шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити монітор HP 527sf за ціною від 5399 грн.
Фото 5

Характеристики та опис HP 527sf

Габарити без підставки (мм): 608x356x34;єми (додатково): Flicker-Free; Роз' HDMI: 2xHDMI v1.4; Передача відео: VGA; Глибина кольору: 6-bit + FRC (16.7M Colors); Динамічна контрастність: 10 000 000:1; Статична контрастність: 1 500:1; Яскравість (кд/м²): 300; Кут огляду гор.: 178; Кут огляду верт.: 178
Колір
Тип
монітор
Діагональ
27 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9)
Час відгуку (GtG)
5 мс / овердрайв /
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 5 399  до 7 770 грн.
Монітор HP 27` S5 527SF (94F44AA)
Touch (Дніпро)
6 329 грн.
← купити
Монітор HP Series 5 527SF Silver (94F44E9)
Timesport.com.ua (Львів)
7 767 грн.
← купити
Монітор 27" HP Series 5 527SF (94F44AA) Silver 94F44AA
Vodafone.ua (Київ)
5 399 грн.
← купити
Монітор HP S5 527sf (94F44AA) S5 527sf (94F44AA)
Denika.ua (Харків)
5 891 грн.
← купити
Монітор HP 527sf 27 дюймів (94F44E9)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
7 770 грн.
← купити
Монітор HP S5 527sf (94F44AA) 94F44AA
E-server.com.ua (Київ)
← купити
HP S5 527sf (94F44AA) S5527sf(94F44AA)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Монітор 27" HP Series 5 527SF Silver (94F44AA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Монітор HP S5 527sf
Rozetka.ua (Київ)
7 299 грн.
← купити
Монітор HP S5 527sf (94F44AA)
Rozetka.ua (Київ)
7 075 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP 527sf, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор HP 527sf. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор HP 527sf у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія