шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Підставка / кріплення i-Tech PLB-120

Ціни48Опис Відгуки  Обговорення1Корисне
Купити підставка / кріплення i-Tech PLB-120 за ціною від 2604 грн.
Фото 11

Характеристики та опис i-Tech PLB-120

додатково: 1000x700 мм, 1000x800 мм; 1000x600 мм; 1000x500 мм; 900x600 мм; 900x500 мм; 900x400 мм; 800х800 мм; 800x600 мм; 800x400 мм; 700x400 мм; 600х600 мм; 600x400 мм; 500x400 мм; 400x400 мм; 400x300 мм; 400x200 мм; 300x400 мм; 300x300 мм; 300x200 мм; 200x400 мм; 200х300 мм; 200x200 мм; 200x100 мм
Колір
Тип
настінне кріплення
Мінімальна діагональ
60 "
Максимальна діагональ
100 "
Максимальне навантаження
100 кг
Регулювання
нахил
Кріплення VESA
100x100 мм
100x200 мм
200x100 мм
200x200 мм
200х300 мм
200x400 мм
300x200 мм
300x300 мм
300x400 мм
400x200 мм
400x300 мм
400x400 мм
500x400 мм
600x400 мм
600х600 мм
700x400 мм
800x400 мм
800x600 мм
800х800 мм
900x400 мм
900x500 мм
900x600 мм
1000x500 мм
1000x600 мм
1000x700 мм, 1000x800 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3000 грн.    до  4000 грн.

від 2 604  до 4 475 грн.
Кріплення для телевізора ITech PLB-120 60 - 100''
Touch (Дніпро)
3 049 грн.
← купити
Кронштейн для ТБ ITech PLB-120
Цифра (Київ)
3 390 грн.
← купити
Кронштейн для ТБ ITech PLB-120
Stls.store (Київ)
← купити
ITech PLB-120
Mallprix.com (Київ)
3 144 грн.
← купити
Кронштейн ITech PLB-120
Itbox.ua (Київ)
3 190 грн.
← купити
Кріплення для ТВ Itech PLB-120
АЛЛО (Київ)
← купити
Кріплення для ТВ Itech PLB-120
Mi.ua (Київ)
← купити
Настінне кріплення iTech PLB120 (PLB-120)
Tendo.com.ua (Київ)
2 701 грн.
← купити
ITECH PLB-120
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Кронштейн ITech PLB-120
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Кронштейн ITECHMOUNT PLB-120
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Кронштейн ITech PLB-120
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
3 145 грн.
← купити
ITech PLB-120
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Кріплення vesa itech plb-120
Tviy-Dim.com (Київ)
3 325 грн.
← купити
ITECH PLB-120
Tehnomart.com (Київ)
3 170 грн.
← купити
Кронштейн Itech PLB-120
Nkt.ua (Київ)
3 183 грн.
← купити
Кронштейн ITech PLB-120
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Кронштейн ITech PLB-120
Q-techno.com.ua (Київ)
3 286 грн.
← купити
Похило-поворотний кронштейн 60-100" ITECHmount PLB-120
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Кронштейн ITech PLB-120
icom.net.ua (Київ)
3 045 грн.
← купити
ITech PLB-120
AKS.ua (Київ)
← купити
Настінне кріплення iTECH PLB120
Denika.ua (Харків)
3 243 грн.
← купити
Кронштейн ITECH PLB120
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Кронштейн ITech PLB-120 Black
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Кронштейн ITech PLB-120
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 573 грн.
← купити
Кронштейн ITech PLB-120
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Настінне кріплення iTech PLB-120
MAUDAU (Київ)
2 761 грн.
← купити
I-Tech Кріплення для телевізора I-Tech PLB120 Black
MTA.ua (Київ)
3 299 грн.
← купити
ITech PLB-120
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Настінне кріплення iTech PLB-120 NW05830
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 604 грн.
← купити
Настінне кріплення для телевізора ITech PLB-120 60"-100"
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кріплення для телевізора ITech PLB-120 60"-100" навантаження до 100кг Чорний
Rozetka.ua (Київ)
4 157 грн.
← купити
Кронштейн ITech PLB-120
Rozetka.ua (Київ)
3 962 грн.
← купити
Кронштейн ITech PLB-120
Rozetka.ua (Київ)
4 475 грн.
← купити
Кронштейн ITech PLB-120
Rozetka.ua (Київ)
3 968 грн.
← купити
Кронштейн ITech PLB-120
Rozetka.ua (Київ)
4 467 грн.
← купити
Кріплення для телевізора ITech PLB-120 60 - 100'' [60598]
Rozetka.ua (Київ)
3 649 грн.
← купити
Настінне кріплення iTech PLB-120
Rozetka.ua (Київ)
2 994 грн.
← купити
Кріплення для телевізора ITech PLB-120 кронштейн настінний 60-100"
Rozetka.ua (Київ)
4 188 грн.
← купити
Кріплення для телевізора ITech PLB-120 60"-100" навантаження до 100кг Чорний
Rozetka.ua (Київ)
4 417 грн.
← купити
Настінне кріплення iTECH PLB120
Rozetka.ua (Київ)
3 665 грн.
← купити
Кріплення для телевізора ITech PLB-120 60-100"
Rozetka.ua (Київ)
2 799 грн.
← купити
Кронштейн ITech plb-120
Rozetka.ua (Київ)
4 018 грн.
← купити
Настінне кріплення iTech PLB120
Rozetka.ua (Київ)
3 873 грн.
← купити
Кронштейн ITECHmount PLB-120 Black
Rozetka.ua (Київ)
3 179 грн.
← купити
Кріплення для телевізора ITech PLB-120 60"-100" навантаження до 100кг Чорний
Rozetka.ua (Київ)
4 090 грн.
← купити
Настінне кріплення для ТВ 60-100", ITech PLB-120, Black
Rozetka.ua (Київ)
3 892 грн.
← купити
Кронштейн ITech PLB-120
Rozetka.ua (Київ)
4 013 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати i-Tech PLB-120, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: підставка / кріплення i-Tech PLB-120. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на підставка / кріплення i-Tech PLB-120 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія