шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Бренди
Intel (базова частота)
Каталог товарів

Каталог /

Процесор Intel Core i7 Skylake [i7-6700K BOX]

Конфігурації і ціни 15Відгуки45Обговорення2Корисне4Комплектуючі
Купити процесор Intel Core i7 Skylake (i7-6700K BOX) за ціною від 2920 грн.
Відео 12Фото 2

Серия Intel Core i7 Skylake

Висококласні процесори, найбільш прогресивна серія чипів від Intel, які використовують архітектуру 2015 року Skylake з 14-нм техпроцесом. Оснащуються 4 обчислювальними ядрами, а також вбудованою графікою Intel HD Graphics 530. Всі процесори Intel Core i7 Skylake підтримують режим Turbo, а «рідна» тактова частота становить від 2,8 до 4 ГГц. TDP може досягати 91 Вт. Штатний об'єм кешу 1, 2 і 3 рівнів — 128 КБ, 1024 КБ і 8 МБ відповідно. Є моделі з вільним множником. Для підключення використовується сокет LGA 1151.
Рейтинг моделі: 4 з 5 (45 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Модифікації Intel Core i7 Skylake 4
Характеристики [i7-6700K BOX]
СеріяCore i7
Кодова назваSkylake
Роз'єм (Socket)Intel LGA 1151
Техпроцес14 нм
КомплектаціяBOX (без кулера)
Ядра і потоки
Кількість ядер4 cores
Кількість потоків8 threads
Багатопотоковість
Частота
Тактова частота4 ГГц
Частота TurboBoost / TurboCore4.2 ГГц
Обсяг кеш пам'яті
Кеш 1-го рівня L1128 КБ
Кеш 2-го рівня L21024 КБ
Кеш 3-го рівня L38 МБ
Характеристики
Модель IGPHD Graphics 530
Частота системної шини8 ГТ/с
Тепловиділення (TDP)91 Вт
Підтримка інструкційMMX, SSE, SSE2, SSE3, SSSE3, SSE4, SSE4.1, SSE4.2, EM64T, VT-x, AES / AVX, AVX2, FMA3, TSX /
Множник40
Вільний множник
Підтримка PCIe3.0
Макс. робоча температура64 °С
Тест Passmark CPU Mark8939 points
Підтримка пам'яті
Макс. об'єм ОЗП64 ГБ
Макс. частота DDR31600 МГц
Макс. частота DDR42133 МГц
Число каналів2 шт.
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2500 грн.    до  3600 грн.
Intel Core i5 Kaby L...
i5-7600K OEM
від 1 990 грн.

4
1
9
29
Отличный процессор.
13 березня 2021, 23:19 #
Переваги:Хорошо гонится, отлично держит частоту .

Недоліки:Жвачка под термо крышкой, только скальпировать и на жидкий металл, а так температура под 90.

Коментар:Отличный процессор, 3 года, полет нормальный.

Автор:Женек  пользуюсь Intel i7-6700K BOX більше року

Учитесь наносить термуху правильно и периодически делайте уборку своему ПК
29 вересня 2021, 19:53 #
Переваги:Работает безотказно. Низкие температуры.

Недоліки:Нету

Коментар:Даже не знаю к чему тут придираться. Разве что с выходом 10-го поколения эти стали уже ненужные. Разве что собирать б/у сборку. А так процессором очень доволен. То что и ожидал, даже больше. Не знаю о каких там пишут 90 градусах через год. Ничего такого нету, процессор работает каждый день по 10-12 часов в программах, из них 3-4 часа в играх. И так уже 4 года. Никаких 90 градусов даже и близко не было. Даже в стресс тесте показывал 60 градусов.

Автор:Alexander Andrusik  пользуюсь Intel i7-6700 BOX більше року

Это кабздец, берите core i3 10 поколения, будет служить вам верой и правдою
9 липня 2021, 13:42 #
Переваги:Спокойно тянет все современные игры

Недоліки:Через пол года ждите 60-70 градусов на рабочем столе, а после двух годов активного использования, ждите 80 градусов в пиксельной игре

Автор:LimonPardon   пользуюсь Intel i7-6700 OEM більше року

Показано 3 з 45 відгуків
ще 10 відгуків
Обзор и тестирование
Оглядиi7-6700K
Страница товара на официальном сайте
Іншеi7-6700T
Страница товара на официальном сайте
Іншеi7-6700K
від 2 920  до 3 380 грн.
Процесор Intel Core і7-6700K | 4.0-4.2 GHz | 4яд. 8пот. | S1151 | SR2L0 SR2BR LGA1151
Rozetka.ua (Київ)
2 920 грн.
← купити
Процесор Intel Core i7-6700K | 4.0-4.2 GHz | 4яд. 8пот. | S1151 Ref | SR2L0 SR2BR LGA1151
Rozetka.ua (Київ)
3 380 грн.
← купити
Процесор Intel Core i7-6700K / 4.0-4.2 GHz / 4яд. 8пот. / SR2L0 SR2BR /S1151 (LGA1151)
Rozetka.ua (Київ)
3 170 грн.
← купити
Процесор Intel Core i7-6700K 4.2 GHz. 4 - Ядер/8-потоков. Soket - 1151
Rozetka.ua (Київ)
2 930 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intel i7-6700K BOX, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: процесор Intel Core i7 Skylake (i7-6700K BOX). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на процесор Intel Core i7 Skylake (i7-6700K BOX) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія