шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Бренди
Intel (базова частота)
Каталог товарів

Каталог /

Процесор Intel Core i3 Skylake [i3-6100 BOX]

Конфігурації і ціни 5Відгуки37Обговорення2Корисне1Комплектуючі
Купити процесор Intel Core i3 Skylake (i3-6100 BOX) за ціною від 430 грн.
Відео 2

Серия Intel Core i3 Skylake

Як і годиться «трійкам», ця серія включає найбільш скромні чипи Core з індексом i, що належать до архітектури Skylake. Так, всі моделі процесорів Intel Core i3 Skylake мають два ядра, випускаються тільки з фіксованим множником і не підтримують технології Turbo, а обсяги L1, L2 і L3 в них складають відповідно 64 КБ, 512 КБ і 3 МБ. Водночас тактова частота може складати від 3,2 до 3,8 ГГц, а блок CPU доповнено вбудованою графікою Intel HD Graphics 530. Зазначимо, що архітектура Skylake передбачає 14-нм техпроцес і сокет підключення LGA 1151, несумісний з материнськими платами старше 2015 року.
Рейтинг моделі: 5 з 5 (37 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Модифікації Intel Core i3 Skylake 3
Характеристики [i3-6100 BOX]
СеріяCore i3
Кодова назваSkylake
Роз'єм (Socket)Intel LGA 1151
Техпроцес14 нм
КомплектаціяBOX (з кулером)
Ядра і потоки
Кількість ядер2 cores
Кількість потоків4 threads
Багатопотоковість
Частота
Тактова частота3.7 ГГц
Обсяг кеш пам'яті
Кеш 1-го рівня L164 КБ
Кеш 2-го рівня L2512 КБ
Кеш 3-го рівня L33 МБ
Характеристики
Модель IGPHD Graphics 530
Частота системної шини8 ГТ/с
Тепловиділення (TDP)51 Вт
Підтримка інструкційMMX, SSE, SSE2, SSE3, SSSE3, SSE4, SSE4.1, SSE4.2, AES, AVX, AVX2, BMI / BMI1, BMI2, F16C, FMA3, EM64T, NX, XD, HT, VT-x, VT-d /
Множник37
Підтримка PCIe3.0
Макс. робоча температура65 °С
Тест Passmark CPU Mark4097 points
Підтримка пам'яті
Макс. об'єм ОЗП64 ГБ
Макс. частота DDR31600 МГц
Макс. частота DDR42133 МГц
Число каналів2 шт.
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  350 грн.    до  500 грн.
Intel Core i3 Skylake
i3-6100 OEM
від 420 грн.
Intel Pentium Skylake
G4500 OEM
від 366 грн.

0
1
3
33
стоящая покупка, хоть и дорогое удовольствие современный проц
18 травня 2016, 12:37 #
Переваги:производительность системы вцелом, есть опыт работы на прошлом поколении, очень толковый процессор, 4 виртуальных ядра, очень толково работает всё это в купе с виндой 10

Недоліки:цена конечно, мягко говоря не дешево за достаточно бюджетное решение, хотя core i5 вообще на фоне этого бесмысленен, по сути этот делает тоже

Коментар:ну тут многое, видео стало ещё лучше, так что в офисном плане вообще сейчас видеокарта бессмысленна, только если игры, ито из нового

Автор:Вадим

в 2020 только под бюджетный домашний пк без серьезных нагрузок
12 січня 2020, 22:05 #
Переваги:температура, производительность, соотношение цена/качество

Недоліки:кроме сгоревшего чипа не найдено

Коментар:Достойный процессор, слабоват на момент 2020 года, спустя 4 года использования сгорел чип, отвечающий за первый слот оперативной памяти(процессор остался рабочим с него пишу обзор), сейчас рассматриваю к покупке I7-7700k т.к. не хочется покупать новую плату

Автор:Данил Климов  пользуюсь Intel i3-6100 BOX більше року

Отличный процессор для сборки с нуля
25 січня 2022, 16:23 #
Переваги:Цена и производительность на конец 2016 года

Недоліки:Мало ядер и мало потоков (Хотя бы 4 ядра и 8 потоков завезли бы)

Коментар:Покупал данный проц в 2016-17 году за 7.000 рублей. В связке с 16 гб оперативы на 2133 и GT 710 на 2 гб это идеальная сборка за свою сумму на то время, как щас за 37.000, это дорого. Игры на средних настройках тянет хорошо особенно если например в той же GTA5 Online выехать за город, то получается вообще отлично

Автор:Канал имени Андрея Мусина  пользуюсь Intel i3-6100 BOX більше року

Показано 3 з 37 відгуків
ще 10 відгуків
Перечень процессоров серии на официальном сайте
430 грн.
Процесор Intel Core i3-6100 | 3.7 GHz | 2яд. 4пот. | S1151 | SR2HG LGA1151
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intel i3-6100 BOX, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: процесор Intel Core i3 Skylake (i3-6100 BOX). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на процесор Intel Core i3 Skylake (i3-6100 BOX) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія