шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP EliteBook 6 G1a 16 [BD5P5AW]

Конфігурації і ціни 668Відгуки  Обговорення  Корисне7Аксесуари
Купити ноутбук HP EliteBook 6 G1a 16 (BD5P5AW) за ціною від 55699 грн.
Відео 2Фото 13

Серия HP EliteBook 6 G1a 16

Модифікації HP EliteBook 6 G1a 16 27
Где купить? [BD5P5AW]
Характеристики [BD5P5AW]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.5 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців
3D сканер обличчя
Захист клавіатури від вологи
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Матеріал корпуса
алюміній/пластик
Габарити (ШхГхТ)
360x251x17 мм
Вага
1.8 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  50000 грн.    до  72500 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z1AVV8
від 64 990 грн.
Lenovo ThinkBook 16 ...
21MW0037US
від 61 214 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z1AVV11
від 59 586 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z1AVV6
від 56 378 грн.
21UT004KMH
від 63 630 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z1AVV7
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z1AVV10
HP ProBook 455 G10
7L760ET
від 59 130 грн.
21UT004KMX
від 65 030 грн.
21MW000TPB
від 41 630 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z1AVV5
від 55 699 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z1AVV9
від 51 794 грн.
21UT0037RA
від 50 990 грн.
21MW000NRA
від 49 127 грн.
21MW001RRA
від 50 489 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z1AVV1
від 51 921 грн.
21MW0024RA
від 48 899 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
B9ZJ8ET
від 57 998 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
AW8Q6AVV2
від 59 128 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
AW8Q5AVV10
HP ProBook 4 G1a 16
B9ZJ6ET
від 60 884 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
C51HKET
від 48 744 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
AW8Q5AVV7
від 62 765 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
B9ZK0ET
від 63 725 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
AW8Q5AVV11
від 50 419 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
C51G1ET
від 45 362 грн.
21UT004HRA
від 50 642 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
AW8Q5AVV9
від 57 294 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
B9ZJ5ET
від 58 549 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
B9ZJ9ET
від 59 907 грн.

від 55 699  до 71 939 грн.
HP Ноутбук HP Elitebook 6 G1a (BD5P5AW) Silver
MTA.ua (Київ)
64 399 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1a Silver (BD5P5AW) BD5P5AW
FOXTROT.UA (Київ)
62 726 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1a 16 (BD5P5AW) Silver BD5P5AW
Click.ua (Київ)
62 499 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1a (BD5P5AW)
АЛЛО (Київ)
55 699 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1a BD5P5AW Silver - 16" IPS 60 Гц / AMD Ryzen 5 / 230 / DDR5 16 ГБ / PCI-E SSD 512 ГБ / Radeon Graph
Ktc.ua (Рівне)
59 999 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1a (BD5P5AW) BD5P5AW
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1a (BD5P5AW) BD5P5AW
Openshop.ua (Київ)
62 099 грн.
← купити
HP BD5P5AW
Mallprix.com (Київ)
64 139 грн.
← купити
HP EliteBook 6 G1a 16 Pike Silver (BD5P5AW) BD5P5AW
Luckylink.kiev.ua (Київ)
61 799 грн.
← купити
HP EliteBook 6 G1a BD5P5AW
Notebooker.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP BD5P5AW, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP EliteBook 6 G1a 16 (BD5P5AW). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP EliteBook 6 G1a 16 (BD5P5AW) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія