шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити опалювальний котел Immergas Victrix Zeus 25 за ціною від 88000 грн.

Характеристики та опис Immergas Victrix Zeus 25

Вага (кг): 57.6; Розмір топки: Габарити (мм): 900x580x410; Камера згоряння: закрита (турбований); КПД (%): 100.1; Режим «теплі підлоги»; Продуктивність (Δt =25 °C) (л/хв): 13; Макс. t гарячої води (°С): 60; Мін. t гарячої води (°С): 10; Макс. t теплоносія (°С): 85; Мін. t теплоносія (°С): 25; Корисна потужність (кВт): 20.6
Джерело енергії
газ
Розміщення
настінний
Тип
двоконтурний (опалення та нагрівання)
Площа опалення
164 м²
Конденсаційний
Вбудований бойлер
Корисна потужність
20.6 кВт
Макс. t гарячої води
60 °С
Режим «теплі підлоги»
КПД
100.1 %
Камера згоряння
закрита (турбований)
Діаметр димаря
60/100 мм / 80/80 мм для роздільного /
Габарити (ВхШхГ)
900x580x410 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 88 000  до 119 246 грн.
Настінний конденсаційний газовий котел Immergas Victrix Zeus 25
Instrumentarium.ua (Київ)
91 299 грн.
← купити
Двоконтурний конденсаційний котел Immergas Victrix Zeus 25 3.028381
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Котел Immergas Victrix Zeus 25
Itbox.ua (Київ)
90 338 грн.
← купити
Immergas Victrix Zeus 25
Mallprix.com (Київ)
96 571 грн.
← купити
Котел Immergas Victrix Zeus 25
icom.net.ua (Київ)
90 542 грн.
← купити
Котел Immergas Victrix Zeus 25
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Газовий котел Immergas Victrix Zeus 25 конденсаційний (20, Прямокутна, 90, 220 V) 3.028381
Modernsys.com.ua (Київ)
88 559 грн.
← купити
Двоконтурний конденсаційний котел Immergas Victrix Zeus 25 (3.028381)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Котел Immergas Victrix Zeus 25 Immergas Victrix Zeus 25 949316
Rozetka.ua (Київ)
119 246 грн.
← купити
Двоконтурний конденсаційний котел Immergas Victrix Zeus 25
Rozetka.ua (Київ)
88 599 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Immergas Victrix Zeus 25, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: опалювальний котел Immergas Victrix Zeus 25. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на опалювальний котел Immergas Victrix Zeus 25 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія