шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни51Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити система охолодження ID-COOLING SE-214-XT Plus за ціною від 696 грн.
Фото 14

Характеристики та опис ID-COOLING SE-214-XT Plus

Вага (г): 650; Габарити (мм): 124x98x150; Тип кріплення: двосторонній (backplate); Intel 1700 / 1851; Intel 1200; Intel 1151 / 1151 v2; Intel 1155/1156; Intel 1150; AMD AM5; Socket: AMD AM4; Матеріал підкладки: алюміній; Матеріал радіатора: алюміній/мідь; Контакт теплотрубок: прямий; Теплових трубок (шт.): 4
Головне
Призначеннядля процесора
Типактивний кулер
Видування повітряного потокувбік (розсіювання)
Максимальний TDP200 Вт
Вентилятор
Кількість вентиляторів2 шт.
Діаметр вентилятора120 мм
Товщина вентилятора25 мм
Тип підшипникагідродинамічний (Hydraulic Bearing)
Мінімальні оберти700 об/хв
Максимальні оберти1800 об/хв
Регулятор обертівавто (PWM)
Макс. повітряний потік76.16 CFM
Статичний тиск2.15 мм H2O
Стартова напруга7 В
Можливість заміни
Рівень шуму35 дБ
Джерело живлення4-pin
Радіатор
Теплових трубок4 шт.
Контакт теплотрубокпрямий
Матеріал радіатораалюміній/мідь
Матеріал підкладкиалюміній
SocketAMD AM4
AMD AM5
Intel 1150
Intel 1155/1156
Intel 1151 / 1151 v2
Intel 1200
Intel 1700 / 1851
Інше
Тип кріпленнядвосторонній (backplate)
Габарити124x98x150 мм
Висота150 мм
Вага650 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  850 грн.    до  1200 грн.

від 696  до 1 438 грн.
Процесорний кулер ID-Cooling SE-214-XT Plus
Artline.ua (Київ)
1 049 грн.
← купити
Кулер процесорний ID-Cooling SE-214-XT Plus
Click.ua (Київ)
866 грн.
← купити
Кулер до процесора ID-Cooling SE-214-XT Plus
Itbox.ua (Київ)
851 грн.
← купити
ID-Cooling SE-214-XT Plus
Mallprix.com (Київ)
720 грн.
← купити
Кулер до процесора ID-Cooling SE-214-XT Plus
Brain.com.ua (Київ)
849 грн.
← купити
Кулер ID-Cooling SE-214-XT PLUS (SE-214-XT PLUS)
Telemart.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Повітряне охолодження ID-Cooling SE-214-XT Plus
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 294 грн.
← купити
Кулер до процесора ID-Cooling SE-214-XT Plus
Comtrading.ua (Київ)
977 грн.
← купити
Кулер до процесора ID-Cooling SE-214-XT Plus
E-server.com.ua (Київ)
925 грн.
← купити
Кулер процессорный ID-Cooling SE-214-XT Plus
Mobileplanet.ua (Одеса)
937 грн.
← купити
Кулер процесорний ID-Cooling SE-214-XT Plus
ШО (Київ)
998 грн.
← купити
Повітряне охолодження ID-Cooling SE-214-XT Plus
Zaua.store (Львів)
1 291 грн.
← купити
ID-Cooling SE-214-XT Plus SE-214-XTPlus
COMFY.ua (Київ)
869 грн.
← купити
Кулер процесорний ID-Cooling SE-214-XT Plus UA
Sota.store (Київ)
696 грн.
← купити
Кулер для процесора ID-Cooling SE-214-XT Plus (SE-214-XT Plus)
MAUDAU (Київ)
1 149 грн.
← купити
ID-COOLING Кулер для ПК ID-COOLING SE-214-XT Plus
MTA.ua (Київ)
729 грн.
← купити
Кулер процесорний ID-Cooling SE-214-XT Plus
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Кулер для процесора ID-Cooling SE-214-XT Plus (SE-214-XT Plus)
Compx.ua (Київ)
← купити
Кулер процесорний ID-COOLING SE-214-XT Plus
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Повітряне охолодження ID-Cooling SE-214-XT Plus
Timesport.com.ua (Львів)
1 288 грн.
← купити
Повітряне охолодження ID-Cooling SE-214-XT Plus
Tomdom.in.ua (Львів)
1 297 грн.
← купити
Кулер до процесора ID-Cooling SE-214-XT Plus
MAUDAU (Київ)
1 110 грн.
← купити
Кулер для процесора ID-Cooling SE-214-XT Plus Intel: 1851/1700/1200/115x AMD: AM5/AM4 124x98x150 мм 2x120mm 4-pin PWM
MAUDAU (Київ)
845 грн.
← купити
Кулер до процесора ID-Cooling (SE-214-XT Plus)
MAUDAU (Київ)
968 грн.
← купити
Повітряне охолодження ID-Cooling SE-214-XT Plus Black
MAUDAU (Київ)
1 125 грн.
← купити
Кулер для процесора ID-Cooling SE-214-XT Plus, Intel: 1851/1700/1200/115x, AMD: AM5/AM4, 124x98x150 мм, 2x120mm 4-pin PWM, 7
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 179 грн.
← купити
Вентилятор ID-Cooling SE-214-XT Plus
Rozetka.ua (Київ)
776 грн.
← купити
Кулер процесорний ID-Cooling SE-214-XT Plus
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кулер для процесора ID-Cooling SE-214-XT Plus 2x120 мм з двома вентиляторами Black
Rozetka.ua (Київ)
1 426 грн.
← купити
Кулер ID-Cooling SE-214-XT Plus
Rozetka.ua (Київ)
836 грн.
← купити
Кулер до процесора ID-Cooling SE-214-XT Plus
Rozetka.ua (Київ)
966 грн.
← купити
Кулер ID-Cooling SE-214-XT Plus 297250
Rozetka.ua (Київ)
878 грн.
← купити
Кулер процесорний ID-Cooling SE-214-XT Plus Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 240 грн.
← купити
Кулер ID-Cooling SE-214-XT Plus
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кулер процесорний ID-Cooling SE-214-XT Plus
Rozetka.ua (Київ)
795 грн.
← купити
Кулер для процесора ID-Cooling SE-214-XT Plus Black [148516]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кулер для процесора ID-Cooling SE-214-XT Plus, Intel: 1851/1700/1200/115x, AMD: AM5/AM4, 124x98x150 мм, 2x120mm 4-pin PWM, 7
Rozetka.ua (Київ)
1 438 грн.
← купити
Кулер до процесора ID-Cooling SE-214-XT Plus
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кулер для процесора двома вентиляторами 120 мм ID-Cooling SE-214-XT Plus
Rozetka.ua (Київ)
1 151 грн.
← купити
Кулер для процесора ID-Cooling SE-214-XT Plus
Rozetka.ua (Київ)
1 185 грн.
← купити
Кулер до процесора ID-Cooling SE-214-XT Plus
Rozetka.ua (Київ)
1 115 грн.
← купити
Кулер до процесора ID-Cooling SE-214-XT Plus[141760]
Rozetka.ua (Київ)
1 143 грн.
← купити
Кулер процесорний ID-Cooling SE-214-XT Plus
Rozetka.ua (Київ)
1 239 грн.
← купити
Кулер для процесора ID-Cooling SE-214-XT Plus (SE-214-XT Plus)
Rozetka.ua (Київ)
1 072 грн.
← купити
Повітряне охолодження ID-COOLING SE-214-XT Plus
Rozetka.ua (Київ)
752 грн.
← купити
Кулер для процесора ID-Cooling SE-214-XT Plus, Intel: 1851/1700/1200/115x, AMD: AM5/AM4, 124x98x150 мм, 2x120mm 4-pin PWM,
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кулер для процесора ID-Cooling SE-214-XT Plus (ek03273)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кулер ID-Cooling SE-214-XT Plus 200W
Rozetka.ua (Київ)
1 048 грн.
← купити
Кулер до процесора ID-Cooling SE-214-XT Plus
Rozetka.ua (Київ)
1 030 грн.
← купити
Кулер для процесора двома вентиляторами 120 мм ID-Cooling SE-214-XT Plus
Rozetka.ua (Київ)
1 023 грн.
← купити
Кулер до процесора ID-Cooling SE-214-XT Plus
Rozetka.ua (Київ)
1 136 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ID-COOLING SE-214-XT Plus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: система охолодження ID-COOLING SE-214-XT Plus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на система охолодження ID-COOLING SE-214-XT Plus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія