шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни154Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити змішувач Interline Tango new за ціною від 2134 грн.
Фото 39

Характеристики та опис Interline Tango new

Гарантія виробника: 2 роки; Країна походження бренду: Китай; Висота змішувача (мм): 343; нержавіюча сталь (матова); Покриття корпусу: граніт; Підведення води: Підведення води: шланги; Тип монтажу: настільний (горизонтальний); Запірний клапан: керамічний; Висота струменя (мм): 240; Глибина струменя (мм): 175
Колір
Призначення
для кухні
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
дугоподібний
Поворотний
Тип монтажу
настільний (горизонтальний)
Матеріал корпуса
нержавіюча сталь
Покриття корпусу
граніт
нержавіюча сталь (матова)
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2000 грн.    до  2700 грн.

від 2 134  до 3 286 грн.
Interline Interline Tango New Avena
Венкон (Київ)
2 299 грн.
← купити
Interline Tango new Old White
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
INTERLINE TANGO NEW BLACK
Pro100market.com.ua (Київ)
2 472 грн.
← купити
Змішувач для кухні Interline Tango New чорний з гранітним покриттям (201220232031) 201220232031
Teploradost.com.ua (Київ)
2 399 грн.
← купити
Змішувач гранітний INTERLINE Tango new Avena 10251
TopOne.com.ua (Київ)
2 231 грн.
← купити
INTERLINE TANGO NEW BLACK
Vodogreyka.com.ua (Київ)
2 484 грн.
← купити
Змішувач гранітний Interline Tango new Avena
Royko.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач INTERLINE Tango New Chocolate (2468101086597) 2468101086597
FOXTROT.UA (Київ)
2 549 грн.
← купити
Кухонний змішувач INTERLINE Tango new Old White
ТЕХНОточка (Київ)
2 277 грн.
← купити
Змішувач кухонний Interline Tango new Avena
Denika.ua (Харків)
2 370 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Interline Tango new, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Interline Tango new. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Interline Tango new у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія