шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Imprese (призначення)
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення1Корисне
Купити змішувач Imprese Valtice 10320 за ціною від 3615 грн.
Відео 2Фото 2

Характеристики та опис Imprese Valtice 10320

Країна походження бренду: Чехія; Покриття корпусу: хром; Підведення води: Підведення води: жорсткі трубки; Тип монтажу: настінний (вертикальний); Дивертор; Витрата води: 22; Запірний клапан: керамічний; Глибина струменя (мм): 206; Тип змішувача: одноважільний (джойстик); для прийняття душу; Призначення: для ванни
Колір
Призначення
для ванни
для прийняття душу
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Тип монтажу
настінний (вертикальний)
Матеріал корпуса
латунь
Покриття корпусу
хром
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4400 грн.    до  6000 грн.

від 3 615  до 6 200 грн.
Змішувач для ванни з коротким виливом Imprese Valtice хром 10320
Santechshara.ua (Київ)
4 960 грн.
← купити
Змішувач для ванни IMPRESE Valtice (10320) 10320
Luxaqua.com.ua (Запоріжжя)
5 120 грн.
← купити
Imprese Imprese VALTICE змішувач для ванни, хром, 35 мм - 10320
Кліматична техніка (Київ)
4 944 грн.
← купити
Змішувач для ванни IMPRESE VALTICE 10320
Axm.com.ua (Харків)
6 195 грн.
← купити
Змішувач для ванни Imprese VALTICE хром глянцевий 10320
San-lux.com.ua (Київ)
6 200 грн.
← купити
Змішувач для ванни IMPRESE VALTICE 10320
Santehico.com.ua (Київ)
← купити
Cмеситель для ванны IMPRESE VALTICE настенный, без душевого гарнитура, хром 10320
Wellgood.com.ua (Київ)
3 615 грн.
← купити
Змішувач для ванни Imprese Valtice 10320 Хром
MAUDAU (Київ)
← купити
Змішувач для ванни IMPRESE VALTICE (10320)
Rozetka.ua (Київ)
4 945 грн.
← купити
Imprese VALTICE змішувач для ванни, хром, 35 мм (10320)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Imprese Valtice 10320, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Imprese Valtice 10320. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Imprese Valtice 10320 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія