шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP ProBook 4 G1a 14 [B9ZJ0ET]

Конфігурації і ціни 1486Відгуки  Обговорення  Корисне10Аксесуари
Купити ноутбук HP ProBook 4 G1a 14 (B9ZJ0ET) за ціною від 38717 грн.
Відео 4Фото 12

Серия HP ProBook 4 G1a 14

Модифікації HP ProBook 4 G1a 14 40
Где купить? [B9ZJ0ET]
Характеристики [B9ZJ0ET]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
14 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Ryzen 3
Тактова частота
3 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
8 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців
Передвстановлена ОС
DOS
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
319x224x17 мм
Вага
1.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  34000 грн.    до  47000 грн.
HP ProBook 4 G1a 14
B9ZG0ET
від 37 784 грн.
HP ProBook 4 G1a 14
B9ZG1ET
від 40 626 грн.

від 38 717  до 49 998 грн.
Ноутбук HP ProBook 4 G1ah 16 (B9ZJ0ET) B9ZJ0ET
Moyo.ua (Київ)
39 999 грн.
← купити
Ноутбук HP Probook 4 G1ah (B9ZJ0ET) B9ZJ0ET
Artline.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP Probook 4-G1a 16" WUXGA IPS, AMD R3-210, 8GB, F512GB, UMA, DOS, сріблястий B9ZJ0ET
ШО (Київ)
42 533 грн.
← купити
HP Ноутбук HP Probook 4-G1a (B9ZJ0ET) Natural Silver
MTA.ua (Київ)
41 499 грн.
← купити
Ноутбук HP Probook 4-G1a Silver/Black (B9ZJ0ET) B9ZJ0ET
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Ноутбук HP Probook 4-G1a 16 Pike Silver (B9ZJ0ET)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1ah 16 (B9ZJ0ET) Silver B9ZJ0ET
Click.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP Probook 4 G1a (B9ZJ0ET) Probook 4 G1a (B9ZJ0ET)
Denika.ua (Харків)
40 570 грн.
← купити
Ноутбук HP Probook 4-G1a (B9ZJ0ET)
АЛЛО (Київ)
← купити
Ноутбук HP Probook 4 G1a (B9ZJ0ET) B9ZJ0ET
Itbox.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP B9ZJ0ET, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP ProBook 4 G1a 14 (B9ZJ0ET). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP ProBook 4 G1a 14 (B9ZJ0ET) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія