шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити прибиральна машина Hutt DDC56 за ціною від 8599 грн.
Відео 6Фото 4

Характеристики та опис Hutt DDC56

Вага (кг): 1.1; Габарити (см): 27х13.7х7.7; Рівень шуму (дБ): 70; Управління: пульт ДК; Джерело живлення: мережа; Тип: робот для вікон
Тип
робот для вікон
Джерело живлення
мережа
Управління
пульт ДК
Тип батареї
Li-Ion
Час роботи
20 хв
Рівень шуму
70 дБ
Габарити
27х13.7х7.7 см
Вага
1.1 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 8 599  до 13 057 грн.
Робот для миття вікон HUTT DDC56 White
Touch (Дніпро)
8 989 грн.
← купити
XIAOMI HUTT DDC56
Pro100market.com.ua (Київ)
8 785 грн.
← купити
Робот для миття вікон Hutt DDC56
Openshop.ua (Київ)
8 897 грн.
← купити
XIAOMI HUTT DDC56
Vodogreyka.com.ua (Київ)
8 829 грн.
← купити
Робот для миття вікон Xiaomi Hutt DDC56 White
Zaua.store (Львів)
13 051 грн.
← купити
Робот для вікон HUTT DDC56
FOXTROT.UA (Київ)
8 999 грн.
← купити
Робот для миття вікон Xiaomi HUTT DDC56
Denika.ua (Харків)
8 835 грн.
← купити
Робот мийник вікон HUTT DDC56
ТЕХНОточка (Київ)
9 263 грн.
← купити
Xiaomi HUTT DDC56 HUTTDDC56
COMFY.ua (Київ)
← купити
Робот-пилосос для вікон Xiaomi HUTT DDC56
Soho.com.ua (Київ)
8 599 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hutt DDC56, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: прибиральна машина Hutt DDC56. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на прибиральна машина Hutt DDC56 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія