шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Бренди
Intel (базова частота)
Каталог товарів

Каталог /

Процесор Intel Core i5 Raptor Lake Refresh [i5-14400 OEM]

Конфігурації і ціни 581Відгуки  Обговорення2Корисне10Комплектуючі
Купити процесор Intel Core i5 Raptor Lake Refresh (i5-14400 OEM) за ціною від 10371 грн.
Відео 14Фото 8

Серия Intel Core i5 Raptor Lake Refresh

Модифікації Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 12
Где купить? [i5-14400 OEM]
Характеристики [i5-14400 OEM]
СеріяCore i5
Кодова назваRaptor Lake Refresh
Роз'єм (Socket)Intel LGA 1700
Техпроцес10 нм
КомплектаціяOEM (без коробки)
Ядра і потоки
Кількість ядер10 cores
Performance6 cores
Efficient4 cores
Кількість потоків16 threads
Багатопотоковість
Частота
Performance-core Base2.5 ГГц
Efficient-core Base1.8 ГГц
Performance-core Max4.7 ГГц
Efficient-core Max3.5 ГГц
Обсяг кеш пам'яті
Кеш 3-го рівня L320 МБ
Характеристики
Модель IGPUHD Graphics 730
Тепловиділення (TDP)65 Вт
Тепловиділення Max (TDP)148 Вт
Підтримка інструкційSSE4.1, SSE4.2, AVX2
Підтримка PCIe5.0
Макс. робоча температура100 °С
Тест Passmark CPU Mark25212 points
Підтримка пам'яті
Макс. об'єм ОЗП192 ГБ
Макс. частота DDR43200 МГц
Макс. частота DDR54800 МГц
Число каналів2 шт.
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  10500 грн.    до  14500 грн.

Intel 14600K
Intel Core i5-14600K review: Pushing the limits of Raptor Lake's best gaming SKU
Intel Core i9-14900K, Core i7-14700K and Core i5-14600K Review
від 10 371  до 16 920 грн.
Процесор Intel Core i5 14400 2.5GHz (20MB, Raptor Lake Refresh, 65W, S1700) Tray (CM8071504821112) CM8071504821112
Click.ua (Київ)
10 921 грн.
← купити
Процесор INTEL Core i5-14400 10C(6P+4E) up 4.7GHz 20MB LGA1700 TRAY (CM8071504821112) CM8071504821112
Artline.ua (Київ)
10 588 грн.
← купити
Процесор Intel Core i5-14400 (CM8071504821112)
Justbuy.com.ua (Київ)
10 519 грн.
← купити
Процесор Intel Core i5-14400 10C/16T 2.5GHz 20Mb LGA1700 65W TRAY (CM8071504821112) CM8071504821112
Moyo.ua (Київ)
12 039 грн.
← купити
Процесор INTEL Core i5-14400 (10C(6P+4E)/16T, up to 4.7GHz , 20MB, LGA1700) Tray (CM8071504821112)
Nkt.ua (Київ)
10 711 грн.
← купити
Intel Core i5 14400 (CM8071504821112) Ua
Цифра (Київ)
11 994 грн.
← купити
Intel Core i5 14400 (CM8071504821112) Ua
Stls.store (Київ)
12 238 грн.
← купити
Процесор Intel Core i5-14400 (CM8071504821112) CM8071504821112
Openshop.ua (Київ)
10 673 грн.
← купити
Процесор INTEL Core™ i5 14400 (CM8071505093012) CM8071505093012
Itbox.ua (Київ)
13 055 грн.
← купити
INTEL CM8071504821112
Mallprix.com (Київ)
10 782 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intel i5-14400 OEM, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: процесор Intel Core i5 Raptor Lake Refresh (i5-14400 OEM). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на процесор Intel Core i5 Raptor Lake Refresh (i5-14400 OEM) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія