шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Бренди
Intel (базова частота)
Каталог товарів

Каталог /

Процесор Intel Core i9 Raptor Lake Refresh [i9-14900K BOX]

Конфігурації і ціни 328Відгуки  Обговорення  Корисне10Комплектуючі
Купити процесор Intel Core i9 Raptor Lake Refresh (i9-14900K BOX) за ціною від 17149 грн.
Відео 15Фото 4

Серия Intel Core i9 Raptor Lake Refresh

Модифікації Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 9
Где купить? [i9-14900K BOX]
Характеристики [i9-14900K BOX]
СеріяCore i9
Кодова назваRaptor Lake Refresh
Роз'єм (Socket)Intel LGA 1700
Техпроцес10 нм
КомплектаціяBOX (без кулера)
Ядра і потоки
Кількість ядер24 cores
Performance8 cores
Efficient16 cores
Кількість потоків32 threads
Багатопотоковість
Частота
Performance-core Base3.2 ГГц
Efficient-core Base2.4 ГГц
Частота TurboBoost / TurboCore6 ГГц / Intel Thermal Velocity Boost /
Частота TurboBoost Max 3.05.8 ГГц
Performance-core Max5.6 ГГц
Efficient-core Max4.4 ГГц
Обсяг кеш пам'яті
Кеш 3-го рівня L336 МБ
Характеристики
Модель IGPUHD Graphics 770
Тепловиділення (TDP)125 Вт
Тепловиділення Max (TDP)253 Вт
Підтримка інструкційSSE4.1, SSE4.2, AVX2
Вільний множник
Підтримка PCIe5.0
Тест Passmark CPU Mark58409 points
Підтримка пам'яті
Макс. об'єм ОЗП192 ГБ
Макс. частота DDR43200 МГц
Макс. частота DDR55600 МГц
Число каналів2 шт.
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  22000 грн.    до  29000 грн.

від 17 149  до 36 754 грн.
Процесор Intel Core i9 14900K 3.2GHz (36MB, Raptor Lake Refresh, 125W, S1700) Box (BX8071514900K) BX8071514900K
Click.ua (Київ)
27 661 грн.
← купити
Процесор INTEL Core i9-14900K (24C(8P+16E), up 6.0GHz, 36MB, LGA1700) BOX BX8071514900K
Artline.ua (Київ)
28 200 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-14900K (BX8071514900K)
Justbuy.com.ua (Київ)
17 149 грн.
← купити
Процесор INTEL Core i9 14900K Box (BX8071514900K) BX8071514900K
FOXTROT.UA (Київ)
30 195 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-14900K 24C/32T 3.2GHz 36Mb LGA1700 125W Box (BX8071514900K) BX8071514900K
Moyo.ua (Київ)
27 503 грн.
← купити
Процесор Intel Socket 1700 Core i9-14900K (24C(8P+16E)(/32T,3.2-6,0GHz, 36MB, LGA1700) BOX (BX8071514900K)
Nkt.ua (Київ)
27 583 грн.
← купити
Intel Core i9 14900K (BX8071514900K)
Цифра (Київ)
18 444 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-14900K (BX8071514900K) BX8071514900K
Openshop.ua (Київ)
19 599 грн.
← купити
INTEL BX8071514900K
Mallprix.com (Київ)
28 018 грн.
← купити
Процесор INTEL Core™ i9 14900K (BX8071514900K) BX8071514900K
Itbox.ua (Київ)
← купити
Процесор Intel Core i9-14900K s1700 Box (BX8071514900K) INTEL Core I9-14900K BOX s1700
Jabko.ua (Львів)
29 085 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-14900K Box (BX8071514900K) EU
Touch (Дніпро)
19 949 грн.
← купити
Процесор INTEL Core™ i9 14900K (BX8071514900K) BX8071514900K
Brain.com.ua (Київ)
27 599 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-14900K 3.2(6.0)GHz 36MB s1700 Box (BX8071514900K) BX8071514900K
Telemart.ua (Київ)
27 999 грн.
← купити
Процесор INTEL Core™ i9 14900K (BX8071514900K)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
26 887 грн.
← купити
Intel Core i9-14900K (BX8071514900K)
Tehnomart.com (Київ)
27 429 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-14900K (BX8071514900K) Core i9-14900K (BX8071514900K)
Denika.ua (Харків)
18 880 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-14900K (BX8071514900K)
Redprice.sale (Львів)
19 119 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-14900K (BX8071514900K)
Semtech.com.ua (Луцьк)
27 243 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-14900K (BX8071514900K)
Idrop.com.ua (Київ)
18 600 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-14900K (BX8071514900K)
Soho.com.ua (Київ)
20 399 грн.
← купити
Intel Core i9-14900K 3.2GHz БЛОК (BX8071514900K)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
26 339 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-14900K (BX8071514900K)
Smartmag.biz.ua (Львів)
17 812 грн.
← купити
Процесор INTEL Core I9-14900K (24C(8P+16E)(/32T,3.2-6.0GHz, 36MB, LGA1700) BOX (BX8071514900K) BX8071514900K
Comtrading.ua (Київ)
26 715 грн.
← купити
Процесор INTEL Core™ i9 14900K (BX8071514900K) BX8071514900K
E-server.com.ua (Київ)
27 639 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-14900K 24C/32T 3.2GHz 36Mb LGA1700 125W Box BX8071514900K
ШО (Київ)
28 976 грн.
← купити
Процесор Intel® Core™ i9-14900K BOX (BX8071514900K) BX8071514900K
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
28 378 грн.
← купити
Процесор INTEL Core™ i9 14900K (BX8071514900K) BX8071514900K
icom.net.ua (Київ)
26 609 грн.
← купити
Процессор Intel Core i9-14900K 2.4GHz s1700 Box (BX8071514900K)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
27 186 грн.
← купити
Intel Core i9-14900K (BX8071514900K) EU
Mobileplanet.ua (Одеса)
18 515 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-14900K (BX8071514900K)
Zhuk.ua (Київ)
17 861 грн.
← купити
Intel BX8071514900K — Процесор Intel Core i9-14900K 24х2.4 ГГц 36 Мб s1700 Box
Comtrade.ua (Київ)
27 991 грн.
← купити
Процессор Intel Core i9-14900K (BX8071514900K)
Easybay.com.ua (Київ)
17 494 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-14900K Box (BX8071514900K) BX8071514900K
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Процесор Intel Core i9-14900K (BX8071514900K)
Tv-mir.com.ua (Київ)
17 675 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-14900K (BX8071514900K) BX8071514900K
Sota.store (Київ)
18 664 грн.
← купити
Процессор Intel Core i9-14900K (BX8071514900K) BX8071514900
Game-shop.com.ua (Київ)
← купити
Процесор intel Core™ i9 14900k (bx8071514900k)
Tviy-Dim.com (Київ)
28 693 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-14900K 3.2(6.0)GHz 36MB s1700 Box (BX8071514900K)
Кібернетики (Київ)
29 571 грн.
← купити
Процесор INTEL Core™ i9 14900K (BX8071514900K)
MAUDAU (Київ)
32 355 грн.
← купити
Intel Процесор Intel Core i9-14900K (BX8071514900K)
MTA.ua (Київ)
19 299 грн.
← купити
Intel INTEL Core™ i9 14900K (BX8071514900K) Процесор INTEL Core™ i9 14900K (BX8071514900K)
Kvshop.com.ua (Київ)
18 477 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-14900K (BX8071514900K) NW45324
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
17 594 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-14900K 3.2GHz/36MB (BX8071514900K) s1700 BOX
Rozetka.ua (Київ)
28 299 грн.
← купити
Intel Core i9 14900K (BX8071514900K) Ua
Цифра (Київ)
27 108 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-14900K Box (BX8071514900K) UA
Touch (Дніпро)
22 999 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-14900K (BX8071514900K)
Timesport.com.ua (Львів)
27 237 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-14900K (BX8071514900K)
Tomdom.in.ua (Львів)
19 125 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-14900K (BX8071514900K)
Timesport.com.ua (Львів)
19 116 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-14900K (BX8071514900K)
Semtech.com.ua (Луцьк)
19 122 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-14900K (BX8071514900K) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
27 975 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-14900K (BX8071514900K)
Redprice.sale (Львів)
27 240 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-14900K (BX8071514900K)
Tomdom.in.ua (Львів)
27 246 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-14900K (BX8071514900K)
Tv-mir.com.ua (Київ)
20 075 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-14900K (BX8071514900K)
MAUDAU (Київ)
18 650 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9 LGA1700 i9-14900K Box 24x3.2 ГГц Turbo Boost 6.0 ГГц 32 потоки UHD Graphics 770 L3 36Мб
MAUDAU (Київ)
20 097 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9 14900K LGA 1700 (BX8071514900K)
MAUDAU (Київ)
35 013 грн.
← купити
Процесор INTEL Core I9-14900K BOX (BX8071514900K)
Rozetka.ua (Київ)
30 718 грн.
← купити
Процесор INTEL Core i9 14900K (BX8071514900K)
Rozetka.ua (Київ)
29 296 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-14900K (BX8071514900K)
Rozetka.ua (Київ)
20 181 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9 14900K Box (BX8071514900K)
Rozetka.ua (Київ)
29 588 грн.
← купити
Процесор INTEL Core™ i9 14900K (BX8071514900K)
Rozetka.ua (Київ)
29 983 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9 14900K 3.2 GHz (36MB, Raptor Lake Refresh, 125 W, S1700) Box (BX8071514900K) ( Для 30787
Rozetka.ua (Київ)
29 553 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9 14900K Box (BX8071514900K)
Rozetka.ua (Київ)
30 088 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9 14900K 3.2GHz (36MB, Raptor Lake Refresh, 125W, S1700) Box (BX8071514900K)
Rozetka.ua (Київ)
33 261 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-14900K (BX8071514900K) [104826]
Rozetka.ua (Київ)
21 099 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-14900K (BX8071514900K) UA [119644]
Rozetka.ua (Київ)
24 349 грн.
← купити
Процесор INTEL Core i9-14900K (24C(8P+16E), up 6.0GHz, 36MB, LGA1700) BOX
Rozetka.ua (Київ)
29 610 грн.
← купити
Процесор Intel Core™ i9 14900K (BX8071514900K)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Процесор Intel Core i9-14900K (BX8071514900K)
Rozetka.ua (Київ)
19 127 грн.
← купити
Процесор INTEL Core™ i9 14900K (BX8071514900K)
Rozetka.ua (Київ)
29 289 грн.
← купити
Процесор INTEL Core I9-14900K BOX (BX8071514900K)
Rozetka.ua (Київ)
31 016 грн.
← купити
Процесор INTEL Core I9-14900K BOX (BX8071514900K)
Rozetka.ua (Київ)
30 423 грн.
← купити
Процесор INTEL Core™ i9 14900K (BX8071514900K)
Rozetka.ua (Київ)
36 754 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9 14900K 3.2 GHz (36MB, Raptor Lake Refresh, 125 W, S1700) Box (BX8071514900K) ( Для настільного ПК )
Rozetka.ua (Київ)
29 586 грн.
← купити
Процесор INTEL Core™ i9 14900K (BX8071514900K)
Rozetka.ua (Київ)
24 087 грн.
← купити
Intel Core i9-14900K (BX8071514900K)
Rozetka.ua (Київ)
19 827 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9 (LGA1700) i9-14900K, Box, 24x3.2 ГГц (Turbo Boost 6.0 ГГц, 32 потоки), UHD Graphics 770, L3 36Мб, Rap
Rozetka.ua (Київ)
20 120 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-14900K (BX8071514900K) Box
Rozetka.ua (Київ)
19 349 грн.
← купити
Процесор INTEL Core™ i9 14900K (BX8071514900K)
Rozetka.ua (Київ)
29 708 грн.
← купити
Процесор INTEL Core™ i9 14900K (BX8071514900K)
Rozetka.ua (Київ)
30 202 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9 14900K LGA 1700 (BX8071514900K)
Rozetka.ua (Київ)
31 683 грн.
← купити
Процесор INTEL Core i9 14900K (BX8071514900K)
Rozetka.ua (Київ)
35 421 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9 14900K Box (BX8071514900K)
Rozetka.ua (Київ)
25 499 грн.
← купити
Процесор Intel Core i9-14900K (BX8071514900K)
Rozetka.ua (Київ)
30 285 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intel i9-14900K BOX, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: процесор Intel Core i9 Raptor Lake Refresh (i9-14900K BOX). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на процесор Intel Core i9 Raptor Lake Refresh (i9-14900K BOX) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія