шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP EliteBook Ultra G1i 14 [B68Z8ET]

Конфігурації і ціни 178Відгуки1Обговорення  Корисне13Аксесуари
Купити ноутбук HP EliteBook Ultra G1i 14 (B68Z8ET) за ціною від 98130 грн.
Відео 26Фото 18

Серия HP EliteBook Ultra G1i 14

Рейтинг за відгуками:
0
1
Модифікації HP EliteBook Ultra G1i 14 13
Характеристики [B68Z8ET]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
14 "
Тип матриці
OLED
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
2880x1800 (16:10)
Серія
Core Ultra 5
Тактова частота
2.1 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Стандарт захисту MIL-STD-810
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
314x217x12 мм
Вага
1.2 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  80000 грн.    до  120000 грн.
HP EliteBook Ultra G...
B9ZW8ET
від 93 826 грн.
B9ZX21ET
від 105 434 грн.
B0SA8AVITM1
від 101 368 грн.
B9ZX2ET
від 90 780 грн.
HP EliteBook X G1i 14
B9ZY1ET
від 87 355 грн.
HP EliteBook X G1i 14
B5RC3AVITM1
від 89 099 грн.
Apple MacBook Air (2...
Z15X0005K
від 99 788 грн.
Z1610005L
від 103 779 грн.
9V489AVV3
від 95 399 грн.
9V491AVV4
від 115 755 грн.
Apple MacBook Air 13...
MBA13M312ST
від 91 701 грн.
Z15T0005L
від 93 357 грн.
MBA13M308SL
від 90 815 грн.
Z15S0014R
від 91 583 грн.
Z15X0005J
від 90 918 грн.
MBA13M308ST
від 88 556 грн.
9V491AVV3
від 100 167 грн.
Z1610005F
від 89 365 грн.
Z15S000CK
від 86 940 грн.
Z15W000B6
від 88 700 грн.
Z15S000D9
від 88 257 грн.
Z15W000B9
Z160000B7
від 62 661 грн.
Z15Y000B3
від 68 222 грн.
Z15Z0005K
від 87 370 грн.
Z160001B4
від 81 540 грн.
Z15Y000BC
від 84 221 грн.
Z15Y0012R
від 83 378 грн.
9V491AVV7
від 107 263 грн.
HP EliteBook X G1i 14
B9ZU2ET
від 97 691 грн.

Преміальний AI-ультрабук для тих, хто хоче максимум продуктивності та комфорту.
8 грудня 2025, 19:42 #
Переваги:Преміальний, ультратонкий дизайн (12 мм, 1.19 кг) і топова збірка.

OLED 2.8K 120 Гц із сенсором — яскравий, контрастний, один із найкращих у бізнес-класі.

Потужний Intel Core Ultra 7 + 32 ГБ RAM + 2 ТБ SSD → високий запас продуктивності.

Великий гаптичний трекпад та комфортна клавіатура з підсвіткою.

Три порти Thunderbolt 4 — максимум для ультрабука.

Висока автономність (до 14 годин) і швидка зарядка.

Розширені AI-можливості: NPU, HP AI Companion, покращений відеозв’язок.

Статусний вигляд, орієнтований на професійний сегмент і корпоративні стандарти.

Недоліки:Дуже висока ціна — один із найдорожчих бізнес-ультрабуків на ринку.

Глянцевий OLED інколи дає відблиски на яскравому сонці.

Відеокарта Intel Arc не підходить для важкого геймінгу.

Немає класичного USB-A з обох сторін — лише один порт.

Не передбачено варіантів із дешевшою конфігурацією пам’яті чи процесора.

Сенсорний OLED збільшує споживання енергії під навантаженням.

Коментар:HP EliteBook Ultra G1i — це представник нового класу «AI-ультрабуків», який демонструє, що сьогодні бізнес-ноутбук може бути не лише робочим інструментом, а й технологічною платформою майбутнього. Його дизайн вражає першою ж миттю: тонкий 12-мм корпус, менше 1,2 кг ваги, стильний колір Atmosphere Blue та якісні матеріали формують образ дорогого, статусного та водночас мобільного пристрою. Гаптичний скляний трекпад — один із найбільших у бізнес-сегменті — працює дуже точно й забезпечує комфорт на рівні MacBook.

OLED-дисплей 2.8K на 120 Гц — ще одна причина, чому цей ноутбук виглядає преміальним. Він ідеальний для роботи з графікою, документами, монтажем або просто переглядом контенту. Контраст, яскравість та чіткість — на рівні флагманських екранів.

У продуктивності EliteBook Ultra G1i не відступає. Intel Core Ultra 7 з NPU створений для багатозадачності та AI-інструментів, а 32 ГБ RAM і 2 ТБ SSD роблять ноутбук готовим до важких проєктів: монтаж, аналітика, моделювання, робочі середовища з багатьма застосунками — усе працює плавно.

Три порти Thunderbolt 4 перетворюють ультрабук на повноцінну робочу станцію: можна підключати док-станції, зовнішні відеокарти, кілька моніторів та швидкі SSD.

Окремо варто згадати HP AI Companion — це не маркетинг, а реальні інструменти для роботи: узагальнення документів, оптимізація завдань, шумоприглушення, автокадр у відеодзвінках, персональні поради для продуктивності. Це значно відчувається, якщо ваш робочий день складається з дз

Автор:Юра Гавалко

від 98 130  до 98 830 грн.
Ноутбук Hp EliteBook Ultra G1i, (B68Z8ET#ABB) RAM 16 ГБ / SSD 512 ГБ / Windows 11 Pro / синій
Rozetka.ua (Київ)
98 130 грн.
← купити
Ноутбук Hp EliteBook Ultra G1i, (B68Z8ET) 14" / RAM 16 ГБ / SSD 512 ГБ / Windows 11 Pro / синій
Rozetka.ua (Київ)
98 830 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP B68Z8ET, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP EliteBook Ultra G1i 14 (B68Z8ET). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP EliteBook Ultra G1i 14 (B68Z8ET) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія