шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни130Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити змішувач Interline Loft new за ціною від 2099 грн.
Фото 12

Характеристики та опис Interline Loft new

Гарантія виробника: 2 роки; Країна походження бренду: Китай; Висота змішувача (мм): 338; нержавіюча сталь (матова); Покриття корпусу: граніт; Підведення води: Підведення води: шланги; Тип монтажу: настільний (горизонтальний); Запірний клапан: керамічний; Висота струменя (мм): 257; Глибина струменя (мм): 220
Колір
Призначення
для кухні
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
П-подібний
Поворотний
Тип монтажу
настільний (горизонтальний)
Матеріал корпуса
нержавіюча сталь
Покриття корпусу
граніт
нержавіюча сталь (матова)
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 099  до 3 149 грн.
Interline Interline Loft New Avena
Венкон (Київ)
2 299 грн.
← купити
Interline Loft new Terra
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Змішувач гранітний INTERLINE Loft new Avena 10239
TopOne.com.ua (Київ)
2 134 грн.
← купити
Змішувач для кухні Interline Loft new Avena гранітне покриття (201220232008) 201220232008
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
INTERLINE LOFT NEW AVENA
Pro100market.com.ua (Київ)
2 369 грн.
← купити
INTERLINE LOFT NEW SATEEN
Vodogreyka.com.ua (Київ)
2 381 грн.
← купити
Змішувач гранітний Interline Loft new Avena
Royko.com.ua (Київ)
← купити
Кухонний змішувач INTERLINE Loft new Old white
ТЕХНОточка (Київ)
2 277 грн.
← купити
Змішувач Interline Loft new Terra
Denika.ua (Харків)
2 370 грн.
← купити
Змішувач для кухні Interline Loft new Sateen
Eldom.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Interline Loft new, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Interline Loft new. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Interline Loft new у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія