553 грн.
← купити
Монітор Dell 24.1" P2425E (210-BMJF) IPS Black/Silver 100Hz
Rozetka.ua (Київ)
13 957 грн.
← купити
Монітор Dell 24.1' P2425E HDMI, 2xDP, USB-C, RJ-45, IPS, 1920x1200, 16:10, 100Hz, sRGB 99, Pivot (210-BMJF)
Rozetka.ua (Київ)
13 226 грн.
← купити
Монітор Dell P2425E (210-BMJF) (10279952)
Rozetka.ua (Київ)
15 040 грн.
← купити
Монітор Dell P2425E (210-BMJF)
Rozetka.ua (Київ)
14 179 грн.
← купити
Монітор Dell P2425E (210-BMJF)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Монітор Dell P2425E (210-BMJF)
Rozetka.ua (Київ)
13 573 грн.
← купити
Монітор dell 24.1" p2425e hdmi, 2xDP, usb-c, rj-45, ips, 1920x1200, 16:10, 100Hz, sRGB 99, Pivot 210-bmjf
Rozetka.ua (Київ)
15 032 грн.
← купити
Монітор Dell P2425E (210-BMJF)
Rozetka.ua (Київ)
14 270 грн.
← купити
Монітор Dell P2425E (ek12746)
Rozetka.ua (Київ)
15 579 грн.
← купити
Монітор Dell P2425 (ek12749)
Rozetka.ua (Київ)
12 339 грн.
← купити
Монітор Dell 24.1" P2425E (210-BMJF)
Rozetka.ua (Київ)
14 903 грн.
← купити
Монітор Dell P2425E (210-BMJF)
Rozetka.ua (Київ)
14 810 грн.
← купити
Монітор 24.1" Dell P2425E 1920x1200 100Hz IPS HDMI USB Pivot Чорний/Сріблястий (210-BMJF)
Rozetka.ua (Київ)
14 890 грн.
← купити
Монітор Dell P2425E (210-BMJF)
Rozetka.ua (Київ)
12 770 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell Pro Plus P2425E, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Dell Pro Plus P2425E. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Dell Pro Plus P2425E у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія