шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни49Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити монітор Dell Plus S2725QS за ціною від 14985 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Dell Plus S2725QS

Габарити без підставки (мм): 612x356x60; Габарити (мм): 612x519x200; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Вбудовані динаміки; Регулювання висоти; Поворот екрана; Портретний режим; AMD сумісність: AMD FreeSync Premium;єми (додатково): Flicker-Free; Роз' HDMI: 2xHDMI v2.1; Передача відео: DisplayPort: DisplayPort v1.4
Колір
Тип
монітор
Діагональ
27 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
3840x2160 (16:9)
Час відгуку (GtG)
4 мс / овердрайв /
Габарити (ШхВхТ)
612x519x200 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 14 985  до 21 299 грн.
Монітор 27" DELL Plus S2725QS (210-BQWM) 210-BQWM
Moyo.ua (Київ)
15 168 грн.
← купити
Монітор 27" Dell S2725QS (210-BQWM) 210-BQWM
Artline.ua (Київ)
14 999 грн.
← купити
Dell Монітор Dell S2725QS White 27 (210-BQWM)
MTA.ua (Київ)
16 379 грн.
← купити
Монітор DELL S2725QS 210-BQWM
FOXTROT.UA (Київ)
15 815 грн.
← купити
Монітор Dell S2725QS (210-BQWM) 210-BQWM
Itbox.ua (Київ)
15 149 грн.
← купити
Монітор 27" DELL S2725QS (210-BQWM)
АЛЛО (Київ)
15 819 грн.
← купити
Монітор DELL 27" S2725QS 2xHDMI, DP, MM, IPS, 3840x2160, 120Hz, 4ms, sRGB 99, FreeSync, Pivot 210-BQWM
ШО (Київ)
17 143 грн.
← купити
Монітор Dell 27" S2725QS (210-BQWM) (UA) 210-BQWM
Jabko.ua (Львів)
15 139 грн.
← купити
Dell 210-BQWM
Mallprix.com (Київ)
15 801 грн.
← купити
Монітор Dell 27" S2725QS (210-BQWM) IPS Black/Silver 120Hz 210-BQWM
Click.ua (Київ)
15 948 грн.
← купити
Монітор Dell S2725QS (210-BQWM)
Tomdom.in.ua (Львів)
17 027 грн.
← купити
Монітор Dell 27" S2725QS (210-BQWM) Black/Silver 210-BQWM
Telemart.ua (Київ)
16 406 грн.
← купити
Монітор Dell S2725QS (210-BQWM) 210-BQWM
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Монітор Dell S2725QS (210-BQWM) S2725QS (210-BQWM)
Denika.ua (Харків)
16 590 грн.
← купити
Монітор 27" Dell S2725QS (210-BQWM) White 210-BQWM
Vodafone.ua (Київ)
15 119 грн.
← купити
Монітор Dell 27" Plus S2725QS (210-BQWM)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
17 097 грн.
← купити
Монітор DELL 27" S2725QS 2xHDMI, DP, MM, IPS, 3840x2160, 120Hz, 4ms, sRGB 99, FreeSync, Pivot 210-BQWM
Comtrading.ua (Київ)
15 140 грн.
← купити
Монітор DELL 27" S2725QS 2xHDMI, DP, MM, IPS, 3840x2160, 120Hz, 4ms, sRGB 99, FreeSync, Pivot (210-BQWM)
Nkt.ua (Київ)
15 508 грн.
← купити
Монітор Dell S2725QS (210-BQWM) 210-BQWM
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Монітор DELL 27" S2725QS 2xHDMI, DP, MM, IPS, 3840x2160, 120Hz, 4ms, sRGB 99, FreeSync, Pivot (210-BQWM)
Rincom.in.ua (Чернівці)
← купити
Монітор Dell 27" S2725QS (210-BQWM) IPS Black/Silver 120Hz 210-BQWM
icom.net.ua (Київ)
14 985 грн.
← купити
Монітор Dell 27" S2725QS Black/Silver (210-BQWM)
Zhuk.ua (Київ)
15 734 грн.
← купити
Монітор Dell 27" S2725QS (210-BQWM) IPS Black/Silver 120Hz
Mobicase.net (Київ)
15 919 грн.
← купити
Монітор Dell S2725QS (210-BQWM)
Semtech.com.ua (Луцьк)
16 497 грн.
← купити
Монітор Dell S2725QS (210-BQWM)
Tv-mir.com.ua (Київ)
15 909 грн.
← купити
Монітор DELL S2725QS (210-BQWM) UA 210-BQWM
Sota.store (Київ)
← купити
Dell S2725QS (210-BQWM)
Tehnomart.com (Київ)
15 547 грн.
← купити
Dell S2725QS (210-BQWM) 210-BQWM
Luckylink.kiev.ua (Київ)
16 246 грн.
← купити
Dell S2725QS (210-BQWM) S2725QS(210-BQWM)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Монітор Dell S2725QS (210-BQWM) (210-BQWM)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Монітор 27" Dell S2725QS UHD IPS 120Hz (210-BQWM)
MAUDAU (Київ)
17 523 грн.
← купити
Dell DELL Plus S2725QS (210-BQWM) 210-bqwm
Kvshop.com.ua (Київ)
16 499 грн.
← купити
Dell Монітор 27" S2725QS 2xHDMI, DP, MM, IPS, 3840x2160, 120Hz, 4ms, sRGB 99, FreeSync, Pivot E-210-BQWM
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Монітор 27" Dell S2725QS (210-BQWM) 3840х2160 (UHD, 4K) IPS 120 Hz 210-BQWM
Compx.ua (Київ)
15 775 грн.
← купити
Монітор 27" Dell Plus S2725QS (210-BQWM)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Монітор Dell S2725QS (210-BQWM)
Redprice.sale (Львів)
17 021 грн.
← купити
Монітор Dell S2725QS (210-BQWM)
Timesport.com.ua (Львів)
16 491 грн.
← купити
Монітор Dell S2725QS (210-BQWM)
Zaua.store (Львів)
16 494 грн.
← купити
Монітор Dell S2725QS (210-BQWM) 210-BQWM
Zaua.store (Львів)
← купити
Монітор Dell S2725QS (210-BQWM)
Semtech.com.ua (Луцьк)
17 024 грн.
← купити
Монітор Dell S2725QS (210-BQWM)
Timesport.com.ua (Львів)
17 018 грн.
← купити
Монітор Dell 27" S2725QS teh0024867
MAUDAU (Київ)
19 606 грн.
← купити
Монітор Dell S2725QS (210-BQWM)
Rozetka.ua (Київ)
20 229 грн.
← купити
Монітор Dell 27" S2725QS (210-BQWM) IPS Black/Silver 120Hz
Rozetka.ua (Київ)
18 731 грн.
← купити
Монітор Dell S2725QS (210-BQWM)
Rozetka.ua (Київ)
17 347 грн.
← купити
Монітор dell 27" s2725qs 2xHDMI, dp, mm, ips, 3840x2160, 120Hz, 4ms, sRGB 99, FreeSync, Pivot 210-bqwm
Rozetka.ua (Київ)
20 294 грн.
← купити
Монітор 27" Dell Plus S2725QS (210-BQWM) IPS 120Hz 3840x2160 Black
Rozetka.ua (Київ)
21 299 грн.
← купити
Монітор 27" Dell S2725QS UHD IPS 120Hz (210-BQWM)
Rozetka.ua (Київ)
19 355 грн.
← купити
Монітор Dell S2725QS 27 дюймів IPS 4K 120 Гц HDMI FreeSync для дому та офісу Білий (210-BQWM)
Rozetka.ua (Київ)
19 372 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell Plus S2725QS, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Dell Plus S2725QS. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Dell Plus S2725QS у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія