шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Монітор Dell Pro Plus P2424HT

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити монітор Dell Pro Plus P2424HT за ціною від 19632 грн.
Фото 12

Характеристики та опис Dell Pro Plus P2424HT

Габарити (мм): 549x320x249; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Вбудовані динаміки; Регулювання висоти; Flicker-Free;єми (додатково): вихід mini-Jack (3.5 мм); Роз' Швидка зарядка; USB-A: 2x5Gbps; Power Delivery; HDMI: HDMI v1.4; Передача відео: DisplayPort: DisplayPort v1.2; Глибина кольору: 8-bit (16.7M Colors)
Колір
Тип
монітор
Діагональ
23.8 "
Сенсорний екран
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9)
Час відгуку (GtG)
5 мс
Габарити (ШхВхТ)
549x320x249 мм / з підставкою /
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 19 632  до 22 681 грн.
Монітор Dell P2424HT (210-BHSK)
Redprice.sale (Львів)
20 196 грн.
← купити
Монітор Dell 23,8 дюйма P2424HT (210BHSK)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
19 632 грн.
← купити
Монітор Dell P2424HT 23,8" Full HD IPS 60 Гц 5 мс KL24210BHSK853
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
19 861 грн.
← купити
Монітор Dell P2424HT (210-BHSK) P2424HT (210-BHSK)
Denika.ua (Харків)
19 701 грн.
← купити
Монітор Dell P2424HT (210-BHSK)
Semtech.com.ua (Луцьк)
20 199 грн.
← купити
Монітор Dell P2424HT (210-BHSK)
Rozetka.ua (Київ)
22 681 грн.
← купити
Монітор Dell P2424HT (210-BHSK)
Tomdom.in.ua (Львів)
20 202 грн.
← купити
Монітор Dell P2424HT (210-BHSK)
Saren.com.ua (Львів)
20 203 грн.
← купити
Монітор Dell P2424HT (210-BHSK)
Timesport.com.ua (Львів)
20 193 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell Pro Plus P2424HT, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Dell Pro Plus P2424HT. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Dell Pro Plus P2424HT у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія