шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP EliteBook X G1i 14 [B9ZY5ET]

Конфігурації і ціни 115Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити ноутбук HP EliteBook X G1i 14 (B9ZY5ET) за ціною від 103800 грн.
Відео 10Фото 23

Серия HP EliteBook X G1i 14

Модифікації HP EliteBook X G1i 14 9
Характеристики [B9ZY5ET]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
14 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Core Ultra 7
Тактова частота
2.2 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
3D сканер обличчя
Захист клавіатури від вологи
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Стандарт захисту MIL-STD-810
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
314x220x15 мм
Вага
1.2 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  105000 грн.    до  160000 грн.
HP EliteBook X G1i 14
B9ZY4ET
від 92 400 грн.
HP EliteBook X G1i 14
B9ZY2ET
від 103 800 грн.
HP EliteBook X G1i 14
B9ZY6ET
від 111 500 грн.
HP EliteBook X G1i 14
B9ZY3ET
HP EliteBook Ultra G...
B66V5AT
від 138 606 грн.
B68Z8ET
від 125 006 грн.
B9ZX22ET
від 118 724 грн.
B9ZX23ET
від 143 975 грн.
B9ZX2ET
від 90 780 грн.
B0SA8AVITM1
від 105 609 грн.
B9ZX21ET
від 105 434 грн.
HP EliteBook X G1i 14
B5RC3AVV2
від 107 263 грн.
Dell Pro 14 Premium ...
BTO208PA1425 0EMEA
від 112 800 грн.
BTO207PA1425 0EMEA
від 108 500 грн.
BTO203PA1425 0EMEA
від 93 699 грн.
9V491AVV7
BTO202PA1425 0EMEAWWAN
від 111 506 грн.
9V491AVV3
від 100 167 грн.
BTO201PA1425 0EMEAWWAN
від 108 206 грн.
9V491AVV4
від 115 755 грн.
HP EliteBook X Flip ...
B9ZX9ET
від 106 750 грн.
B9ZX4ET
від 80 800 грн.
B9ZX5ET
від 106 100 грн.
B5QX1AVV5
від 106 187 грн.
BA0A5ET
від 110 347 грн.
B9ZX8ET
від 79 900 грн.
B9ZX6ET
від 110 300 грн.
B9ZU8ET
від 105 101 грн.
B69C9ET
від 100 799 грн.
B9ZX3ET
від 86 250 грн.

HP EliteBook X G1i review: Sleek, efficient, overpriced
HP EliteBook X G1i 14 AI laptop review: Basic features wrapped in ...
Спецификация
від 103 800  до 149 079 грн.
Ноутбук HP EliteBook X G1i 14 AI U7-258V/32GB/1TB/Win11P SV Blue B9ZY5ET
Shoplaptop.com.ua (Мостиська)
103 800 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook X G1i 14 AI U7-258V/32GB/1TB/Win11P SV Blue (B9ZY5ET) B9ZY5ET
Openshop.ua (Київ)
136 265 грн.
← купити
HP EliteBook X G1i 14 AI U7-258V/32GB/1TB/Win11P SV Blue B9ZY5ET
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
139 508 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook X G1i 14 AI U7-258V/32GB/1TB/Win11P SV Blue (B9ZY5ET)
Rozetka.ua (Київ)
149 079 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook X G1i 14 AI U7-258V/32GB/1TB/Win11P SV Blue B9ZY5ET
Rozetka.ua (Київ)
109 500 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook X G1i (B9ZY5ET), Ultra 7-258V / 14 / RAM 32 ГБ / SSD 1 ТБ / Windows 11 Professional / Синій
Rozetka.ua (Київ)
143 406 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP B9ZY5ET, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP EliteBook X G1i 14 (B9ZY5ET). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP EliteBook X G1i 14 (B9ZY5ET) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія