шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни32Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити надувний матрац Intex 64107 за ціною від 591 грн.

Характеристики та опис Intex 64107

Вага (кг): 2.46; Розміри (см): 191x76x25; Насос: без насоса; флокіроване покриття (велюр); Кількість повітряних камер: 1; Ребра жорсткості: поздовжні; Максимальне навантаження (кг): 136; Кількість місць: 1; Тип: матрац для відпочинку
Колір
Тип
матрац для відпочинку
Кількість місць
1
Максимальне навантаження
136 кг
Ребра жорсткості
поздовжні
Кількість повітряних камер
1
Функції та можливості
флокіроване покриття (велюр)
Комплектація
без насоса
Розміри (ДхШхТ)
191x76x25 см
Вага
2.46 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 591  до 2 244 грн.
Надувний матрац Intex зелений (64107)
Stls.store (Київ)
591 грн.
← купити
Матрац надувний Intex 64107-2 одномісний 99х191х25 см з ПВХ з подушкою і насосом до 136 кг Зелений (33-9-64107-2)
Rozetka.ua (Київ)
1 219 грн.
← купити
Матрац надувний Intex 64107 одномісний 99х191х25 см із ПВХ із флокованим покриттям до 136 кг Зелений (33-9-64107)
Rozetka.ua (Київ)
852 грн.
← купити
Матрац надувний Intex 64107-3 одномісний 99х191х25 см із ПВХ із наматрацником-чохлом подушкою і насосом до 136 кг Зелений (3
Rozetka.ua (Київ)
1 659 грн.
← купити
Надувний матрац 191 x 99 x 25 см Intex 64107 PRESTIGE DOWNY
Rozetka.ua (Київ)
884 грн.
← купити
Велюровий надувний матрац для відпочинку та сну Intex одинарний 99x191x25 см 64107
Rozetka.ua (Київ)
817 грн.
← купити
Надувний матрац для сну Intex, односпальний з велюровим покриттям, 99x191x25 см (64107-INT)
Rozetka.ua (Київ)
708 грн.
← купити
Ліжко надувне велюр Intex 64107 Prestige Downy Bed без насоса 99х191х25 см Зелене
Rozetka.ua (Київ)
1 256 грн.
← купити
Надувний матрац одномісний велюровий 191х99х25 см, оливковий Intex 64107
Rozetka.ua (Київ)
760 грн.
← купити
Велюр матрац 64107 99-191-25см зелений з насосом
Rozetka.ua (Київ)
849 грн.
← купити
Матрац Intex 64107 одномісний з ножним насосом 9919125 см
Rozetka.ua (Київ)
949 грн.
← купити
Надувний матрац Intex 64107 одномісний 9919125 см
Rozetka.ua (Київ)
649 грн.
← купити
Надувний матрац Intex 64107 одномісний із ПВХ 99х191х25 см з велюровим покриттям Зелений (127-9-64107)
Rozetka.ua (Київ)
868 грн.
← купити
Надувний матрац Intex 64107-2 одномісний із ПВХ 99х191х25 см з ручним насосом та подушкою Зелений (127-9-64107-2)
Rozetka.ua (Київ)
1 228 грн.
← купити
Надувний матрац Intex 64107-3 одномісний із ПВХ 99х191х25 см з чохлом ручним насосом та подушкою Зелений (127-9-64107-3)
Rozetka.ua (Київ)
1 658 грн.
← купити
Надувний матрац Intex 64107 зелений до 136 кг одномісний ПВХ з велюровим покриттям 191х99х25 см з ручним насосом та подушкою
Rozetka.ua (Київ)
1 217 грн.
← купити
Надувний матрац Intex 64107 зелений до 136 кг одномісний ПВХ з велюровим покриттям 191х99х25 см (21-9-64107)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Надувний матрац Intex 64107 зелений до 136 кг одномісний ПВХ з велюровим покриттям 191х99х25 см з наматрацником-чохлом ручни
Rozetka.ua (Київ)
1 646 грн.
← купити
Односпальний надувний матрац Intex 64107 (99 x 191 x 25 см) Prestige Downy Airbed
Rozetka.ua (Київ)
771 грн.
← купити
Надувний матрац INTEX, килимок для кемпінгу, надувне ліжко на вулиці, килимок для сну на підлозі, автоматичне надувне ліжко
Rozetka.ua (Київ)
2 244 грн.
← купити
Надувний матрац INTEX, килимок для сну, повітряна подушка для зовнішнього використання в автомобілі, одне велике розкладне л
Rozetka.ua (Київ)
2 019 грн.
← купити
Матрац велюровий Intex (64107)
Rozetka.ua (Київ)
886 грн.
← купити
Надувний матрац Intex 64107 (99 x 191 x 25 см) Одномісний
Rozetka.ua (Київ)
783 грн.
← купити
Надувний матрас Intex 64107 одноместный 99 x 191 x 25 см
Rozetka.ua (Київ)
820 грн.
← купити
Матрас надувний для сну інтекс 99 х 191 х 25 см intex 64107 матрац з подушкою наматрацником та ручним насосом зелений (D-201
Rozetka.ua (Київ)
1 859 грн.
← купити
Матрас надувний для сну інтекс 99 х 191 х 25 см intex 64107 матрац з подушкою та ручним насосом зелений (D-2019092030)
Rozetka.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Матрас надувний для сну інтекс 99 х 191 х 25 см матрац intex 64107 з електронасосом 220в зелений (D-2019092033)
Rozetka.ua (Київ)
1 679 грн.
← купити
Матрас надувний для сну 99 х 191 х 25 см intex 64107 матрац з ножним насосом зелений (D-2019092032)
Rozetka.ua (Київ)
1 539 грн.
← купити
Матрас надувний для сну інтекс 99 х 191 х 25 см матрац intex 64107 зелений (D-2019092029)
Rozetka.ua (Київ)
1 119 грн.
← купити
Надувний матрац ПВХ одномісний з велюровим покриттям до 136кг Intex 64107 191x99x25см Green
Rozetka.ua (Київ)
797 грн.
← купити
Надувний матрац Intex 191x99x25 см з флокованим покриттям Dura-Beam (IND-64107)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Матрац надувний велюровий Intex 125х191х99см, до 136кг 64107
Rozetka.ua (Київ)
789 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intex 64107, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: надувний матрац Intex 64107. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на надувний матрац Intex 64107 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія