шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Надувні меблі Intex 64126

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити надувні меблі Intex 64126 за ціною від 1999 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Intex 64126

Вага (кг): 7.2; Розміри (см): 203х152х46; Флокіроване покриття (велюр); Насос: електричний вбудований насос; Ребра жорсткості: поздовжні; Максимальне навантаження (кг): 272; Кількість місць: 2; Тип: ліжко
Колір
Тип
ліжко
Кількість місць
2
Максимальне навантаження
272 кг
Ребра жорсткості
поздовжні
Насос
електричний вбудований насос
Флокіроване покриття (велюр)
Розміри (розкладений)
203х152х46 см
Вага
7.2 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 999  до 3 278 грн.
Надувний матрац Надувна ліжко з вбудованим електронасосом Intex Essential Rest Bed, 152 х 203 х 46 (64126)
Stls.store (Київ)
2 906 грн.
← купити
Надувне ліжко Intex 64126, 152 х 203 х 46 см, вбудований електричний насос. Двоспальне
Pool.ua (Ужгород)
1 999 грн.
← купити
Надувний матрац Intex 64126 NP/ND двоспальний з вбудованим насосом, 15220346 см
Rozetka.ua (Київ)
3 278 грн.
← купити
Надувне ліжко Intex 64126-3, 152 х 203 х 46 см, вбудований електронасос, наматрацник, подушки. Двоспальне
Pool.ua (Ужгород)
2 725 грн.
← купити
Надувне ліжко Intex 64126-2, 152 х 203 х 46 см, вбудований електричний насос, подушки. Двоспальне
Pool.ua (Ужгород)
2 175 грн.
← купити
Надувне двоспальне ліжко Intex 64126 з вбудованим насосом, 152x203/206x46см
Rozetka.ua (Київ)
2 599 грн.
← купити
Надувний матрац, розмір 152х203/206х46 см, вбудований електричний насос, Intex 64126,
Rozetka.ua (Київ)
3 161 грн.
← купити
Надувна кровать Intex 64126 (46*152*203 см, двоспальне, вбудований електронасос 220V/зовнішній, до 272 кг)
Rozetka.ua (Київ)
2 625 грн.
← купити
Надувне Intex з вбудованим електронасосом флокована поверхня Dura Beam 203152х46 см (IND-64126)
Rozetka.ua (Київ)
2 597 грн.
← купити
Велюровий двоспальний матрац Intex 64126 203*152*46 см вбудований електричний насос до 272 кг (i7-101413)
Rozetka.ua (Київ)
2 799 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intex 64126, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: надувні меблі Intex 64126. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на надувні меблі Intex 64126 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія