шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 35Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити SSD HP FX700 M.2 (8U2N5AA) за ціною від 11151 грн.
Фото 11

Серия HP FX700 M.2

Модифікації HP FX700 M.2 2
Где купить? [8U2N5AA]
Характеристики [8U2N5AA]
Тип
внутрішній
Об'єм
2 TB
Форм-фактор
M.2
Інтерфейс M.2
PCIe 4.0 4x
Тип пам’яті
3D NAND
NVMe
Зовнішня швидкість запису
6200 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування
7200 МБ/с
Напрацювання на відмову
2 млн. год
IOPS запису
721 тис
IOPS зчитування
1050 тис
TBW
800 ТБ
DWPD
0.2 разів/день
Гарантія виробника
5 років
Розміри
22x80 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  11500 грн.    до  14500 грн.
KIOXIA Exceria with ...
LSC11K2T04G8
від 13 199 грн.
Transcend 425S
TS2TMTS425S
від 11 910 грн.
Kingston NV2
SNV2S/2000G
від 12 999 грн.
PNY CS2150
M280CS2150-2 TB-TB
від 13 023 грн.
Silicon Power UD85
SP02KGBP44UD 8505
від 13 176 грн.
Netac NV7000-t
NT01NV7000t- 2T0-E4X
від 13 399 грн.
Apacer AST280X
AP2TBAST280X -1
від 11 186 грн.
Silicon Power US75 H...
SP02KGBP44US 75S5
від 13 803 грн.
Patriot Memory P400 ...
P400LP2KGM28 H
від 10 189 грн.
A-Data LEGEND 860
SLEG-860-200 0GCS
від 13 327 грн.
Apacer PE4430-R
AP3BE4430RI- 0001
від 11 911 грн.
GOODRAM PX600
SSDPR-PX600- 2K0-80
від 10 614 грн.
Patriot Memory P400 V4
P400VP2TBM28 H
від 10 854 грн.
Silicon Power XS75
SP02KGBP44XS 75S5
від 14 244 грн.
Dahua C900 PLUS-B
SSD-C900VN2T B-B
від 12 067 грн.
Apacer AS2280Q4L
AP2TBAS2280Q 4L-1
від 10 999 грн.
SanDisk Extreme M.2 ...
SDSSDX3N-2T0 0-G26
від 11 589 грн.
Acer RE100 M.2
RE100-M2-2TB
від 11 986 грн.
Lexar NM620
LNM620X002T
від 12 123 грн.
KIOXIA Exceria Plus G4
LVD10Z002TG8
від 12 941 грн.
Apacer AS2280P4U
AP2TBAS2280P 4U-1
від 12 050 грн.
Apacer AS2280P4U Pro
AP2TBAS2280P 4UPRO-1
від 11 344 грн.
PNY CS1030
M280CS1030-2 TB-RB
від 13 048 грн.
Acer FA100 M.2
FA100-2TB
від 11 744 грн.
Crucial P310 2280
CT2000P310SS D5
від 9 999 грн.
KIOXIA Exceria Plus G3
LSD10Z002TG8
від 13 551 грн.
Kingston NV3 2280
SNV3S/2000G
від 9 850 грн.
Corsair MP400
CSSD-F2000GB MP400
від 11 478 грн.
Silicon Power P34A60...
SP002TBP34A6 0M28
від 12 382 грн.
Lexar NM710
LNM710X002T
від 11 323 грн.

від 11 151  до 14 745 грн.
HP Внутрішній SSD диск HP FX700 (8U2N5AA) 2TB
MTA.ua (Київ)
13 399 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 2TB FX700 HP (8U2N5AA) 8U2N5AA
Comtrading.ua (Київ)
11 151 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 2 Тб PCI-E 4.0 x4 HP (8U2N5AA)
Nkt.ua (Київ)
11 181 грн.
← купити
HP 8U2N5AA
Mallprix.com (Київ)
11 365 грн.
← купити
SSD накопичувач HP FX700 2TB (8U2N5AA)
Touch (Дніпро)
← купити
SSD накопичувач HP FX700 2 TB (8U2N5AA) FX700 2 TB (8U2N5AA)
Denika.ua (Харків)
13 520 грн.
← купити
Внутрішній SSD диск HP FX700 (8U2N5AA) 2TB
Soho.com.ua (Київ)
11 919 грн.
← купити
SSD накопичувач HP FX700 2 TB (8U2N5AA) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
13 353 грн.
← купити
SSD накопичувач HP FX700 2 TB (8U2N5AA)
Tv-mir.com.ua (Київ)
13 339 грн.
← купити
SSD накопичувач HP FX700 2 TB (8U2N5AA) UA 8U2N5AA
Sota.store (Київ)
13 482 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP 8U2N5AA, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ssd HP FX700 M.2 (8U2N5AA). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ssd HP FX700 M.2 (8U2N5AA) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія