шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
ILIFE (тип пилососу)
роботи пилососи
вертикальні

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити пилосос ILIFE L100 за ціною від 5897 грн.
Відео 10

Характеристики та опис ILIFE L100

Габарити (см): 9.5x32x32; Площа прибирання (м²): 200; Час роботи (хв): 100; Ємність акумулятора (Агод): 2.9; Живлення: акумулятор; Зарядна станція; турбощітка; Функції насадок: бокові щітки: 2 бічні щітки; Обмеження площі прибирання: через додаток; Побудова карти приміщення: далекоміром (лазером); пульт ДК
Колір
Типробот-пилосос
Прибираннясухе і вологе
Пилозбірникконтейнер
Характеристики
Об'єм пилозбірника0.45 л
Об'єм ємності для води0.3 л
Підключення до смартфону
Регулювання потужності+
Фільтр тонкого очищенняHEPA
Робот-пилосос
Функції роботаприбирання за розкладом
захист від падінь
сенсор перешкод
пульт ДК
Побудова карти приміщеннядалекоміром (лазером)
Обмеження площі прибираннячерез додаток
Насадки в комплекті
Функції насадок2 бічні щітки
турбощітка
Док-станція
Зарядна станція+
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Тип акумулятораLi-Ion
Ємність акумулятора2.9 Агод
Час роботи100 хв
Час зарядки5 год
Інше
Площа прибирання200 м²
Габарити (ВхШхГ)9.5x32x32 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 5 897  до 12 817 грн.
Робот-пилосос ILife L100 для сухого та вологого прибирання з підтримкою Wi-Fi (Білий)
MAUDAU (Київ)
11 749 грн.
← купити
Робот-пилосос ILife L100 білий з Wi-Fi для сухого та вологого прибирання прибиральник з лазерною навігацією (VIL-O33P)
Rozetka.ua (Київ)
12 582 грн.
← купити
Робот-пилосос ILife L100 pro version білий з Wi-Fi для сухого та вологого прибирання прибиральник з лазерною навігацією (IS-
Rozetka.ua (Київ)
12 817 грн.
← купити
Робот-пилосос ILife L100 білий з Wi-Fi для сухого та вологого прибирання прибиральник з лазерною навігацією (LIV-S11C)
Rozetka.ua (Київ)
12 700 грн.
← купити
Робот-пилосос ILIFE L100 білий для сухого та вологого прибирання з підтримкою Wi-Fi
Rozetka.ua (Київ)
5 897 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ILIFE L100, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пилосос ILIFE L100. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пилосос ILIFE L100 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія