шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP EliteBook Ultra G1i 14 [9V491AVV7]

Конфігурації і ціни 173Відгуки1Обговорення  Корисне13Аксесуари
Купити ноутбук HP EliteBook Ultra G1i 14 (9V491AVV7) за ціною від 107262 грн.
Відео 26Фото 18

Серия HP EliteBook Ultra G1i 14

Рейтинг за відгуками:
0
1
Модифікації HP EliteBook Ultra G1i 14 13
Где купить? [9V491AVV7]
Характеристики [9V491AVV7]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
14 "
Тип матриці
OLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
2880x1800 (16:10)
Сенсорний
Серія
Core Ultra 7
Тактова частота
2.2 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
2 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
DOS
Стандарт захисту MIL-STD-810
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
314x217x12 мм
Вага
1.2 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  92500 грн.    до  140000 грн.
HP EliteBook Ultra G...
9V491AVV3
від 100 167 грн.
9V491AVV4
від 115 755 грн.
9V489AVV3
від 95 399 грн.
B9ZX2ET
від 90 780 грн.
B0SA8AVITM1
від 105 609 грн.
B9ZX22ET
від 118 724 грн.
B9ZX21ET
від 105 434 грн.
B9ZW8ET
від 93 826 грн.
B66V5AT
від 134 230 грн.
HP EliteBook X Flip ...
B5QX1AVV3
від 106 352 грн.
B5QX1AVV1
від 106 855 грн.
B5QX1AVV2
від 98 254 грн.
B5QW6AVV1
від 93 492 грн.
B5QX1AVV5
від 106 187 грн.
BA0A5ET
від 110 276 грн.
B9ZX8ET
від 79 900 грн.
B9ZU8ET
від 104 992 грн.
B9ZX4ET
від 80 800 грн.
B69C9ET
від 100 799 грн.
B9ZX3ET
від 86 250 грн.
A85LNAVV1
від 92 899 грн.
B9ZX7ET
від 82 100 грн.
B9ZX9ET
від 106 750 грн.

Преміальний AI-ультрабук для тих, хто хоче максимум продуктивності та комфорту.
8 грудня 2025, 19:42 #
Переваги:Преміальний, ультратонкий дизайн (12 мм, 1.19 кг) і топова збірка.

OLED 2.8K 120 Гц із сенсором — яскравий, контрастний, один із найкращих у бізнес-класі.

Потужний Intel Core Ultra 7 + 32 ГБ RAM + 2 ТБ SSD → високий запас продуктивності.

Великий гаптичний трекпад та комфортна клавіатура з підсвіткою.

Три порти Thunderbolt 4 — максимум для ультрабука.

Висока автономність (до 14 годин) і швидка зарядка.

Розширені AI-можливості: NPU, HP AI Companion, покращений відеозв’язок.

Статусний вигляд, орієнтований на професійний сегмент і корпоративні стандарти.

Недоліки:Дуже висока ціна — один із найдорожчих бізнес-ультрабуків на ринку.

Глянцевий OLED інколи дає відблиски на яскравому сонці.

Відеокарта Intel Arc не підходить для важкого геймінгу.

Немає класичного USB-A з обох сторін — лише один порт.

Не передбачено варіантів із дешевшою конфігурацією пам’яті чи процесора.

Сенсорний OLED збільшує споживання енергії під навантаженням.

Коментар:HP EliteBook Ultra G1i — це представник нового класу «AI-ультрабуків», який демонструє, що сьогодні бізнес-ноутбук може бути не лише робочим інструментом, а й технологічною платформою майбутнього. Його дизайн вражає першою ж миттю: тонкий 12-мм корпус, менше 1,2 кг ваги, стильний колір Atmosphere Blue та якісні матеріали формують образ дорогого, статусного та водночас мобільного пристрою. Гаптичний скляний трекпад — один із найбільших у бізнес-сегменті — працює дуже точно й забезпечує комфорт на рівні MacBook.

OLED-дисплей 2.8K на 120 Гц — ще одна причина, чому цей ноутбук виглядає преміальним. Він ідеальний для роботи з графікою, документами, монтажем або просто переглядом контенту. Контраст, яскравість та чіткість — на рівні флагманських екранів.

У продуктивності EliteBook Ultra G1i не відступає. Intel Core Ultra 7 з NPU створений для багатозадачності та AI-інструментів, а 32 ГБ RAM і 2 ТБ SSD роблять ноутбук готовим до важких проєктів: монтаж, аналітика, моделювання, робочі середовища з багатьма застосунками — усе працює плавно.

Три порти Thunderbolt 4 перетворюють ультрабук на повноцінну робочу станцію: можна підключати док-станції, зовнішні відеокарти, кілька моніторів та швидкі SSD.

Окремо варто згадати HP AI Companion — це не маркетинг, а реальні інструменти для роботи: узагальнення документів, оптимізація завдань, шумоприглушення, автокадр у відеодзвінках, персональні поради для продуктивності. Це значно відчувається, якщо ваш робочий день складається з дз

Автор:Юра Гавалко

від 107 262  до 144 693 грн.
Ноутбук HP EliteBook Ultra G1i (9V491AVV7) 9V491AVV7
Artline.ua (Київ)
115 755 грн.
← купити
HP Ноутбук HP EliteBook Ultra G1i (9V491AVV7) Atmosphere Blue
MTA.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP EliteBook Ultra G1i Atmospheric Blue (9V491AVV7) 9V491AVV7
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Ноутбук HP EliteBook Ultra G1i Atmospheric Вlue (9V491AVV7)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP EliteBook Ultra G1i (9V491AVV7) Blue 9V491AVV7
Click.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP EliteBook Ultra G1i 14 Atmosphere Blue (9V491AVV7) EliteBook Ultra G1i 14 Atmosphere Blue (9V491AVV7)
Denika.ua (Харків)
← купити
Ноутбук HP EliteBook Ultra G1i (9V491AVV7)
АЛЛО (Київ)
← купити
Ноутбук HP EliteBook Ultra G1i (9V491AVV7) 9V491AVV7
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP EliteBook Ultra G1i 14 Atmosphere Blue (9V491AVV7) 9V491AVV7
Openshop.ua (Київ)
110 514 грн.
← купити
HP EliteBook Ultra G1i (9V491AVV7) 9V491AVV7
Luckylink.kiev.ua (Київ)
107 896 грн.
← купити
HP EliteBook Ultra G1i 14" 2.8K OLED Ts,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD2Tb/Arc Gr/Підсв/DOS/Синій 9V491AVV7
Comtrading.ua (Київ)
← купити
HP EliteBook Ultra G1i 14 Atmosphere Blue (9V491AVV7)
Tehnomart.com (Київ)
108 908 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook Ultra G1i 14 Atmosphere Blue (9V491AVV7) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
108 345 грн.
← купити
HP EliteBook Ultra G1i (9V491AVV7) Atmospheric Вlue EliteBookUltraG1i(9V491AVV7)AtmosphericВlue
COMFY.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP EliteBook Ultra G1i (9V491AVV7) 9V491AVV7
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP EliteBook Ultra G1i 14" (9V491AVV7) Atmospheric Blue 9V491AVV7
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP EliteBook Ultra G1i 14 (9V491AVV7) Atmospheric Blue 9V491AVV7
Telemart.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP EliteBook Ultra G1i 14 Atmosphere Blue (9V491AVV7)
Tv-mir.com.ua (Київ)
107 771 грн.
← купити
Ноутбук HP 9V491AVV7
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
113 130 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook Ultra G1i (9V491AVV7) Blue 9V491AVV7
icom.net.ua (Київ)
107 262 грн.
← купити
Ноутбук HP 14 EliteBook Ultra G1i 2.8K OLED/Intel U7-258V/32GB/2TB/Intel Arc/DOS/Blue (9V491AVV7)
MAUDAU (Київ)
121 890 грн.
← купити
HP EliteBook Ultra G1i 14 Blue (9V491AVV7) 9v491avv7
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP EliteBook Ultra G1i 14" 2.8K OLED Ts,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD2Tb/Arc Gr/Підсв/DOS/Синій (9V491AVV7) 906012
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
107 753 грн.
← купити
Ноутбук HP 14 EliteBook Ultra G1i 2.8K OLED/Intel U7-258V/32GB/2TB/Intel Arc/DOS/Blue (9V491AVV7) 9V491AVV7
Compx.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP EliteBook Ultra G1i (9V491AVV7) Atmospheric Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP EliteBook Ultra G1i 14" 2.8K OLED Ts,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD2Tb/Arc Gr/Підсв/DOS/Синій (9V491AVV7)
Rozetka.ua (Київ)
144 693 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook Ultra G1i 14" 2.8K OLED Ts U7-258V 32Gb SSD 2Tb Arc Graphics Atmospheric Blue (9V491AVV7)
Rozetka.ua (Київ)
133 438 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook Ultra G1i (9V491AVV7)
Rozetka.ua (Київ)
127 152 грн.
← купити
Ноутбук HP 14 EliteBook Ultra G1i 2.8K OLED/Intel U7-258V/32GB/2TB/Intel Arc/DOS/Blue (9V491AVV7)
Rozetka.ua (Київ)
122 484 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook Ultra G1i (9V491AVV7) HP 9V491AVV7 970175
Rozetka.ua (Київ)
127 331 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook Ultra G1i 14" 2.8K OLED Ts U7-258V 32Gb SSD 2Tb Arc Graphics Atmospheric Blue (9V491AVV7)
Rozetka.ua (Київ)
127 453 грн.
← купити
Ноутбук 14" HP EliteBook Ultra G1i (9V491AVV7) Blue, Intel Core Ultra 7 258V, 32Gb, 2Tb, DOS
Rozetka.ua (Київ)
118 482 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP 9V491AVV7, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP EliteBook Ultra G1i 14 (9V491AVV7). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP EliteBook Ultra G1i 14 (9V491AVV7) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія