шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни17Опис Відгуки1Обговорення1Корисне6Аксесуари
Купити монітор HP OMEN 27qs за ціною від 12899 грн.
Відео 1Фото 6

Характеристики та опис HP OMEN 27qs

Габарити без підставки (мм): 614x364x52; Габарити (мм): 614x524x223; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Вбудовані динаміки; Регулювання висоти; Портретний режим; Adaptive-Sync; NVIDIA сумісність: NVIDIA G-Sync Compatible; AMD сумісність: AMD FreeSync Premium; Flicker-Free;єми (додатково): вихід mini-Jack (3.5 мм)
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Колір
Тип
ігровий монітор
Діагональ
27 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове / 25% матовості /
Роздільна здатність
2560x1440 (16:9)
Час відгуку (GtG)
1 мс / овердрайв /
Габарити (ШхВхТ)
614x524x223 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  13000 грн.    до  20000 грн.

Рекомендую даний монітор, не бійтеся обирати 27 дюймів.
28 жовтня 2024, 22:43 #
Переваги:240п hz, g-sens, підсвітка, вага монітору, дизайн і ніжка, 1440р

Недоліки:Вбудовані динаміки для відтворення звуків віндовс підходить, користуюся вночі коли всі сплять щоб не розбудити.
Не можу знайти як увімкнути підсвітку клавіатури.
Перевіряйте при отриманні чи магазинах, упаковка монітору нікудишня,
Заявлено потужне споживання енергії, Asus і інші виробники споживають 30 вт

Коментар:Не жалкую що обрав даний монітор, високі герцовки тут можна і зменшити 120 144, 165, зображення дуже чітке, очі не напружує, все ж таки звикати до 27 дюймів треба, порада-мишку на високих Dpi клавіатуру з підсвіткою купуйте заздалегідь.

Автор:Юрій Кадар

від 12 899  до 21 449 грн.
HP Монітор HP OMEN 27qs Black 27 (780J4AA)
MTA.ua (Київ)
16 299 грн.
← купити
Монітор HP 27` Omen 27qs (780J4E9)
Touch (Дніпро)
19 799 грн.
← купити
Монітор ігровий 27" HP Omen 27qs Black (780J4E9) Акція!
АЛЛО (Київ)
17 999 грн.
← купити
Монітор 27" HP OMEN 27qs 2K IPS 240 Гц Новий
Synthetic.ua (Луцьк)
17 599 грн.
← купити
Монітор HP OMEN 27qs (780J4AA) OMEN 27qs (780J4AA)
Denika.ua (Харків)
16 968 грн.
← купити
Монітор HP Omen 27qs (780J4E9)
Semtech.com.ua (Луцьк)
17 038 грн.
← купити
Монітор HP OMEN 27qs 27 дюймів (780J4E9)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
16 775 грн.
← купити
HP OMEN 27qs (780J4AA) OMEN27qs(780J4AA)
COMFY.ua (Київ)
12 899 грн.
← купити
Монітор HP Omen 27qs (780J4E9)
Redprice.sale (Львів)
17 035 грн.
← купити
Монітор HP OMEN 27qs (780J4AA)
Zhuk.ua (Київ)
16 585 грн.
← купити
Монітор HP OMEN 27qs (780J4AA)
Tv-mir.com.ua (Київ)
16 189 грн.
← купити
Монітор HP OMEN 27qs (780J4AA) UA 780J4AA
Sota.store (Київ)
15 150 грн.
← купити
Монітор HP 27" Omen 27qs (780J4E9) [149030]
Rozetka.ua (Київ)
21 449 грн.
← купити
Монітор HP Omen 27qs (780J4E9)
Tomdom.in.ua (Львів)
17 041 грн.
← купити
Монітор HP Omen 27qs (780J4E9)
Saren.com.ua (Львів)
17 042 грн.
← купити
Монітор HP Omen 27qs (780J4E9)
Timesport.com.ua (Львів)
17 032 грн.
← купити
Монітор HP OMEN 27qs (780J4AA)
Rozetka.ua (Київ)
19 470 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP OMEN 27qs, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор HP OMEN 27qs. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор HP OMEN 27qs у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія