шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP EliteBook X G1a 14 [B66TFAT]

Конфігурації і ціни 312Відгуки  Обговорення  Корисне13Аксесуари
Купити ноутбук HP EliteBook X G1a 14 (B66TFAT) за ціною від 105946 грн.
Відео 32Фото 23

Серия HP EliteBook X G1a 14

Модифікації HP EliteBook X G1a 14 13
Где купить? [B66TFAT]
Характеристики [B66TFAT]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
14 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Ryzen AI
Тактова частота
2 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців
3D сканер обличчя
Захист клавіатури від вологи
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Стандарт захисту MIL-STD-810
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
312x215x13 мм
Вага
1.5 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  87500 грн.    до  135000 грн.
HP EliteBook X G1a 14
B66VFAT
від 109 724 грн.
HP EliteBook X G1a 14
A42XDAV12
від 111 573 грн.
HP EliteBook X G1a 14
A42XDAV11
від 100 548 грн.
HP EliteBook 845 G11
A6TA9UT
від 99 200 грн.
HP EliteBook X G1a 14
A42XDAV13
від 127 008 грн.
HP EliteBook X G1a 14
B9ZX0ET
від 95 350 грн.
HP OmniBook X Flip x...
14-fk0001ua
від 86 486 грн.
14-fk0002ua
від 100 622 грн.
14-fk0000ua
від 118 071 грн.

HP EliteBook X G1a Review: Big business
HP EliteBook X G1a Review: X Does Not Mark the Spot for This Biz ...
HP EliteBook X G1a review: a businessperson's business laptop ...
від 105 946  до 132 498 грн.
Ноутбук HP EliteBook X G1a 14 (B66TFAT) EliteBook X G1a 14 (B66TFAT)
Denika.ua (Харків)
108 783 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook X G1a (B66TFAT) Glacier Silver
Soho.com.ua (Київ)
110 119 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook X G1a 14" (B66TFAT) Silver B66TFAT
Vodafone.ua (Київ)
105 999 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook X G1a 14" WUXGA AG, AMD R7-360, 32GB, F1TB, UMA, Win11P, сріблястий (B66TFAT)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP EliteBook X G1a (B66TFAT) B66TFAT
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP EliteBook X G1a 14 (B66TFAT)
Justbuy.com.ua (Київ)
106 169 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook X G1a 14 (B66TFAT)
Tv-mir.com.ua (Київ)
105 946 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook X G1a (B66TFAT) UA B66TFAT
Sota.store (Київ)
109 337 грн.
← купити
Ноутбук HP 14 EliteBook X G1a WUXGA/Ryzen 7 360/32GB/1TB/UMA/W11P/Silver (B66TFAT)
MAUDAU (Київ)
111 617 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook X G1a (B66TFAT)
Rozetka.ua (Київ)
114 299 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP B66TFAT, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP EliteBook X G1a 14 (B66TFAT). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP EliteBook X G1a 14 (B66TFAT) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія