шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP EliteBook 8 G1a 14 [C51H2ET]

Конфігурації і ціни 138Відгуки  Обговорення  Корисне9Аксесуари
Купити ноутбук HP EliteBook 8 G1a 14 (C51H2ET) за ціною від 74666 грн.
Відео 5Фото 22

Серия HP EliteBook 8 G1a 14

Модифікації HP EliteBook 8 G1a 14 10
Характеристики [C51H2ET]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
14 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Ryzen AI
Тактова частота
2 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
24 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців
3D сканер обличчя
Захист клавіатури від вологи
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
315x222x16 мм
Вага
1.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  67500 грн.    до  100000 грн.
HP EliteBook 8 G1a 14
C51H0ET
від 71 284 грн.
HP EliteBook 8 G1a 14
AD4H9ET
від 79 999 грн.
HP EliteBook 645 G11
A38D5ET
від 83 030 грн.
HP EliteBook 645 G11
A38D6ET
від 55 300 грн.
HP ProBook 4 G1a 14
AW7H4AVV7
від 63 655 грн.
HP ProBook 4 G1a 14
B9ZH1ET
від 65 679 грн.
HP EliteBook 6 G1a 14
C51G8ET
від 67 903 грн.
HP EliteBook 6 G1a 14
C51GKET
від 60 013 грн.
HP EliteBook 6 G1a 14
AY4Z3AVV3
від 65 925 грн.
HP EliteBook 6 G1a 14
AY4Z3AVV2
від 62 809 грн.

від 74 666  до 102 030 грн.
Ноутбук HP EliteBook 8 G1a Ryzen AI 5 Pro 340/24GB/512/Win11P (C51H2ET) C51H2ET
Openshop.ua (Київ)
74 666 грн.
← купити
HP EliteBook 8 G1a Ryzen AI 5 Pro 340/24 ГБ/512/Win11P C51H2ET
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
75 408 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 8 G1a Ryzen AI Pro 340/24GB/512/Win11P (C51H2ET)
Rozetka.ua (Київ)
79 531 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 8 G1a (C51H2ET), Ryzen AI 5 PRO 340 / 14 / RAM 24 ГБ / SSD 512 ГБ / Radeon 840M / Windows 11 Pro / Glac
Rozetka.ua (Київ)
102 030 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP C51H2ET, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP EliteBook 8 G1a 14 (C51H2ET). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP EliteBook 8 G1a 14 (C51H2ET) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія