шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Бренди
Intel (базова частота)
Каталог товарів

Каталог /

Процесор Intel Core i5 Raptor Lake Refresh [i5-14600KF OEM]

Конфігурації і ціни 563Відгуки  Обговорення2Корисне10Комплектуючі
Купити процесор Intel Core i5 Raptor Lake Refresh (i5-14600KF OEM) за ціною від 11599 грн.
Відео 14Фото 8

Серия Intel Core i5 Raptor Lake Refresh

Модифікації Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 12
Где купить? [i5-14600KF OEM]
Характеристики [i5-14600KF OEM]
СеріяCore i5
Кодова назваRaptor Lake Refresh
Роз'єм (Socket)Intel LGA 1700
Техпроцес10 нм
КомплектаціяOEM (без коробки)
Ядра і потоки
Кількість ядер14 cores
Performance6 cores
Efficient8 cores
Кількість потоків20 threads
Багатопотоковість
Частота
Performance-core Base3.5 ГГц
Efficient-core Base2.6 ГГц
Performance-core Max5.3 ГГц
Efficient-core Max4 ГГц
Обсяг кеш пам'яті
Кеш 3-го рівня L324 МБ
Характеристики
Тепловиділення (TDP)125 Вт
Тепловиділення Max (TDP)181 Вт
Підтримка інструкційSSE4.1, SSE4.2, AVX2
Вільний множник
Підтримка PCIe5.0
Тест Passmark CPU Mark38457 points
Підтримка пам'яті
Макс. об'єм ОЗП192 ГБ
Макс. частота DDR43200 МГц
Макс. частота DDR55600 МГц
Число каналів2 шт.
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  11000 грн.    до  15000 грн.

Intel 14600K
Intel Core i5-14600K review: Pushing the limits of Raptor Lake's best gaming SKU
Intel Core i9-14900K, Core i7-14700K and Core i5-14600K Review
від 11 599  до 15 790 грн.
Процесор Intel Core i5 14600KF 3.5GHz (24MB, Raptor Lake Refresh, 125W, S1700) Tray (CM8071504821014) CM8071504821014
Click.ua (Київ)
12 599 грн.
← купити
Процесор Intel Core i5-14600KF (CM8071504821014)
Justbuy.com.ua (Київ)
12 229 грн.
← купити
Процесор Intel Core i5-14600KF (CM8071504821014) CM8071504821014
Openshop.ua (Київ)
12 283 грн.
← купити
Intel Core i5-14600KF (CM8071504821014) Tray
Цифра (Київ)
13 361 грн.
← купити
Intel Core i5-14600KF (CM8071504821014) Tray
Stls.store (Київ)
13 609 грн.
← купити
Процесор INTEL Core™ i5 14600KF (CM8071504821014) CM8071504821014
Itbox.ua (Київ)
← купити
INTEL CM8071504821014
Mallprix.com (Київ)
12 664 грн.
← купити
Intel Core i5-14600KF (CM8071504821014) CM8071504821014
Luckylink.kiev.ua (Київ)
12 471 грн.
← купити
Процесор Intel Core i5-14600KF s1700 Tray (CM8071504821014) CM8071504821014
Jabko.ua (Львів)
12 108 грн.
← купити
Процесор Intel Core i5-14600KF Tray (CM8071504821014) EU
Touch (Дніпро)
11 599 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intel i5-14600KF OEM, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: процесор Intel Core i5 Raptor Lake Refresh (i5-14600KF OEM). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на процесор Intel Core i5 Raptor Lake Refresh (i5-14600KF OEM) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія