шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Бренди
Intel (базова частота)
Каталог товарів

Каталог /

Процесор Intel Core i5 Skylake [i5-6600K OEM]

Конфігурації і ціни 19Відгуки46Обговорення1Корисне  Комплектуючі
Купити процесор Intel Core i5 Skylake (i5-6600K OEM) за ціною від 1700 грн.
Відео 14Фото 3

Серия Intel Core i5 Skylake

Представники процесорів покоління Skylake, представленого в 2015 році і використовує 14-нм техпроцес. Ці чипи дещо скромніше прогресивних i7 — зокрема, мають зменшений до 6 МБ кеш 3 рівня (об'єм L1 і L2 — 128 до 1024 КБ відповідно). Водночас всі процесори Intel Core i5 Skylake оснащені 4 обчислювальними ядрами і інтегрованою графікою Intel HD Graphics 530, підтримують технологію Turbo, а в окремих конфігураціях зустрічається вільний множник. Штатна тактова частота становить від 2,2 до 3,5 ГГц, максимальне значення TDP — 91 Вт. Підключаються процесори через сокет LG 1151.
Рейтинг моделі: 5 з 5 (46 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Модифікації Intel Core i5 Skylake 7
Характеристики [i5-6600K OEM]
СеріяCore i5
Кодова назваSkylake
Роз'єм (Socket)Intel LGA 1151
Техпроцес14 нм
КомплектаціяOEM (без коробки)
Ядра і потоки
Кількість ядер4 cores
Кількість потоків4 threads
Частота
Тактова частота3.5 ГГц
Частота TurboBoost / TurboCore3.9 ГГц
Обсяг кеш пам'яті
Кеш 1-го рівня L1128 КБ
Кеш 2-го рівня L21024 КБ
Кеш 3-го рівня L36 МБ
Характеристики
Модель IGPHD Graphics 530
Частота системної шини8 ГТ/с
Тепловиділення (TDP)91 Вт
Підтримка інструкційMMX, SSE, SSE2, SSE3, SSSE3, SSE4, SSE4.1, SSE4.2, EM64T, VT-x, AES / AVX, AVX2, FMA3, TSX /
Вільний множник
Підтримка PCIe3.0
Макс. робоча температура64 °С
Тест Passmark CPU Mark6303 points
Підтримка пам'яті
Макс. об'єм ОЗП64 ГБ
Макс. частота DDR31600 МГц
Макс. частота DDR42133 МГц
Число каналів2 шт.
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2100 грн.    до  3100 грн.
Intel Core i5 Kaby L...
i5-7600K OEM
від 1 990 грн.
i5-7600 OEM
від 1 800 грн.
i5-7500 OEM
від 1 700 грн.
Intel Core i7 Skylake
i7-6700K BOX
від 2 920 грн.
Intel Core i7 Skylake
i7-6700 BOX
від 2 670 грн.

1
9
34
хороша модель, сподобалося
6 грудня 2024, 21:44 #
Переваги:Висока продуктивність для середнього класу.
Низьке тепловиділення.
Енергоефективність.
Сумісність з багатьма материнськими платами.
Добре працює для офісних завдань та легких ігор.

Недоліки:-

Коментар:ідеальний варіант для тих, хто шукає доступний і потужний процесор для повсякденних завдань і середніх рівнів навантаження. Для більш складних обчислювальних задач або геймерів можна розглянути більш потужні моделі, але для середньої продуктивності це чудовий вибір.

Продуктивність У своїй категорії цей чіп справляється зі всіма завданнями, які я ставив перед ним. Він чудово підходить для офісної роботи, вебсерфінгу, мультимедіа та навіть для середніх ігор. З тактовою частотою 3,2 GHz і можливістю турбонаддува до 3,6 GHz він забезпечує плавну роботу навіть у вимогливих програмах.

Тепловиділення та енергоспоживання Один з найбільших плюсів i5-6500 це його енергоефективність. Тепловиділення навіть під навантаженням мінімальне, що робить його ідеальним для збірки тихого ПК. Тепло не є проблемою навіть без додаткового охолодження, і процесор не перегрівається.

Сумісність і стабільність Процесор працює дуже стабільно з більшістю материнських плат на чіпсеті Intel 100 серії. У мене не було жодних проблем з налаштуваннями BIOS чи драйверами. Це забезпечує спокій та надійність роботи на довгий час.

Автор:Олег  пользуюсь Intel i5-6500 BOX більше року

чудова модель, дуже сподобалося
2 грудня 2023, 08:09 #
Переваги:Працює більше ніж 7 років в системі.

Недоліки:Жодних.

Автор:Дмитро Олександрович  пользуюсь Intel i5-6600K OEM більше року

Круто, советую к покупке.
2 січня 2022, 14:30 #
Переваги:Мощный

Недоліки:4 ядра 4 потока нужно 6

Коментар:Ааа топ

Автор:ROG  пользуюсь Intel i5-6600K OEM більше року

Показано 3 з 46 відгуків
ще 10 відгуків
Обзор и тестирование
ОглядиIntel Core i5-6600K
Процессор Intel® Core™ i5-6600K
від 1 700  до 3 730 грн.
Процесор Intel Core i5-6600K (CM8066201920300) CM8066201920300
Berloga.kh.ua (Львів)
2 370 грн.
← купити
Процесор Intel Core i5-6600K 3.50GHz/6MB/8GT/s s1151, tray
Rozetka.ua (Київ)
3 730 грн.
← купити
Процессор Intel Core i5-6600K 3.9 GHz. 4 - Ядер/4-потоков. Soket - 1151. Tray
Rozetka.ua (Київ)
1 700 грн.
← купити
Процесор Intel Core i5-6600K 3.50GHz/6MB/8GT/s (SR2BV) s1151, tray
Rozetka.ua (Київ)
2 899 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intel i5-6600K OEM, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: процесор Intel Core i5 Skylake (i5-6600K OEM). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на процесор Intel Core i5 Skylake (i5-6600K OEM) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія