шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP EliteBook Ultra G1i 14 [B0SA8AVITM1]

Конфігурації і ціни 167Відгуки1Обговорення  Корисне13Аксесуари
Купити ноутбук HP EliteBook Ultra G1i 14 (B0SA8AVITM1) за ціною від 101368 грн.
Відео 26Фото 18

Серия HP EliteBook Ultra G1i 14

Рейтинг за відгуками:
0
1
Модифікації HP EliteBook Ultra G1i 14 13
Характеристики [B0SA8AVITM1]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
14 "
Тип матриці
OLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
2880x1800 (16:10)
Сенсорний
Серія
Core Ultra 7
Тактова частота
2.2 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Стандарт захисту MIL-STD-810
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
314x217x12 мм
Вага
1.2 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  90000 грн.    до  135000 грн.
HP EliteBook Ultra G...
B9ZX21ET
від 105 434 грн.
B9ZW8ET
від 93 826 грн.
B9ZX2ET
від 90 780 грн.
B9ZX22ET
від 118 724 грн.
B66V5AT
від 134 230 грн.
9V491AVV3
від 100 167 грн.
9V491AVV4
від 115 755 грн.
9V489AVV3
від 95 399 грн.
9V491AVV7
від 107 263 грн.
HP EliteBook X Flip ...
B9ZU8ET
від 105 101 грн.
B69C9ET
від 100 799 грн.
B9ZX8ET
від 79 900 грн.
BA0A5ET
від 110 347 грн.
B9ZX3ET
від 86 250 грн.
B5QX1AVV5
від 106 187 грн.
B9ZX7ET
від 82 100 грн.
B9ZX4ET
від 80 800 грн.
B5QX1AVV1
від 106 855 грн.
B5QX1AVV2
від 98 254 грн.
B5QX1AVV3
від 106 352 грн.
B5QW6AVV1
від 93 492 грн.
A85LNAVV1
від 92 899 грн.
B5QW5AVV1
від 82 199 грн.

Преміальний AI-ультрабук для тих, хто хоче максимум продуктивності та комфорту.
8 грудня 2025, 19:42 #
Переваги:Преміальний, ультратонкий дизайн (12 мм, 1.19 кг) і топова збірка.

OLED 2.8K 120 Гц із сенсором — яскравий, контрастний, один із найкращих у бізнес-класі.

Потужний Intel Core Ultra 7 + 32 ГБ RAM + 2 ТБ SSD → високий запас продуктивності.

Великий гаптичний трекпад та комфортна клавіатура з підсвіткою.

Три порти Thunderbolt 4 — максимум для ультрабука.

Висока автономність (до 14 годин) і швидка зарядка.

Розширені AI-можливості: NPU, HP AI Companion, покращений відеозв’язок.

Статусний вигляд, орієнтований на професійний сегмент і корпоративні стандарти.

Недоліки:Дуже висока ціна — один із найдорожчих бізнес-ультрабуків на ринку.

Глянцевий OLED інколи дає відблиски на яскравому сонці.

Відеокарта Intel Arc не підходить для важкого геймінгу.

Немає класичного USB-A з обох сторін — лише один порт.

Не передбачено варіантів із дешевшою конфігурацією пам’яті чи процесора.

Сенсорний OLED збільшує споживання енергії під навантаженням.

Коментар:HP EliteBook Ultra G1i — це представник нового класу «AI-ультрабуків», який демонструє, що сьогодні бізнес-ноутбук може бути не лише робочим інструментом, а й технологічною платформою майбутнього. Його дизайн вражає першою ж миттю: тонкий 12-мм корпус, менше 1,2 кг ваги, стильний колір Atmosphere Blue та якісні матеріали формують образ дорогого, статусного та водночас мобільного пристрою. Гаптичний скляний трекпад — один із найбільших у бізнес-сегменті — працює дуже точно й забезпечує комфорт на рівні MacBook.

OLED-дисплей 2.8K на 120 Гц — ще одна причина, чому цей ноутбук виглядає преміальним. Він ідеальний для роботи з графікою, документами, монтажем або просто переглядом контенту. Контраст, яскравість та чіткість — на рівні флагманських екранів.

У продуктивності EliteBook Ultra G1i не відступає. Intel Core Ultra 7 з NPU створений для багатозадачності та AI-інструментів, а 32 ГБ RAM і 2 ТБ SSD роблять ноутбук готовим до важких проєктів: монтаж, аналітика, моделювання, робочі середовища з багатьма застосунками — усе працює плавно.

Три порти Thunderbolt 4 перетворюють ультрабук на повноцінну робочу станцію: можна підключати док-станції, зовнішні відеокарти, кілька моніторів та швидкі SSD.

Окремо варто згадати HP AI Companion — це не маркетинг, а реальні інструменти для роботи: узагальнення документів, оптимізація завдань, шумоприглушення, автокадр у відеодзвінках, персональні поради для продуктивності. Це значно відчувається, якщо ваш робочий день складається з дз

Автор:Юра Гавалко

від 101 368  до 121 989 грн.
HP Ноутбук HP EliteBook Ultra G1i (B0SA8AVITM1) Dark Blue
MTA.ua (Київ)
110 899 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook Ultra G1i (B0SA8AVITM1)
АЛЛО (Київ)
← купити
HP Ultra G1i (B0SA8AVITM1) B0SA8AVITM1
Luckylink.kiev.ua (Київ)
107 373 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook Ultra G1i (B0SA8AVITM1) Blue B0SA8AVITM1
icom.net.ua (Київ)
101 368 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook Ultra G1i (B0SA8AVITM1) Atmosphere Blue B0SA8AVITM1
Telemart.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP Ultra G1i (B0SA8AVITM1) HP B0SA8AVITM1 915014
Rozetka.ua (Київ)
121 989 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP B0SA8AVITM1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP EliteBook Ultra G1i 14 (B0SA8AVITM1). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP EliteBook Ultra G1i 14 (B0SA8AVITM1) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія