шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational Alfa [2E-10094]

Конфігурації і ціни 140Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational Alfa (2E-10094) за ціною від 22422 грн.
Фото 6

Серия 2E Rational Alfa

Модифікації 2E Rational Alfa 11
Где купить? [2E-10094]
Характеристики [2E-10094]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
8 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics 730
Об'єм накопичувача
256 ГБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
DOS
Габарити (ВхШхГ)
361x188x360 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  21000 грн.    до  27000 грн.
Artline Business B29
B29v64
від 24 464 грн.
Artline Business B19
B19v01
від 24 243 грн.
Artline Business B29
B29v57
від 23 978 грн.
Artline Business B45...
B45v09Win
від 24 421 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8065
від 21 567 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0025
від 19 645 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6833
від 20 451 грн.
Artline Business B18
B18v12Win
від 23 610 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6843
від 22 504 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0081
від 22 062 грн.
Artline Business B27
B27v47Win
від 24 238 грн.
Asus U500MA
U500MA-R5300 G001R
від 21 999 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8068
від 22 102 грн.
Artline Business B27
B27v34Win
від 22 646 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0047
від 22 709 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8039
від 24 429 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8374
від 22 111 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0069
від 23 673 грн.
Artline Business B43
B43v05Win
від 22 262 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5771
від 20 067 грн.
2E Rational Basis RD...
2E-11335
від 20 335 грн.
Artline Business B22
B22v01Win
від 14 852 грн.
Artline Business B17
B17v03
від 21 511 грн.
2E Rational Alfa
2E-10102
від 20 291 грн.
Artline Business B27
B27v64
від 21 252 грн.
Artline Business B27
B27v67
Artline Business B41
B41v08Win
Vinga Advanced D84
Advanced D8392
від 23 833 грн.
Artline Business B27
B27v60
від 23 979 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8044
від 21 709 грн.

від 22 422  до 28 027 грн.
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-10094)
Цифра (Київ)
24 009 грн.
← купити
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-10094)
Stls.store (Київ)
24 499 грн.
← купити
Комп'ютер 2E Rational (2E-10094) 2E-10094
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-12400, 8Gb, F256GB, UMA, H610, 2E-E130, 500W, FreeDos (2E-10094)
ACDC.com.ua (Київ)
24 849 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-10094) 2E-10094
Moyo.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Rational 2E-10094
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-10094) 2E-10094
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-12400, 8Gb, F256GB, UMA, H610, 2E-E130, 500W, FreeDos 2E-10094
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер 2E Rational Intel i5-12400, 8Gb, F256GB, UMA, H610, 2E-E130, 500W, FreeDos 2E-10094
ШО (Київ)
24 491 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-10094
Citrus.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-10094, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational Alfa (2E-10094). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational Alfa (2E-10094) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія