шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP EliteBook X G1i 14 [B9ZY4ET]

Конфігурації і ціни 118Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити ноутбук HP EliteBook X G1i 14 (B9ZY4ET) за ціною від 92400 грн.
Відео 10Фото 23

Серия HP EliteBook X G1i 14

Модифікації HP EliteBook X G1i 14 9
Характеристики [B9ZY4ET]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
14 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
2560x1600 (16:10)
Серія
Core Ultra 7
Тактова частота
2.2 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
3D сканер обличчя
Захист клавіатури від вологи
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Стандарт захисту MIL-STD-810
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
314x220x15 мм
Вага
1.2 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  97500 грн.    до  150000 грн.
HP EliteBook X G1i 14
B9ZY2ET
від 103 800 грн.
HP EliteBook X G1i 14
B9ZY5ET
HP EliteBook X G1i 14
B9ZY1ET
від 87 355 грн.
HP EliteBook X G1i 14
B9ZY6ET
від 111 500 грн.
HP EliteBook Ultra G...
B9ZX22ET
від 118 724 грн.
B9ZX2ET
від 90 780 грн.
B66V5AT
від 134 230 грн.
B0SA8AVITM1
від 105 609 грн.
B9ZX21ET
від 105 434 грн.
B9ZW8ET
від 93 826 грн.
B9ZX23ET
від 143 975 грн.
B68Z8ET
від 98 130 грн.
HP EliteBook X G1i 14
B5RC3AVV2
від 107 262 грн.
HP EliteBook X G1i 14
B9ZU2ET
від 97 691 грн.
Dell Pro 14 Premium ...
BTO207PA1425 0EMEA
від 108 500 грн.
BTO203PA1425 0EMEA
від 93 699 грн.
9V491AVV7
BTO202PA1425 0EMEAWWAN
від 113 130 грн.
BTO208PA1425 0EMEA
від 112 800 грн.
9V491AVV3
від 100 167 грн.
BTO201PA1425 0EMEAWWAN
від 108 030 грн.
9V491AVV4
від 115 755 грн.
9V489AVV3
від 95 399 грн.
BTO203PA1425 0UAWP
від 95 899 грн.
Apple MacBook Air (2...
Z1610005L
від 103 779 грн.
DPP14A232WP
від 98 299 грн.
BTO202PA1425 0EMEA
від 82 999 грн.
HP EliteBook 8 G1i 14
C51GVET
від 75 500 грн.
Z15X0005K
від 99 788 грн.
HP EliteBook X Flip ...
B9ZX4ET
від 80 800 грн.

HP EliteBook X G1i review: Sleek, efficient, overpriced
HP EliteBook X G1i 14 AI laptop review: Basic features wrapped in ...
Спецификация
від 92 400  до 164 099 грн.
Ноутбук HP EliteBook X G1i 14 AI U7-258V/32GB/1TB/Win11P Blue B9ZY4ET
Shoplaptop.com.ua (Мостиська)
92 400 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook X G1i 14 AI U7-258V/32GB/1TB/Win11P Blue (B9ZY4ET) B9ZY4ET
Openshop.ua (Київ)
120 766 грн.
← купити
HP EliteBook X G1i 14 AI U7-258V/32GB/1TB/Win11P Blue B9ZY4ET
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
123 824 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook X G1i 14 AI U7-258V/32GB/1TB/Win11P Blue (B9ZY4ET)
Rozetka.ua (Київ)
131 539 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook X G1i AI 14 (B9ZY4ET) 14" IPS 2.5K 120Hz / Intel Core Ultra 7 258V / RAM 32 ГБ / SSD 1 ТБ / Windows 11
Rozetka.ua (Київ)
164 099 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook X G1i 14 AI U7-258V/32GB/1TB/Win11P Blue B9ZY4ET
Rozetka.ua (Київ)
97 500 грн.
← купити
Ноутбук Hp EliteBook X G1i, (B9ZY4ET) 14" / RAM 32 ГБ / SSD 1 ТБ / Windows 11 Pro / синій
Rozetka.ua (Київ)
125 630 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook X G1i 14 AI U7-258V/32GB/1TB/Win11P Blue (B9ZY4ET)
Rozetka.ua (Київ)
131 323 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP B9ZY4ET, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP EliteBook X G1i 14 (B9ZY4ET). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP EliteBook X G1i 14 (B9ZY4ET) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія