шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Бренди
Intel (базова частота)
Каталог товарів

Каталог /

Процесор Intel Core i7 Raptor Lake Refresh [i7-14700 BOX]

Конфігурації і ціни 358Відгуки2Обговорення2Корисне10Комплектуючі
Купити процесор Intel Core i7 Raptor Lake Refresh (i7-14700 BOX) за ціною від 18790 грн.
Відео 13Фото 4

Серия Intel Core i7 Raptor Lake Refresh

Рейтинг моделі: 4 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
1
Модифікації Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 9
Где купить? [i7-14700 BOX]
Характеристики [i7-14700 BOX]
СеріяCore i7
Кодова назваRaptor Lake Refresh
Роз'єм (Socket)Intel LGA 1700
Техпроцес10 нм
КомплектаціяBOX (без кулера)
Ядра і потоки
Кількість ядер20 cores
Performance8 cores
Efficient12 cores
Кількість потоків28 threads
Багатопотоковість
Частота
Performance-core Base2.1 ГГц
Efficient-core Base1.5 ГГц
Частота TurboBoost Max 3.05.4 ГГц
Performance-core Max5.3 ГГц
Efficient-core Max4.2 ГГц
Обсяг кеш пам'яті
Кеш 3-го рівня L333 МБ
Характеристики
Модель IGPUHD Graphics 770
Тепловиділення (TDP)65 Вт
Тепловиділення Max (TDP)219 Вт
Підтримка інструкційSSE4.1, SSE4.2, AVX2
Підтримка PCIe5.0
Макс. робоча температура100 °С
Тест Passmark CPU Mark40746 points
Підтримка пам'яті
Макс. об'єм ОЗП192 ГБ
Макс. частота DDR43200 МГц
Макс. частота DDR55600 МГц
Число каналів2 шт.
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  19000 грн.    до  26000 грн.

Чекайте, поки інтел роз'яснить щодо 13х та 14х поколіннь. Поки беріть АМД.
12 серпня 2024, 20:49 #
Переваги:K дешевше за KF (дивно), що буде як маленький бонус, коли дискретка відключена.

Недоліки:Дуже високі температури при середніх навантаженнях, без розгону. TVB вимкнений, ватт-пакет десь 250. Водянка.

Я перевірю чи нормально прилігає до помпи - потім відредагую коментар.

В додаток досі історія з якістю 13м та 14м поколіннями не вирішена (25% браку всіх проців, читайте новини), і я не впевнений що в мене не окиснений брак.

Коментар:Поки не відомо чи в мене брак чи ні. 35% навантаження - йде за 100 градусів

Автор:Volodymyr Tvardovskyi  пользуюсь Intel i7-14700K BOX кілька місяців

Однозначно рекомендую до покупки.
25 грудня 2025, 17:39 #
Переваги:Ціна (в порівнянні з новішими моделями), швидкість роботи, стабільність

Недоліки:За рік користування не виявив.

Коментар:Більше року як я купив 14700k. За рік ніяких проблем не сталось. Звичайно мікрокод одразу ж було оновлено до 0х12B . Гріється в іграх 60-70℃. Стрес тести проходить: cinebench 2023 майже 35 тис. в мультипотокові. Звичайно проведено андервольтингу.На фото температура та споживання без навантаження

Автор:Василь  пользуюсь Intel i7-14700K BOX більше року

Intel Core i7-14700K review
Intel Core i7-14700K review: salvaging Raptor Lake Refresh with i9-13900K
Intel Core i9-14900K, Core i7-14700K and Core i5-14600K Review
від 18 790  до 26 490 грн.
Процесор INTEL Core™ i7 14700 (BX8071514700) BX8071514700
Itbox.ua (Київ)
20 011 грн.
← купити
Процесор Intel Core i7-14700 s1700 Box (BX8071514700) BX8071514700
Jabko.ua (Львів)
24 399 грн.
← купити
Процесор INTEL Core™ i7 14700 (BX8071514700) BX8071514700
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Процесор INTEL Core™ i7 14700 (BX8071514700)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
22 542 грн.
← купити
Процесор Intel Core i7-14700 (BX8071514700) Core i7-14700 (BX8071514700)
Denika.ua (Харків)
25 129 грн.
← купити
Процесор Intel Core i7-14700 (BX8071514700)
Semtech.com.ua (Луцьк)
18 796 грн.
← купити
Intel Core i7-14700 2.1GHz (BX8071514700)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
20 813 грн.
← купити
Процессор INTEL Core™ i7 14700 (BX8071514700)
Q-techno.com.ua (Київ)
21 289 грн.
← купити
Процесор INTEL Core™ i7 14700 (BX8071514700) BX8071514700
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Процесор Intel Core i7-14700 (BX8071514700)
Timesport.com.ua (Львів)
18 790 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intel i7-14700 BOX, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: процесор Intel Core i7 Raptor Lake Refresh (i7-14700 BOX). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на процесор Intel Core i7 Raptor Lake Refresh (i7-14700 BOX) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія