шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити опалювальний котел Immergas Victrix Tera V2 35 Plus за ціною від 58214 грн.

Характеристики та опис Immergas Victrix Tera V2 35 Plus

Вага (кг): 31.2; Розмір топки: Габарити (мм): 748x440x253; Камера згоряння: закрита (турбований); КПД (%): 106.6; Режим «теплі підлоги»; Макс. t гарячої води (°С): 60; Мін. t гарячої води (°С): 30; Макс. t теплоносія (°С): 90; Мін. t теплоносія (°С): 20; Корисна потужність (кВт): 32.8; Конденсаційний
Джерело енергії
газ
Розміщення
настінний
Тип
двоконтурний (опалення та нагрівання)
Площа опалення
262 м²
Конденсаційний
Корисна потужність
32.8 кВт
Макс. t гарячої води
60 °С
Режим «теплі підлоги»
КПД
106.6 %
Камера згоряння
закрита (турбований)
Діаметр димаря
60/100 мм / 80/80 для роздільного димоходу /
Габарити (ВхШхГ)
748x440x253 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 58 214  до 68 639 грн.
Конденсаційний газовий котел Immergas Victrix TERA V2 35 PLUS EU
Instrumentarium.ua (Київ)
62 399 грн.
← купити
Одноконтурний конденсаційний газовий котел Immergas Victrix Tera V2 35 PLUS EU 3.032934
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Котел Immergas Victrix Tera V2 35 PLUS EU (3.032934) 3.032934
Itbox.ua (Київ)
← купити
Котел газовий Immergas Victrix Tera V2 35 PLUS EU (3.032934) 3.032934
Moyo.ua (Київ)
← купити
Котел газовий конденсаційний Immergas VICTRIX TERA V2 35 PLUS EU 3.032934
Bom.com.ua (Київ)
← купити
Immergas 3.032934
Mallprix.com (Київ)
58 214 грн.
← купити
Immergas Victrix Tera V2 35 PLUS EU 3.032934
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Котел газовий конденсаційний Victrix Tera V2 35 PLUS EU, конденсаційний, одноконтурний, 35 кВт 3.032934
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Котел Immergas Victrix Tera V2 35 PLUS EU (3.032934) 3.032934
icom.net.ua (Київ)
58 264 грн.
← купити
Котел Immergas Victrix Tera V2 35 PLUS EU (3.032934) 3.032934
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Газовий котел Immergas Victrix TERA V2 35 PLUS EU (24, 8, Прямокутна, 85, 220 V) 3.032934
Modernsys.com.ua (Київ)
60 526 грн.
← купити
Котел газовий конденсаційний Immergas Victrix Tera V2 35 PLUS EU (3.032934)
Tv-mir.com.ua (Київ)
61 524 грн.
← купити
Immergas Конденсаційний одноконтурний газовий котел Victrix Tera V2 35 Plus EU E-3.032934
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Одноконтурний конденсаційний газовий котел Immergas Victrix Tera V2 35 PLUS EU (3.032934)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Immergas Конденсаційний одноконтурний газовий котел Victrix Tera V2 35 Plus EU
Rozetka.ua (Київ)
64 545 грн.
← купити
Immergas Конденсаційний одноконтурний газовий котел Victrix Tera V2 35 Plus EU
Rozetka.ua (Київ)
68 639 грн.
← купити
Котел Immergas Victrix Tera V2 35 PLUS EU (3.032934)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Immergas Victrix Tera V2 35 Plus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: опалювальний котел Immergas Victrix Tera V2 35 Plus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на опалювальний котел Immergas Victrix Tera V2 35 Plus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія