шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни58Опис Відгуки  Обговорення4Корисне
Купити система охолодження ID-COOLING SE-214-XT Basic за ціною від 599 грн.
Фото 8

Характеристики та опис ID-COOLING SE-214-XT Basic

Вага (г): 500; Габарити (мм): 124x72x150; Тип кріплення: двосторонній (backplate); Intel 1700 / 1851; Intel 1200; Intel 1151 / 1151 v2; Intel 1155/1156; Intel 1150; AMD AM5; Socket: AMD AM4; Матеріал підкладки: алюміній; Матеріал радіатора: алюміній/мідь; Контакт теплотрубок: прямий; Теплових трубок (шт.): 4
Головне
Призначеннядля процесора
Типактивний кулер
Видування повітряного потокувбік (розсіювання)
Максимальний TDP180 Вт
Вентилятор
Кількість вентиляторів1 шт.
Діаметр вентилятора120 мм
Товщина вентилятора25 мм
Тип підшипникагідродинамічний (Hydraulic Bearing)
Мінімальні оберти700 об/хв
Максимальні оберти1800 об/хв
Регулятор обертівавто (PWM)
Макс. повітряний потік76.16 CFM
Статичний тиск2.16 мм H2O
Стартова напруга7 В
Можливість заміни
Мін. рівень шуму15 дБ
Рівень шуму35 дБ
Джерело живлення4-pin
Радіатор
Теплових трубок4 шт.
Контакт теплотрубокпрямий
Матеріал радіатораалюміній/мідь
Матеріал підкладкиалюміній
SocketAMD AM4
AMD AM5
Intel 1150
Intel 1155/1156
Intel 1151 / 1151 v2
Intel 1200
Intel 1700 / 1851
Інше
Тип кріпленнядвосторонній (backplate)
Габарити124x72x150 мм
Висота150 мм
Вага500 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
А що це за термопаста яка іде в комплекті Читать...
PriceHub AI6 квітня 2026, 15:45
Кулер ID-COOLING SE-214-XT Basic постачається з термопастою, яка використовується для покращення теплопередачі між процесором і радіатором. На жаль, специфікація не надає детальної інформації про саму термопасту, але зазвичай таких кулерах використовують термопасту стандартного типу, що забезпечує хорошу теплопередачу. Рекомендується, якщо необхідно, оновити термопасту на більш якісну, оскільки це може покращити ефективність охолодження. Але ви можете зробити це з іншою модифікацією продукції, якщо її підтримка включає термопасту високої якості.
[Інформація про термопасту є загальною і зазначена в комплекті кулера. Специфікації кулера вказують на можливість використання термопасти, але точний її тип не уточнений. Інформація отримана з характеристик продукту.]
від 599  до 1 124 грн.
Процессорний кулер ID-Cooling SE-214-XT BASIC
Artline.ua (Київ)
599 грн.
← купити
Кулер процесорний ID-COOLING SE-214-XT Basic
FOXTROT.UA (Київ)
699 грн.
← купити
Кулер процесорний ID-Cooling SE-214-XT Basic
Click.ua (Київ)
610 грн.
← купити
Кулер до процесора ID-Cooling SE-214-XT BASIC
Itbox.ua (Київ)
← купити
ID-Cooling SE-214-XT BASIC
Mallprix.com (Київ)
674 грн.
← купити
Кулер до процесора ID-Cooling SE-214-XT BASIC
Nkt.ua (Київ)
← купити
Кулер до процесора ID-Cooling SE-214-XT BASIC
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Кулер ID-Cooling SE-214-XT Basic (SE-214-XT Basic)
Telemart.ua (Київ)
← купити
ID-Cooling SE-214-XT BASIC SE-214-XTBASIC
COMFY.ua (Київ)
← купити
Повітряне охолодження ID-Cooling SE-214-XT Basic
Redprice.sale (Львів)
859 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ID-COOLING SE-214-XT Basic, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: система охолодження ID-COOLING SE-214-XT Basic. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на система охолодження ID-COOLING SE-214-XT Basic у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія