| Процесор Intel Core Ultra 5 245KF 3.6GHz (26MB, Arrow Lake, 125W, S1851) Tray (AT8076806414) AT8076806414 Click.ua (Київ) | 9 489 грн. ← купити |
| Процесор Intel Core Ultra 5 245KF 14C (6P+8E) up to 5.2 GHz Tray (AT8076806414) AT8076806414 Artline.ua (Київ) | 8 999 грн. ← купити |
| Процесор Intel Core Ultra 5 245KF (AT8076806414) Justbuy.com.ua (Київ) | 8 509 грн. ← купити |
| Процесор Intel Core Ultra 5 245KF 3.6GHz (26MB, Arrow Lake, 125W, S1851) Tray (AT8076806414) Nkt.ua (Київ) | 8 521 грн. ← купити |
| Intel Core Ultra 5-245KF (AT8076806414) Tray Цифра (Київ) | 9 669 грн. ← купити |
| Intel Core Ultra 5-245KF (AT8076806414) Tray Stls.store (Київ) | 9 842 грн. ← купити |
| Процесор Intel Core Ultra 5 245KF (AT8076806414) AT8076806414 Openshop.ua (Київ) | 8 725 грн. ← купити |
| INTEL AT8076806414 Mallprix.com (Київ) | 8 694 грн. ← купити |
| Intel Core Ultra 5 245KF (AT8076806414) AT8076806414 Luckylink.kiev.ua (Київ) | 8 361 грн. ← купити |
| Процесор Intel Core Ultra 5 245KF s1851 Tray (AT8076806414) AT8076806414 Jabko.ua (Львів) | 8 870 грн. ← купити |
| Процесор Intel Core Ultra 5 245KF Tray (AT8076806414) EU Touch (Дніпро) | 9 829 грн. ← купити |
| Intel Core Ultra 5 245KF (AT8076806414) Tehnomart.com (Київ) | 8 564 грн. ← купити |
| Процесор Intel Core Ultra 5 245KF (AT8076806414) Core Ultra 5 245KF (AT8076806414) Denika.ua (Харків) | 8 765 грн. ← купити |
| Intel Core Ultra 5 245KF Tray (AT8076806414) CoreUltra5245KFTray(AT8076806414) COMFY.ua (Київ) | 10 315 грн. ← купити |
| Процесор Intel Core Ultra 5 245KF (AT8076806414) Semtech.com.ua (Луцьк) | 8 762 грн. ← купити |
| Процесор Intel Core Ultra 5 245KF (AT8076806414) Timesport.com.ua (Львів) | 10 165 грн. ← купити |
| Лоток Intel Core Ultra 5 245KF 5.2GHz (AT8076806414) Tehnoexpert.com.ua (Львів) | 9 112 грн. ← купити |
| Процесор INTEL Core Ultra 5 245KF (14C(6P+8E)/14T, up to 5.2GHz 24MB, LGA1851) Tray(AT8076806414) AT8076806414 Comtrading.ua (Київ) | 8 481 грн. ← купити |
| Процесор Intel Core Ultra 5 245KF (AT8076806414) Zhuk.ua (Київ) | 9 158 грн. ← купити |
| Процесор Intel Core Ultra 5 245KF (AT8076806414) (UA) Smartmag.biz.ua (Львів) | 8 935 грн. ← купити |
| Процесор Intel Core Ultra 5 245KF 3.6GHz (26MB, Arrow Lake, 125W, S1851) Tray (AT8076806414) AT8076806414 icom.net.ua (Київ) | 8 631 грн. ← купити |
| Процесор Intel Core Ultra 5 245KF 4.2GHz (24MB, Arrow Lake, 125W, S1851) Tray (AT8076806414) AT8076806414 4user.com.ua (Київ) | 9 649 грн. ← купити |
| Процесор Intel Core Ultra 5 245KF 4.2(5.2)GHz 24MB s1851 Tray (AT8076806414) AT8076806414 Telemart.ua (Київ) | 9 489 грн. ← купити |
| Процесор Intel Core Ultra 5 245KF Tray (AT8076806414) AT8076806414 Ktc.ua (Рівне) | 9 479 грн. ← купити |
| Процесор Intel Core Ultra 5 245KF (AT8076806414) Tv-mir.com.ua (Київ) | 8 709 грн. ← купити |
| Процесор Intel Core Ultra 5 245KF Tray (AT8076806414) UA AT8076806414 Sota.store (Київ) | 8 605 грн. ← купити |
| Процесор Intel Core Ultra 5 245kf 3.6GHz (26mb, Arrow Lake, 125w, s1851) Tray (at8076806414) Tviy-Dim.com (Київ) | 8 928 грн. ← купити |
| Процесор Intel Core Ultra 5 245KF (AT8076806414) (Socket 1851, 14T, 5.2 ГГц, Tray) MAUDAU (Київ) | 9 885 грн. ← купити |
| Intel Процесор Intel Core Ultra 5 245KF (AT8076806414) MTA.ua (Київ) | 8 799 грн. ← купити |
| Intel INTEL Core™ Ultra 5 245KF (AT8076806414) Процесор INTEL Core™ Ultra 5 245KF (AT8076806414) Kvshop.com.ua (Київ) | 8 870 грн. ← купити |
| Процесор Intel Core Ultra 5 245KF 3.6GHz (26MB, Arrow Lake, 125W, S1851) Tray (AT8076806414) AT8076806414 Tehnopostavka.com.ua (Одеса) | 8 516 грн. ← купити |
| Процесор Intel Core Ultra 5 245KF (AT8076806414) (Socket 1851, 14T, 5.2 ГГц, Tray) AT8076806414 Compx.ua (Київ) | 9 509 грн. ← купити |
| Процесор Intel Core Ultra 5 245KF 3.6GHz (26MB, Arrow Lake, 125W, S1851) Tray (AT8076806414) Rozetka.ua (Київ) | 9 208 грн. ← купити |
| Процесор Intel Core Ultra 5 245KF (AT8076806414) Timesport.com.ua (Львів) | 8 756 грн. ← купити |
| Процесор Intel Core Ultra 5 245KF (AT8076806414) Zaua.store (Львів) | 8 759 грн. ← купити |
| Процесор Intel Core Ultra 5 245KF 3.6GHz (26MB Arrow Lake 125W S1851) Tray (AT8076806414) MAUDAU (Київ) | 9 806 грн. ← купити |
| Процесор Intel Core Ultra 5 245KF 3.6GHz (26MB, Arrow Lake, 125W, S1851) Tray (AT8076806414) Rozetka.ua (Київ) | 9 073 грн. ← купити |
| Процесор Intel Core Ultra 5 245KF 3.6 GHz (26MB, Arrow Lake, 125 W, S1851) Tray (AT8076806414) ( 13271 ) Rozetka.ua (Київ) | 10 986 грн. ← купити |
| Процесор Intel Core Ultra 5 245KF 3.6GHz (26MB, Arrow Lake, 125W, S1851) Tray (AT8076806414) Rozetka.ua (Київ) | 9 332 грн. ← купити |
| Процесор Intel Core Ultra 5 245KF Tray (AT8076806414) EU [152964] Rozetka.ua (Київ) | 10 399 грн. ← купити |
| Процесор Intel Core Ultra 5 245KF 14C (6P+8E) up to 5.2 GHz Tray (AT8076806414) Rozetka.ua (Київ) | 9 449 грн. ← купити |
| Процесор Intel Core Ultra 5 245KF 3.6GHz (26MB, Arrow Lake, 125W, S1851) Tray (AT8076806414) Rozetka.ua (Київ) | 9 258 грн. ← купити |
| Процесор Intel Core Ultra 5 245KF 3.6GHz (26MB, Arrow Lake, 125W, S1851) Tray (AT8076806414) Rozetka.ua (Київ) | 10 999 грн. ← купити |
| Процесор Intel Core Ultra 5 245KF 3.6 GHz (26MB, Arrow Lake, 125 W, S1851) Tray (AT8076806414) ( 18214 ) Rozetka.ua (Київ) | 10 999 грн. ← купити |
| Процесор Intel Core Ultra 5 245KF (AT8076806414) (Socket 1851, 14T, 5.2 ГГц, Tray) Rozetka.ua (Київ) | 10 076 грн. ← купити |
| Процесор Intel Core Ultra 5 245KF (AT8076806414) Tray Rozetka.ua (Київ) | 9 599 грн. ← купити |
| Процесор Intel Core Ultra 5 245KF LGA1851 Tray (AT8076806414) Rozetka.ua (Київ) | 9 791 грн. ← купити |
Усі ціни (Україна) (47) |