шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни51Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити мишка HyperX Pulsefire Fuse за ціною від 2031 грн.
Фото 9

Характеристики та опис HyperX Pulsefire Fuse

Кабель: ;ять; Вбудована пам' Програмовані кнопки; Перемикачі (світчі): Kailh; Кнопка зміни DPI; Бічні кнопки; Кількість кнопок: 4; Макс. частота опитування: 1000 Гц (1 мс); Макс. прискорення (G): 35; Роздільна здатність сенсора (DPI): 12000; Сенсор: PixArt 3311; Призначення: ігрові; Технологія: оптична
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключенняBluetooth/радіо
Multi-Device
Технологіяоптична
Призначенняігрові
Сенсор та керування
СенсорPixArt 3311
Роздільна здатність сенсора12000 DPI
Макс. прискорення35 G
Макс. швидкість300 ips
Макс. частота опитування1000 Гц (1 мс)
Кількість кнопок4
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI / на дні корпуса /
Перемикачі (світчі)Kailh
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Програмовані кнопки
Вбудована пам'ять
Матеріал ніжоктефлон (PTFE)
Підключення та живлення
Джерело живлення1xAAA
Час роботи від акумулятора85 год
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
Розміри (ДхШхВ)124x64x40 мм
Вага75 г / з батарейкою /
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 031  до 3 491 грн.
HyperX Мишка HyperX Pulsefire Fuse Black (A1KY6AA)
MTA.ua (Київ)
2 599 грн.
← купити
Мишка HyperX Pulsefire Fuse Wireless Black (A1KY6AA) A1KY6AA
Artline.ua (Київ)
2 799 грн.
← купити
Ігрова миша HyperX Pulsefire Fuse WL Black (A1KY6AA) A1KY6AA
Moyo.ua (Київ)
← купити
Миша HyperX Pulsefire Fuse Black (A1KY6AA) A1KY6AA
Openshop.ua (Київ)
2 853 грн.
← купити
Миша HyperX Pulsefire FUSE, RGB, USB-A/WL/BT, чорний A1KY6AA
ШО (Київ)
2 491 грн.
← купити
Мишка HyperX Pulsefire Fuse Wireless/Bluetooth Black (A1KY6AA) Ua
Цифра (Київ)
2 743 грн.
← купити
Мишка HyperX Pulsefire Fuse Wireless/Bluetooth Black (A1KY6AA) Ua
Stls.store (Київ)
← купити
Миша HYPERX Pulsefire Fuse Black (A1KY6AA) A1KY6AA
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Миша бездротова HyperX Pulsefire Fuse Black (A1KY6AA) A1KY6AA
Click.ua (Київ)
← купити
Мишка HyperX Pulsefire Fuse Wireless/Bluetooth Black (A1KY6AA) A1KY6AA
Itbox.ua (Київ)
← купити
Миша ігрова бездротова HyperX Pulsefire Fuse Black (A1KY6AA)
АЛЛО (Київ)
← купити
HyperX A1KY6AA
Mallprix.com (Київ)
2 459 грн.
← купити
Миша бездротова HyperX Pulsefire Fuse (Black) A1KY6AA
Jabko.ua (Львів)
← купити
Миша HyperX Pulsefire Fuse Wireless Black (A1KY6AA)
Touch (Дніпро)
2 199 грн.
← купити
Мишка HyperX Pulsefire Fuse Wireless/Bluetooth Black (A1KY6AA) A1KY6AA
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Мишка HyperX Pulsefire Fuse Wireless/Bluetooth Black (A1KY6AA)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
2 286 грн.
← купити
HyperX Pulsefire Fuse Wireless/Bluetooth Black (A1KY6AA)
Tehnomart.com (Київ)
2 472 грн.
← купити
Миша HyperX Pulsefire Fuse Black (A1KY6AA) Pulsefire Fuse Black (A1KY6AA)
Denika.ua (Харків)
← купити
HyperX Pulsefire Fuse Black (A1KY6AA) A1KY6AA
Luckylink.kiev.ua (Київ)
2 031 грн.
← купити
HyperX Pulsefire Fuse Black (A1KY6AA) PulsefireFuseBlack(A1KY6AA)
COMFY.ua (Київ)
← купити
HyperX Pulsefire Fuse Black (A1KY6AA)
AKS.ua (Київ)
← купити
Миша HyperX Pulsefire Fuse Black (A1KY6AA) A1KY6AA
Sota.store (Київ)
2 340 грн.
← купити
Миша HyperX Pulsefire Fuse (A1KY6AA) Black A1KY6AA
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Мышка HyperX Pulsefire Fuse Wireless/Bluetooth Black (A1KY6AA)
Q-techno.com.ua (Київ)
2 123 грн.
← купити
Мишка HyperX Pulsefire Fuse Wireless/Bluetooth Black (A1KY6AA) A1KY6AA
Comtrading.ua (Київ)
2 561 грн.
← купити
Мишка HyperX Pulsefire Fuse Black (A1KY6AA)
Soho.com.ua (Київ)
2 119 грн.
← купити
HyperX Pulsefire Fuse Black (A1KY6AA)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
3 006 грн.
← купити
Миша HyperX Pulsefire Fuse Black (A1KY6AA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
2 092 грн.
← купити
Миша HyperX Pulsefire FUSE, RGB, USB-A/WL/BT, чорний (A1KY6AA)
Nkt.ua (Київ)
2 374 грн.
← купити
Мишка HyperX Pulsefire Fuse Wireless/Bluetooth Black (A1KY6AA) A1KY6AA
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Ігрова комп'ютерна миша HyperX Pulsefire Fuse Black
Citrus.ua (Київ)
← купити
HyperX A1KY6AA — Миша Pulsefire FUSE, RGB, USB-A/WL/BT, чорний
Comtrade.ua (Київ)
2 402 грн.
← купити
Миша HyperX Pulsefire Fuse Wireless (A1KY6AA) Black A1KY6AA
Telemart.ua (Київ)
← купити
Миша HyperX Pulsefire Fuse Wireless/BT Black (A1KY6AA) A1KY6AA
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Миша HyperX Pulsefire Fuse Black (A1KY6AA)
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 235 грн.
← купити
HyperX Миша Pulsefire fuse, rgb, usb-a/wl/bt, чорний a1ky6aa
Tviy-Dim.com (Київ)
2 562 грн.
← купити
Миша HyperX Pulsefire Fuse RGB Black (A1KY6AA)
MAUDAU (Київ)
2 989 грн.
← купити
HyperX Pulsefire Fuse Wireless/BT Black (A1KY6AA) a1ky6aa
Kvshop.com.ua (Київ)
2 447 грн.
← купити
Миша HyperX Pulsefire Fuse RGB Black (A1KY6AA) A1KY6AA
Compx.ua (Київ)
← купити
Миша HyperX Pulsefire Fuse Wireless/Bluetooth Black (A1KY6AA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша HyperX Pulsefire Fuse Black (A1KY6AA) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
2 480 грн.
← купити
Миша HyperX Pulsefire FUSE RGB USB-A/WL/BT Black (A1KY6AA) UA A1KY6AA
Sota.store (Київ)
← купити
Мишка HyperX Pulsefire Fuse Wireless/Bluetooth Black (a1ky6aa)
Tviy-Dim.com (Київ)
2 627 грн.
← купити
Мишка HyperX Pulsefire Fuse Wireless/Bluetooth Black (A1KY6AA)
MAUDAU (Київ)
3 062 грн.
← купити
Комп'ютерна миша HyperX Pulsefire FUSE RGB USB-A/WL/BT чорний teh0013981
MAUDAU (Київ)
3 491 грн.
← купити
Мишка HyperX Pulsefire Fuse Wireless/Bluetooth Black (A1KY6AA)
MAUDAU (Київ)
3 168 грн.
← купити
Комп'ютерна мишка HyperX Pulsefire Fuse Wireless/Bluetooth Black (A1KY6AA)
MAUDAU (Київ)
3 087 грн.
← купити
Миша бездротова HyperX Pulsefire Fuse Black (A1KY6AA)
MAUDAU (Київ)
3 066 грн.
← купити
Мишка HyperX Pulsefire Fuse Wireless/Bluetooth Black (A1KY6AA)
Rozetka.ua (Київ)
3 298 грн.
← купити
Миша HyperX Pulsefire FUSE, RGB, USB-A/WL/BT, чорний (A1KY6AA)
Rozetka.ua (Київ)
3 125 грн.
← купити
Миша HyperX Pulsefire Fuse RGB Black (A1KY6AA)
Rozetka.ua (Київ)
3 331 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HyperX Pulsefire Fuse, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка HyperX Pulsefire Fuse. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка HyperX Pulsefire Fuse у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія