шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити надувний матрац Intex 57551 за ціною від 423 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Intex 57551

Вага (кг): 0.75; Розміри (см): 170x86; Насос: без насоса; ручки для перенесення; Максимальне навантаження (кг): 55; Кількість місць: 1; Тип: надувний пліт
Колір
Тип
надувний пліт
Кількість місць
1
Максимальне навантаження
55 кг
Функції та можливості
ручки для перенесення
Комплектація
без насоса
Розміри (ДхШхТ)
170x86 см
Вага
0.75 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від   грн.    до   грн.

від 423  до 799 грн.
Пліт надувний INTEX Алігатор (57551) 57551
Будинок Іграшок (Київ)
599 грн.
← купити
Крісло надувне Intex вініл спинка, рем.комплект, 104х102 см Рожеве (56802)
Rozetka.ua (Київ)
799 грн.
← купити
Крісло надувне Intex вініл спинка, рем.комплект, 104х102см Зелене (56802)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло надувне Intex вініл спинка, рем.комплект, 104х102 см Помаранчеве (56802)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Надувний пліт Intex для плавання Алігатор 170х86 см 57551
Rozetka.ua (Київ)
527 грн.
← купити
Надувний матрац для дітей крокодил INTEX 57551
Rozetka.ua (Київ)
479 грн.
← купити
Надувний пліт Крокодил з ручками Intex 57551
Rozetka.ua (Київ)
609 грн.
← купити
Надувний плотик для плавання Intex Крокодил 1,70х86 см з ручками 57551NP
Rozetka.ua (Київ)
600 грн.
← купити
Надувний плотик Алігатор Intex 57551 (Довжина 170 x Ширина 86см)
Rozetka.ua (Київ)
694 грн.
← купити
Плотик дитячий надувний Intex 57551 «Алігатор» (86*170 см, ручки, вік 3+, до 40 кг)
Rozetka.ua (Київ)
423 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intex 57551, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: надувний матрац Intex 57551. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на надувний матрац Intex 57551 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія