шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни130Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити змішувач Interline Loft new за ціною від 2099 грн.
Фото 12

Характеристики та опис Interline Loft new

Гарантія виробника: 2 роки; Країна походження бренду: Китай; Висота змішувача (мм): 338; нержавіюча сталь (матова); Покриття корпусу: граніт; Підведення води: Підведення води: шланги; Тип монтажу: настільний (горизонтальний); Запірний клапан: керамічний; Висота струменя (мм): 257; Глибина струменя (мм): 220
Колір
Призначення
для кухні
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
П-подібний
Поворотний
Тип монтажу
настільний (горизонтальний)
Матеріал корпуса
нержавіюча сталь
Покриття корпусу
граніт
нержавіюча сталь (матова)
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 099  до 3 149 грн.
Interline Interline Loft New Avena
Венкон (Київ)
2 299 грн.
← купити
Interline Loft new Terra
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Змішувач гранітний INTERLINE Loft new Avena 10239
TopOne.com.ua (Київ)
2 134 грн.
← купити
Змішувач для кухні Interline Loft new Avena гранітне покриття (201220232008) 201220232008
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
INTERLINE LOFT NEW AVENA
Pro100market.com.ua (Київ)
2 369 грн.
← купити
INTERLINE LOFT NEW SATEEN
Vodogreyka.com.ua (Київ)
2 381 грн.
← купити
Змішувач гранітний Interline Loft new Avena
Royko.com.ua (Київ)
← купити
Кухонний змішувач INTERLINE Loft new Old white
ТЕХНОточка (Київ)
2 277 грн.
← купити
Змішувач Interline Loft new Terra
Denika.ua (Харків)
2 370 грн.
← купити
Змішувач для кухні Interline Loft new Sateen
Eldom.com.ua (Київ)
← купити
Interline Loft New Avena LoftNewAvena
COMFY.ua (Київ)
← купити
Змішувач Interline Loft new Sateen
Foroom.com.ua (Київ)
2 499 грн.
← купити
INTERLINE LOFT NEW SATEEN
PointQ.com.ua (Київ)
2 399 грн.
← купити
Змішувач INTERLINE Loft new Sateen
Comtrading.ua (Київ)
2 829 грн.
← купити
INTERLINE LOFT NEW AVENA
1smarty.com.ua (Київ)
2 357 грн.
← купити
Змішувач для кухні INTERLINE Loft new White
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 173 грн.
← купити
Змішувач INTERLINE Loft New Black (2468101086603) 2468101086603
FOXTROT.UA (Київ)
2 099 грн.
← купити
Змішувач для кухонного миття Interline Loft new Sateen
MAUDAU (Київ)
2 636 грн.
← купити
Змішувач для кухонного миття Interline Loft new Sateen NW30154
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 486 грн.
← купити
Змішувач кухонний INTERLINE Loft New Sateen
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Interline Interline Loft New Gray
Венкон (Київ)
← купити
Interline Interline Loft New Old White
Венкон (Київ)
← купити
Interline Interline Loft New Terra
Венкон (Київ)
← купити
Interline Interline Loft New White
Венкон (Київ)
← купити
Interline Interline Loft New Sateen
Венкон (Київ)
← купити
Interline Loft new Gray
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Interline Loft new Avena
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Interline Loft new White
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Interline Loft new Old white
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Interline Loft new Sateen
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Змішувач гранітний INTERLINE Loft new Old white 10241
TopOne.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач гранітний INTERLINE Loft new White 10243
TopOne.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Interline Loft New Gray гранітне покриття (201220232010) 201220232010
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Interline Loft new Old white гранітне покриття (201220232011) 201220232011
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач кухонний Interline Loft New Terra гранітне покриття (201220232013) 201220232013
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Interline Loft New білий з гранітним покриттям (201220232014) 201220232014
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Кухонний змішувач Interline Loft new Sateen (201220232012) 201220232012
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
INTERLINE LOFT NEW GRAY
Pro100market.com.ua (Київ)
← купити
INTERLINE LOFT NEW OLD WHITE
Pro100market.com.ua (Київ)
← купити
INTERLINE LOFT NEW TERRA
Pro100market.com.ua (Київ)
← купити
INTERLINE LOFT NEW WHITE
Pro100market.com.ua (Київ)
← купити
INTERLINE LOFT NEW SATEEN
Pro100market.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Interline Loft New Black гранітне покриття (201220232009) 201220232009
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач гранітний INTERLINE Loft new Gray 11240
TopOne.com.ua (Київ)
2 231 грн.
← купити
Змішувач гранітний INTERLINE Loft new Terra 10242
TopOne.com.ua (Київ)
← купити
INTERLINE LOFT NEW AVENA
Vodogreyka.com.ua (Київ)
← купити
INTERLINE LOFT NEW GRAY
Vodogreyka.com.ua (Київ)
← купити
INTERLINE LOFT NEW OLD WHITE
Vodogreyka.com.ua (Київ)
← купити
INTERLINE LOFT NEW TERRA
Vodogreyka.com.ua (Київ)
← купити
INTERLINE LOFT NEW WHITE
Vodogreyka.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач гранітний Interline Loft new Gray
Royko.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач гранітний Interline Loft new Old white
Royko.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач гранітний Interline Loft new Sateen
Royko.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач гранітний Interline Loft new Terra
Royko.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач гранітний Interline Loft new White
Royko.com.ua (Київ)
← купити
Кухонний змішувач INTERLINE Loft new Terra
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Кухонний змішувач INTERLINE Loft new Avena
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Кухонний змішувач INTERLINE Loft new Gray
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Кухонний змішувач INTERLINE Loft new White
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Кухонний змішувач INTERLINE Loft new Black
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Кухонний змішувач INTERLINE Loft new Sateen
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Змішувач Interline Loft new Gray
Denika.ua (Харків)
← купити
Змішувач Interline Loft new Avena
Denika.ua (Харків)
← купити
Змішувач Interline Loft new Old white
Denika.ua (Харків)
← купити
Змішувач Interline Loft new White
Denika.ua (Харків)
2 267 грн.
← купити
Interline Loft New Gray LoftNewGray
COMFY.ua (Київ)
← купити
Interline Loft New Old White LoftNewOldWhite
COMFY.ua (Київ)
← купити
Interline Loft New Terra LoftNewTerra
COMFY.ua (Київ)
← купити
Interline Loft New White LoftNewWhite
COMFY.ua (Київ)
← купити
Interline Loft New Sateen LoftNewSateen
COMFY.ua (Київ)
← купити
Змішувач Interline Loft new White
Foroom.com.ua (Київ)
2 549 грн.
← купити
Змішувач Interline Loft new Gray
Foroom.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач Interline Loft new Old white
Foroom.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач Interline Loft new Terra
Foroom.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач Interline Loft new Avena
Foroom.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Interline Loft new Gray
Eldom.com.ua (Київ)
← купити
INTERLINE LOFT NEW AVENA
PointQ.com.ua (Київ)
← купити
INTERLINE LOFT NEW BLACK
PointQ.com.ua (Київ)
← купити
INTERLINE LOFT NEW OLD WHITE
PointQ.com.ua (Київ)
← купити
INTERLINE LOFT NEW TERRA
PointQ.com.ua (Київ)
← купити
INTERLINE LOFT NEW WHITE
PointQ.com.ua (Київ)
← купити
INTERLINE LOFT NEW GRAY
PointQ.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач INTERLINE Loft new White
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Змішувач INTERLINE Loft new Old white
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Змішувач Interline Loft new Sateen
Denika.ua (Харків)
← купити
INTERLINE LOFT NEW GRAY
1smarty.com.ua (Київ)
← купити
INTERLINE LOFT NEW OLD WHITE
1smarty.com.ua (Київ)
← купити
INTERLINE LOFT NEW TERRA
1smarty.com.ua (Київ)
← купити
INTERLINE LOFT NEW WHITE
1smarty.com.ua (Київ)
← купити
INTERLINE LOFT NEW SATEEN
1smarty.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Interline Loft new Sateen
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні INTERLINE Loft new Terra
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Interline Loft new Gray
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухонного миття Interline Loft new Gray
MAUDAU (Київ)
2 534 грн.
← купити
Змішувач для кухонного миття Interline Loft new Gray NW30171
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 390 грн.
← купити
Змішувач кухонний INTERLINE Loft new Gray
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач кухонний INTERLINE Loft New White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач кухонний INTERLINE Loft new Old white
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач кухонний INTERLINE Loft new Terra
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач кухонний INTERLINE Loft New Avena
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач Interline Loft new Old white
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач Interline Loft new Avena
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач Interline Loft new Gray
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач Interline Loft new White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач Interline Loft New Sateen
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач Interline Loft new Terra
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач Interline Loft new gray
Rozetka.ua (Київ)
3 149 грн.
← купити
Змішувач Interline Loft new old white
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач Interline Loft new terra
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач Interline Loft New Sateen
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач Interline Loft new White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач Interline Loft new avena
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач Interline Loft new avena
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач Interline Loft new terra
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач Interline Loft new white
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач Interline Loft new old white
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач Interline Loft new gray
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач Interline Loft new Sateen
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач Гранітний INTERLINE Loft new Terra
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач Гранітний INTERLINE Loft new Avena
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач Гранітний INTERLINE Loft new Old white
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач Гранітний INTERLINE Loft new White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухонного миття Interline Loft new Gray
Rozetka.ua (Київ)
2 914 грн.
← купити
Змішувач для кухонного миття Interline Loft new Sateen
Rozetka.ua (Київ)
3 031 грн.
← купити
Змішувач Interline Loft new Sateen
Rozetka.ua (Київ)
2 745 грн.
← купити
Змішувач Interline Loft new old white
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач Interline Loft new avena
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач Interline Loft new gray
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач Interline Loft new terra
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач Interline Loft new White
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Interline Loft new, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Interline Loft new. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Interline Loft new у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія