шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Акустична система JBL L100 Classic Mk2

Ціни21Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити акустична система JBL L100 Classic Mk2 за ціною від 85263 грн.
Відео 4Фото 14

Характеристики та опис JBL L100 Classic Mk2

Bi-Amping/Bi-Wiring; Фазоінвертор: фазоінвертор спереду; Загальний частотний діапазон (Гц): 40 – 40000; Максимальна потужність підсилювача: 200; Імпеданс (Ом): 4; Кількість смуг: 3; Кількість динаміків: 3; Кількість каналів: комплект 2.0; Тип: пасивна; Розміщення: підлогова
Колір
Призначеннямоніторна
Розміщенняпідлогова
Технічні характеристики
Типпасивна
Кількість каналівкомплект 2.0
Кількість динаміків3
Кількість смуг3
Чутливість90 дБ
Імпеданс4 Ом
Частота кросовера0.45 / 3.5 кГц
Потужність / частота
Максимальна потужність підсилювача200 Вт / на канал /
Загальний частотний діапазон40 – 40000 Гц
Конструкція
Особливості конструкціїфазоінвертор спереду
регулювання ВЧ / регулювання CЧ /
Bi-Amping/Bi-Wiring
Інше
Діаметр ВЧ динаміка25 мм
Діаметр СЧ динаміка130 мм
Діаметр НЧ (НЧ/СЧ) динаміка300 мм
Матеріал оздобленняMDF
Габарити фронтальних колонок (ВхШхГ)64.3х39х36.5 см
Вага57.2 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  67500 грн.    до  115000 грн.

від 85 263  до 99 802 грн.
JBL L100 Classic Mk II Blue (JBLL100MK2BLU) 1шт
Portativ.ua (Київ)
89 750 грн.
← купити
Акустична система JBL L100 Classic MkII (JBLL100MK2ORG) Orange
АЛЛО (Київ)
← купити
JBL L100 Classic MkII ORG
Evomusic.com.ua (Київ)
← купити
JBL Classic L100 MK2 Orange (JBLL100MK2ORG)
Soundstudio.com.ua (Київ)
85 263 грн.
← купити
Акустичні колонки JBL Classic L100 MK2 Black (JBLL100MK2BLK)
Smartmag.biz.ua (Львів)
87 652 грн.
← купити
Акустична система JBL Classic L100 MK2 Orange (JBLL100MK2ORG) (JBLL100MK2ORG)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Акустична система JBL L100 Classic MkII (JBLL100MK2ORG) Orange JBLL100MK2ORG
Telemart.ua (Київ)
← купити
Акустичні колонки JBL Classic L100 MK2 Orange (JBLL100MK2ORG)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Акустична система JBL L100 CLASSIC MKII Blue (JBLL100MK2BLU)
MAUDAU (Київ)
99 802 грн.
← купити
JBL Акустична система JBL Premium Loudspeakers L100 Classic MkII Blue (JBLL100MK2BLU)
MTA.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати JBL L100 Classic Mk2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: акустична система JBL L100 Classic Mk2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на акустична система JBL L100 Classic Mk2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія