шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Бренди
Intel (базова частота)
Каталог товарів

Каталог /

Процесор Intel Core i3 Raptor Lake [i3-13100F OEM]

Конфігурації і ціни 144Відгуки  Обговорення  Корисне2Комплектуючі
Купити процесор Intel Core i3 Raptor Lake (i3-13100F OEM) за ціною від 3959 грн.
Відео 10

Серия Intel Core i3 Raptor Lake

Модифікації Intel Core i3 Raptor Lake 4
Где купить? [i3-13100F OEM]
Характеристики [i3-13100F OEM]
СеріяCore i3
Кодова назваRaptor Lake
Роз'єм (Socket)Intel LGA 1700
Техпроцес10 нм
КомплектаціяOEM (без коробки)
Ядра і потоки
Кількість ядер4 cores
Performance4 cores
Кількість потоків8 threads
Частота
Performance-core Base3.4 ГГц
Performance-core Max4.5 ГГц
Обсяг кеш пам'яті
Кеш 3-го рівня L312 МБ
Характеристики
Тепловиділення (TDP)58 Вт
Тепловиділення Max (TDP)89 Вт
Підтримка інструкційSSE4.1, SSE4.2, AVX2
Підтримка PCIe5.0
Макс. робоча температура100 °С
Тест Passmark CPU Mark15212 points
Підтримка пам'яті
Макс. об'єм ОЗП128 ГБ
Макс. частота DDR43200 МГц
Макс. частота DDR54800 МГц
Число каналів2 шт.
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3600 грн.    до  5500 грн.
Intel Core i3 Alder ...
i3-12100F OEM
від 3 860 грн.
Intel Core i3 Raptor...
14100F OEM
від 4 090 грн.
i3-12100F BOX
від 4 089 грн.
i3-13100F BOX
від 4 879 грн.
14100F BOX
від 4 642 грн.
Intel Pentium Alder ...
G7400 BOX
від 3 912 грн.
Intel Processor
300 BOX
від 4 900 грн.

Intel Core i3-13100F Review: Higher Pricing, Smaller Gains
Огляд Intel Core i3-13100F та i5-13400F
від 3 959  до 6 240 грн.
Процесор Intel Core i3 13100F 3.4GHz (12MB, Raptor Lake, 60W, S1700) Tray (CM8071505092203) CM8071505092203
Click.ua (Київ)
4 199 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3-13100F (CM8071505092203) CM8071505092203
Openshop.ua (Київ)
4 374 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3 13100F 3.4GHz (12MB, Raptor Lake, 60W, S1700) Tray (CM8071505092203)
Nkt.ua (Київ)
3 992 грн.
← купити
Intel Core i3-13100F (CM8071505092203) Tray
Цифра (Київ)
5 073 грн.
← купити
Intel Core i3-13100F (CM8071505092203) Tray
Stls.store (Київ)
5 285 грн.
← купити
Процесор INTEL Core™ i3 13100F (CM8071505092203) CM8071505092203
Itbox.ua (Київ)
4 657 грн.
← купити
INTEL CM8071505092203
Mallprix.com (Київ)
4 076 грн.
← купити
Intel Core i3-13100F Tray (CM8071505092203) CM8071505092203
Luckylink.kiev.ua (Київ)
3 959 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3-13100F s1700 Tray (CM8071505092203) CM8071505092203
Jabko.ua (Львів)
4 346 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3-13100F Tray (CM8071505092203) UA
Touch (Дніпро)
4 039 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intel i3-13100F OEM, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: процесор Intel Core i3 Raptor Lake (i3-13100F OEM). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на процесор Intel Core i3 Raptor Lake (i3-13100F OEM) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія