шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Бренди
Intel (базова частота)
Каталог товарів

Каталог /

Процесор Intel Core i3 Skylake [i3-6100 OEM]

Конфігурації і ціни 5Відгуки37Обговорення2Корисне1Комплектуючі
Купити процесор Intel Core i3 Skylake (i3-6100 OEM) за ціною від 420 грн.
Відео 2

Серия Intel Core i3 Skylake

Як і годиться «трійкам», ця серія включає найбільш скромні чипи Core з індексом i, що належать до архітектури Skylake. Так, всі моделі процесорів Intel Core i3 Skylake мають два ядра, випускаються тільки з фіксованим множником і не підтримують технології Turbo, а обсяги L1, L2 і L3 в них складають відповідно 64 КБ, 512 КБ і 3 МБ. Водночас тактова частота може складати від 3,2 до 3,8 ГГц, а блок CPU доповнено вбудованою графікою Intel HD Graphics 530. Зазначимо, що архітектура Skylake передбачає 14-нм техпроцес і сокет підключення LGA 1151, несумісний з материнськими платами старше 2015 року.
Рейтинг моделі: 5 з 5 (37 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Модифікації Intel Core i3 Skylake 3
Характеристики [i3-6100 OEM]
СеріяCore i3
Кодова назваSkylake
Роз'єм (Socket)Intel LGA 1151
Техпроцес14 нм
КомплектаціяOEM (без коробки)
Ядра і потоки
Кількість ядер2 cores
Кількість потоків4 threads
Багатопотоковість
Частота
Тактова частота3.7 ГГц
Обсяг кеш пам'яті
Кеш 1-го рівня L164 КБ
Кеш 2-го рівня L2512 КБ
Кеш 3-го рівня L33 МБ
Характеристики
Модель IGPHD Graphics 530
Частота системної шини8 ГТ/с
Тепловиділення (TDP)51 Вт
Підтримка інструкційMMX, SSE, SSE2, SSE3, SSSE3, SSE4, SSE4.1, SSE4.2, AES, AVX, AVX2, BMI / BMI1, BMI2, F16C, FMA3, EM64T, NX, XD, HT, VT-x, VT-d /
Множник37
Підтримка PCIe3.0
Макс. робоча температура65 °С
Тест Passmark CPU Mark4097 points
Підтримка пам'яті
Макс. об'єм ОЗП64 ГБ
Макс. частота DDR31600 МГц
Макс. частота DDR42133 МГц
Число каналів2 шт.
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  400 грн.    до  550 грн.
Intel Core i3 Skylake
i3-6100 BOX
від 430 грн.

0
1
3
33
стоящая покупка, хоть и дорогое удовольствие современный проц
18 травня 2016, 12:37 #
Переваги:производительность системы вцелом, есть опыт работы на прошлом поколении, очень толковый процессор, 4 виртуальных ядра, очень толково работает всё это в купе с виндой 10

Недоліки:цена конечно, мягко говоря не дешево за достаточно бюджетное решение, хотя core i5 вообще на фоне этого бесмысленен, по сути этот делает тоже

Коментар:ну тут многое, видео стало ещё лучше, так что в офисном плане вообще сейчас видеокарта бессмысленна, только если игры, ито из нового

Автор:Вадим

Идеально если собирать компьютер с нуля
25 вересня 2016, 02:44 #
Переваги:В связке с чипсетом Z170 гонится 4500 MHz по шине ! Уделывает всю линейку FX от AMD , даже огнеметы на базе 83xx. В купе с GTX950(RX460) позволяет играть во все свежие игры почти на ультра настройках. В разогнанном состоянии догоняет по производителности Core i5-6400, иногда даже обгоняет... ( при условии что I5-6400 не разогнан )

Недоліки:Заблокирован множитель. При разгоне отключается видеоядро.. Ну мелочь ,а неприятно )

Коментар:Если у Вас нету компьютера и вы не знаете что купить - то данный процессор лучшее решение ( по крайней мере до выхода AMD ZEN ) Берите сразу материнку с чипсетом Z170. Когда захотите обгрейдится продадите i6100 и поставите туда i5-6600k и видюху GTX1070 ( RX480 ) и положите ноги на стол.

в 2020 только под бюджетный домашний пк без серьезных нагрузок
12 січня 2020, 22:05 #
Переваги:температура, производительность, соотношение цена/качество

Недоліки:кроме сгоревшего чипа не найдено

Коментар:Достойный процессор, слабоват на момент 2020 года, спустя 4 года использования сгорел чип, отвечающий за первый слот оперативной памяти(процессор остался рабочим с него пишу обзор), сейчас рассматриваю к покупке I7-7700k т.к. не хочется покупать новую плату

Автор:Данил Климов  пользуюсь Intel i3-6100 BOX більше року

Показано 3 з 37 відгуків
ще 10 відгуків
Перечень процессоров серии на официальном сайте
від 420  до 1 502 грн.
Intel Процесор Intel Core i3-6100 Tray (CM8066201927202)
MTA.ua (Київ)
609 грн.
← купити
Процессор Intel Core i3-6100 3.7 GHz. 2 ядра/4 потока. Soket 1151. Tray
Rozetka.ua (Київ)
440 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3-6100 3.70GHz/3MB/8GT/s (SR2HG) s1151 TRAY
Rozetka.ua (Київ)
420 грн.
← купити
Процесор Intel Core i3-6100 3.70GHz/3MB/8GT/s (SR2HG) s1151, tray
Rozetka.ua (Київ)
1 502 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intel i3-6100 OEM, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: процесор Intel Core i3 Skylake (i3-6100 OEM). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на процесор Intel Core i3 Skylake (i3-6100 OEM) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія