шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP ProBook 4 G1a 14 [B9ZF8ET]

Конфігурації і ціни 1460Відгуки  Обговорення  Корисне10Аксесуари
Купити ноутбук HP ProBook 4 G1a 14 (B9ZF8ET) за ціною від 53994 грн.
Відео 4Фото 12

Серия HP ProBook 4 G1a 14

Модифікації HP ProBook 4 G1a 14 40
Где купить? [B9ZF8ET]
Характеристики [B9ZF8ET]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
14 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.3 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
48 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
DOS
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
319x224x17 мм
Вага
1.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  47000 грн.    до  65000 грн.
Lenovo ThinkBook 14 ...
21MV0024RA
від 48 999 грн.
21MV0031RA
від 42 099 грн.

від 53 994  до 70 873 грн.
Ноутбук HP ProBook 4 G1a (B9ZF8ET) B9ZF8ET
Artline.ua (Київ)
56 699 грн.
← купити
HP Ноутбук HP ProBook 4 G1a 14 (B9ZF8ET) Silver
MTA.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 14 Silver (B9ZF8ET)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 14 Pike Silver (B9ZF8ET)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 14 (B9ZF8ET) Silver B9ZF8ET
Click.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a (B9ZF8ET) B9ZF8ET
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 14 Silver (B9ZF8ET) ProBook 4 G1a 14 Silver (B9ZF8ET)
Denika.ua (Харків)
59 634 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 14 (B9ZF8ET)
АЛЛО (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a B9ZF8ET Silver - 14" IPS 60 Гц / AMD Ryzen 7 / 250 / DDR5 48 ГБ / PCI-E SSD 1 ТБ / Radeon Graphics
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 14 (B9ZF8ET) Silver
Soho.com.ua (Київ)
54 979 грн.
← купити
Ноутбук Hp ProBook 4 G1a 14 (B9ZF8ET) Ua
Цифра (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 14 Silver (B9ZF8ET) B9ZF8ET
Openshop.ua (Київ)
55 162 грн.
← купити
HP B9ZF8ET
Mallprix.com (Київ)
57 007 грн.
← купити
HP ProBook 4 G1a 14 Silver (B9ZF8ET) B9ZF8ET
Luckylink.kiev.ua (Київ)
54 896 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a (B9ZF8ET) B9ZF8ET
Brain.com.ua (Київ)
← купити
HP HP ProBook 4 G1a 14 B9ZF8ET
Notebooker.ua (Київ)
← купити
HP ProBook 4 G1a (B9ZF8ET)
Tehnomart.com (Київ)
55 643 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a (B9ZF8ET) EU
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
54 023 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 14" (B9ZF8ET) Pike Silver B9ZF8ET
Vodafone.ua (Київ)
56 099 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 14 Silver (B9ZF8ET) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
57 475 грн.
← купити
ноутбук 14I 2,2K VRR/R7 250/48 (2x24 DDR5)/1Tb/int /WC/FP/DOS/BL/Silver HP ProBook 4 G1a 14 B9ZF8ET
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 14 (B9ZF8ET)
Nkt.ua (Київ)
55 962 грн.
← купити
HP B9ZF8ET — ноутбук 14I 2,2K VRR/R7 250/48 (2x24 DDR5)/1Tb/int /WC/FP/DOS/BL/Silver HP ProBook 4 G1a 14
Comtrade.ua (Київ)
56 095 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 14 (B9ZF8ET) Pike Silver B9ZF8ET
Telemart.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 14 Silver (B9ZF8ET)
Tv-mir.com.ua (Київ)
55 329 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 14 (B9ZF8ET) Silver B9ZF8ET
icom.net.ua (Київ)
53 994 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 14 (B9ZF8ET) UA B9ZF8ET
Sota.store (Київ)
← купити
HP ProBook 4 G1a 14 (B9ZF8ET) Silver ProBook4G1a14(B9ZF8ET)Silver
COMFY.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 14 Silver (B9ZF8ET)
Кібернетики (Київ)
← купити
Ноутбук HP 14 ProBook 4 G1a 14 2.2K/Ryzen 7 250/48GB/1TB/UMA/DOS/Silver (B9ZF8ET)
MAUDAU (Київ)
59 704 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a (B9ZF8ET)
Rozetka.ua (Київ)
59 560 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a (B9ZF8ET)
Rozetka.ua (Київ)
58 172 грн.
← купити
Ноутбук 14I 2,2K VRR/R7 250/48 (2x24 DDR5)/1Tb/int /WC/FP/DOS/BL/Silver HP ProBook 4 G1a 14 HP (B9ZF8ET)
Rozetka.ua (Київ)
70 873 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a (B9ZF8ET)
Rozetka.ua (Київ)
61 646 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a (B9ZF8ET) HP B9ZF8ET 918520
Rozetka.ua (Київ)
62 369 грн.
← купити
Ноутбук 14" HP ProBook 4 G1a 14 AMD Ryzen 7 250 48GB 1TB SSD Radeon 780M DOS Pike Silver (B9ZF8ET)
Rozetka.ua (Київ)
66 538 грн.
← купити
Ноутбук 14" HP ProBook 4 G1a AI (B9ZF8ET) Pike Silver, R7 250, 48GB, 1TB, DOS
Rozetka.ua (Київ)
58 622 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP B9ZF8ET, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP ProBook 4 G1a 14 (B9ZF8ET). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP ProBook 4 G1a 14 (B9ZF8ET) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія