шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Бренди
Intel (базова частота)
Каталог товарів

Каталог /

Процесор Intel Core i5 Alder Lake [i5-12600K BOX]

Конфігурації і ціни 455Відгуки10Обговорення15Корисне6Комплектуючі
Купити процесор Intel Core i5 Alder Lake (i5-12600K BOX) за ціною від 11343 грн.
Відео 30

Серия Intel Core i5 Alder Lake

Рейтинг моделі: 4 з 5 (10 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Модифікації Intel Core i5 Alder Lake 12
Характеристики [i5-12600K BOX]
СеріяCore i5
Кодова назваAlder Lake
Роз'єм (Socket)Intel LGA 1700
Техпроцес10 нм
КомплектаціяBOX (без кулера)
Ядра і потоки
Кількість ядер10 cores
Performance6 cores
Efficient4 cores
Кількість потоків16 threads
Багатопотоковість
Частота
Performance-core Base3.7 ГГц
Efficient-core Base2.8 ГГц
Performance-core Max4.9 ГГц
Efficient-core Max3.6 ГГц
Обсяг кеш пам'яті
Кеш 3-го рівня L320 МБ
Характеристики
Модель IGPUHD Graphics 770
Тепловиділення (TDP)125 Вт
Тепловиділення Max (TDP)150 Вт
Підтримка інструкційSSE4.1, SSE4.2, AVX2
Вільний множник
Підтримка PCIe5.0
Макс. робоча температура100 °С
Тест Passmark CPU Mark26828 points
Підтримка пам'яті
Макс. об'єм ОЗП128 ГБ
Макс. частота DDR43200 МГц
Макс. частота DDR54800 МГц
Число каналів2 шт.
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  10000 грн.    до  13500 грн.
Intel Core i5 Raptor...
i5-14400 OEM
від 10 508 грн.
Intel Core i5 Alder ...
i5-12400 BOX
від 11 411 грн.
i5-12400 OEM
від 8 949 грн.
i5-12500 OEM
від 9 715 грн.

1
2
6
Но цена на него всё еще завышена, ждите падения до 23х и смело берите oem версию
16 листопада 2021, 16:34 #
Переваги:1060 6gb нагружается на 100ку без проблем при этом сам "греется" не выше 40 и загрузка не выше 30 по всем ядрам. 3060 в 2р мощнее. Ну а дальше сами прикидывайте его потолок и это без разгона. Водянка для него НЕ НУЖНА! Купите термопасту по типу мх-4 и обновляйте раз в пол года-год.

Недоліки:Винда долго не понимала че ты ей пытаешься втюхать и упорно показывала 2 ядра 4 потока, отключение видео ядра через диспетчер устройств решило проблему

Коментар:Кто бы что не говорил в защиту красных, но от интела они всё равно отстают. И берите под него корпуса с 200мм вентиляторами если собираетесь гнать

Автор:Coffin Dancers

Рекомендую, реально классный за умеренный бюджет.
23 вересня 2022, 18:15 #
Переваги:UHD770. Достаточно мощный. При самых крутых стресс-тестах не перегревался свыше 87 градусов при загрузке всех ядер на 100%. Кулер Thermalright Assassin King 120 Mini. К нему добавил ещё один вентилятор 120 спереди радиатора.

Недоліки:Цена немного великовата на момент покупки (июнь 22, но сейчас ещё стал дороже.)

Коментар:Меня в i5-12500 всё устраивает. Можно брать i5-12600 (max частота чуть выше).

Автор:Александр Замура  пользуюсь Intel i5-12500 BOX кілька місяців

Берите, это аналог 5 5600х с 10 ядрами
22 грудня 2021, 08:11 #
Переваги:10 ядер 6 производительных и 4 мало мощных не подкачали.

Недоліки:Почему i5 12600k стоит больше, чем i5 12600kf, дорогие матери. Гемор будет с 11 виндой.

Коментар:Для тех кто думает "зачем нужно pci-e x16 5.0" , объясняю : для видеокарт с малым количеством памяти. Есть матери с ддр4

Автор:Chtholly nothing  пользуюсь Intel i5-12600K OEM кілька місяців

Показано 3 з 10 відгуків
ще 7 відгуків
Intel Core i5-12400F Review - The AMD Challenger
Огляд та тестування процесора Intel Core i5-12400F з оверклокінгом.
Intel Core i5-12600K Review
від 11 343  до 11 983 грн.
Процесор Intel Core i5-12600K (BX8071512600K)
Redprice.sale (Львів)
11 980 грн.
← купити
Процесор Intel Core i5-12600K (BX8071512600K)
Semtech.com.ua (Луцьк)
11 983 грн.
← купити
Intel Core i5-12600K 3.7GHz БЛОК (BX8071512600K)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
11 796 грн.
← купити
Процесор Intel® Core™ i5-12600K BOX (BX8071512600K) BX8071512600K
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
11 343 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intel i5-12600K BOX, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: процесор Intel Core i5 Alder Lake (i5-12600K BOX). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на процесор Intel Core i5 Alder Lake (i5-12600K BOX) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія